МОЛЯ ВИ, помолете се с мен!!!

  • 5 579
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
ако става дума за Бургаската болница, аман.

# 16
  • Мнения: 11 004
Моля се всичко да е наред и бебчо да оздравее!!!  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 47 990
стискам палци, звучи много странно и страшно, но се надявам бебенцето да е силно и да се оправи!!! Praynig

# 18
  • Мнения: 9 709
ако става дума за Бургаската болница, аман.

Станало е във Варна. Не знам в коя болница, а и вече не е от такова значение. Лошото е станало и трябва да търсим начин да помогнем. Дано се оправи само, защото е толкова чакано и желано бебе..........

# 19
  • Мнения: 834
Дано всичко се оправи!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 035
newsm17
Дано се оправи детенце!

Обаче ми понамирисва на лекарска небрежност/грешка... Това в коя болнице се случва?
Дано да не е поредната лекарска грешка.Моля се детенцето да се оправи бързо Praynig
zdd-g,като имаш нова информация пиши Hug

# 21
  • Мнения: 765
Дано да се оправи малкия човек ! Praynig
И аз се присъединявам към тези на които им се вижда странно ...секцио и счупване , не съм компетентна , но защо не са им казали веднага  ?
Сега обаче това не е важно - важно е бебето да бъде добре .

# 22
  • Мнения: 2 336
Надявам се всичко да мине без проблем.  Praynig

# 23
  • Мнения: 503
Дано всичко скоро да е наред! Много здраве за детенцето!

# 24
  • Мнения: 274
Моля се с теб и тях! Господ да бди над него!

# 25
  • Мнения: 94
Дано се оправи малката душичка, и да радва много своите родители,  а всичко което се случва в момента да бъде забравено!!! Praynig

# 26
  • Мнения: 100
Моля се всичко да мине успешно.  Praynig
И се надявам бебенцето да се оправи по-бързо.

# 27
# 28
  • Мнения: 9 709
Раждането е започнало по естествен път, но бебенцето е било с оплетена пъпна връв. Затова са решили да го "върнат" обратно и да го извадят със секцио............. Ох, дай боже операцията да мине добре и да няма поражения на главичката.

# 29
  • Мнения: 3 425
Здд,ще чакаме новини....и аз не съм експерт,но това 'връщане' е супер опасно и даже не всеки доктор се навива да го 'върне' след като главата е слязла в шииката  Rolling Eyes

Стискам много палци  Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт