Хотел в района на НДК

  • 3 619
  • 9
  •   1
Отговори
  • by the sea
  • Мнения: 98
Мили Майчета, във вас ми е надеждата!!
Отвори ми се внезапно пътуване до София, но имам проблем с подсигуряването на нощувката. До момента съм отсядала единствено в хотел Аква на бул. България (ж.к. Белите Брези), а и само него знам. За мое огромно съжаление обаче, тоя път нямат свободни стаи Sad  
....Търся нещо непретенциозно около НДК, тъй като ангажиментите ми за деня ще са в него район.
Иначе като цяло, градът ми е еднакво непознат...
..стискам си палци Simple Smile

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
има един хотел, ама като не се сещам за името, точно на Гладстон в непосредствена близост до Витошка, общо взето на 5-7 мин до НДК.
Има и един друг хотел на Цар Асен, съвсем близо до Витошка и Солунска, ама и на него не му знам името.
изобщо много помогнах - няма що Blush

# 2
  • Мнения: 3 146
Този на Гладстон ми се струва, че е доста скъп.Аз знам един зад Цум - на ул."Искър " 11 Б - около 20-25 лв. на нощ.Съответно 20-25 -евро за чужденци.А е на стратегическо място.Лиорена, на Христо Белчев 37 ми беше кантората 4 години.Може табелата още да е там Grinning

# 3
  • Мнения: 76
В непосредствена близост до НДК е хотелът Хилтън,но мисля че не е евтино

# 4
  • Мнения: 5 468
Че на Хемус, какво му е? Не е скъп и е баш до НДК.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
Лиорена, на Христо Белчев 37 ми беше кантората 4 години.Може табелата още да е там Grinning


Бравус! съседи сме били значи.
Аз ще мина да видя, ама като не ти знам името Thinking ще ми е малко трудно да се досетя Thinking

# 6
  • Мнения: 3 146
Веднага ще се сетиш - такова име не се среща под път и над път. Grinning

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: mama kenga
Веднага ще се сетиш - такова име не се среща под път и над път. Grinning



о-о-о още в 18ч ще погледна #Milti днес.

а по темата - да, Хемус е съвсем близо до НДК също.

# 8
  • София
  • Мнения: 708
славянска беседа на раковска и славянска..малко мизерничко, но е сравнително евтино
родина на руски паметник..
хемус, разбира се..
downtown на в.левски, ама май е като хилтъна
и на любен каравелов има един, зад кафе "холандия"
на ъгъла на гечкенли (или май карнеги беше) и л.каравелов

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
Срещу Хемус има още едно малко хотелче и още един нагоре по "Св. Наум" (отляво, съвсем нов е в една оранжева сграда май имету му беше "Лозенец")

Общи условия

Активация на акаунт