в чудо съм се видяла

  • 1 093
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Здравеи, за разранени зърна на мен много ми помогна ГЕРМАСТАН - 15 лв. Много съм доволна. По отношение на честото хранене защо не провериш да го мериш с кантар за да видиш по колко изяжда детенцето. Според мен хапва по малко колкото да се засити и за това се буди често.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 233
  Крем Лансинох  - няма нужда от отмиване. Но ти сигурно си го чувала.
  Дори да хапва по помалка именно с честото сучене ще си осигури нужното количество и ще стимулира лактацията  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 420
Здравей и честито бебче   bouquet

С моята дъщеря бяхме същите като вас. Тя постоянно искаше да цока. Това е нормално за много бебчета. Знам, че е малко изнервящо понякога, но не се обезсърчавай. Както са те посъветвали момичетата, нека това бъде времето ти за почивка. Нека да бъде специална част от деня на теб и твоето бебче. В началото и мен ме боляха зърната. Ползвах кремчето на Авент. Много съм доволна  Peace Успех!  Hug

# 18
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние бяхме така до към 3-я месец. ТО не бяха кризи в растежа, колики и т.н. Но никога не съм и отказвала. Ще го израсте с времето, важното е да имаш търпение и желание да кърмиш. Успех и малката сладурана само да те радва

Общи условия

Активация на акаунт