Бездарен доктор.ПАЗЕТЕ СЕ!!!

  • 8 534
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
Хм, доктора представя ситуацията по съвсем различен начин...
Наистина, разбираемо е, че се е подразнил от въпросите на пациентката.Всеки уважаващ себе си специалист би се подразнил, особено лекар, ако някой дойде и едва ли не да му казва какво трябва да прави.
Убедена съм, че ако пациентката беше отишла да се прегледа в реномирана клиника в САЩ, едва ли щеше да си позволи да налива акъл на тамошния доктор, независимо от въпросите които му поставя и от начина по който той и отговаря.

# 16
  • София
  • Мнения: 245
Е, не мога да повярвам, че при всичко, което е направил д-р Димитров за да ви угоди, си позволихте да го наречете бездарен доктор и да говорите за отношение като към говеда. Нямам думи. Аз толкова се учудих, че някой може да се оплаче от д-р Димитров, но си казах, на всеки може да се случи да избухне. Но това да напишеш в този форум подобни обидни думи за такава случка е абсолютно неоправдано.
Аз имам пълно доверие на д-р Димитров и вече неколкократно съм казвала мнението си за него във форума. Но ще използвам случая пак да му благодаря именно затова, че ми осигурява пълно спокойствие вече втора бременност   bouquet

# 17
  • Мнения: 524
Не съм присъствала на прегледа и не мога да коментирам, но това, че доктор Димитров застана тук да обясни ми направи добро впечатление, защото не започна да ни наставлява, да ни обяснява колко сме прости и т.н.  Мисля, че заслужава поздравления и аз го поздравявам. Не го познавам, но му желая всичко хубаво.

# 18
  • Мнения: 46 518
Аз пък се радвам, че имам лекар, който освен, че е добър специалист, ме кара да се чувствам спокойна, когато задавам глупави въпроси, в крайна сметка това е услуга, за която си плащаме, значи трябва да бъде поднесена по възможно най-добрия начин, който се нервира от бременни глупачки, явно не е за тази работа  Grinning

# 19
  • Мнения: 317
Подкрепям напълно мнението на Никол!

# 20
  • Мнения: 154
Не знам защо сме свикнали да хиперболизираме пустата Америка.Какво било там и какво било тук.А защо не кажете как ти се усмихват ,колко са готини и на края като ти сервират сметката припадаш и ,че дори и да си със застраховака ,ще намерят нещо допълнително да ти сложат колкото да те разорят .А да не говорим че доктора се появява на финала и през цялото време ти следи бремнността "Nurse Practitioner" т.к лекара е скъп лукс и са създали спецялност и то сестринска ,която почти да го измести а той да остане само за сложни ситуации.......които да не дава господ ...
Защо не се радвате ,че бебто е здраво  ,че няма отклонения ,ами чак треперите от нерви .
Нали затова сте били там да чуете дали всичко е ОК. Ами радвайте се де.. Laughing

# 21
Като чета по форумите, има много бременни и майки, които живеят в чужбина / Западна Европа и Америка/ и не могат да си позволят услугите на специалист.Всички споделят колко е трудно да се добереш до специалист, защото почти всичко зависи от мнението на тамошните джи-пи-та.Да не говорим пък за колко случаи знам, че просто нямат парички за консултация със спец, защото е скъпо,скъпо,скъпо.Мой близък се върна от САЩ специално, за да се лекува тук....

# 22
  • Мнения: 61
Позволете ми още малко пояснения към случая. Първо: нито е имало грубо отношение от моя страна, нито е имало скандал, нито е имало повишен тон или каквото и да било подобно нещо. Второ: пациентката не е имала и нямаше никакъв проблем и нямаше абсолютно никакви притеснения - просто дойде на рутинен преглед, който тя не иска да пропусне и който трябва да удостовери за пореден път. че всичко е наред. Така, че за никакви емоционални ситуации не става дума. От моя страна може би имаше известна язвителност в началото, когато тя се надприказваше с мен. Но след като същинският преглед започна всичко премина във ведра и делова атмосфера и накрая се разделихме съвсем нормално. Просто недоумявам откъде ги измислиха всичките тези работи.

# 23
  • Мнения: 46 518
За друг път да знаете- усмивката на лицето и никаква язвителност, като излезе пациента, тогава дайте воля на чувствата си, иначе се стига до такива ситуации  Simple Smile

# 24
  • Pernik
  • Мнения: 6
Доктор Румен Димитров беше мой лекуващ лекар март месец 2006г.- лежах една седмица на девети етаж в Майчин дом. Преди да отида в тази болница около двадесет дни беше ходене по мъките, не можеха със сигурност да ми определят диагнозата, отидох с направление в болницата, доктор Димитров ме прегледа в кабинета въпреки, че каза че с това направление не мога така да постъпя не ме върна, постави без колбание диагноза, която впоследствие чрез биопсия се оказа вярна! Аз за първи път се срещах с този лекар и бях много уплашена, когато ме настаниха в  стаята жените, които бяха там ме успокойха, и много хвалеха д-р Димитров, че имал златни ръце, но в същото време ако можел да спаси от рязане правел всичко възможно - и аз след преживяното мога да го потвърдя! Сега като се връщам назад мога да кажа, че лечението ми премина по най-добрия начин, за което благодаря на Бога и на д-р Димитров!Диагнозата ми изискваше слагане на инжекций в , в Майчин дом ги нямаше, доктора не ме изостави -   предложи ме на комисия, която разреши инжекците от друга болница!След това в продължение на шест месеца веднъж месечно ходих на преглед при д-р Димитров, като след последния преглед бях напълно здрава!
 Момичета, просто споделих с вас това, което  съм преживяла, за мен този лекар е много добър диагностик, оператор и е добър това е, желая му искрено здреве, сили и усмивки!

# 25
  • Мнения: 3 367
..в Щатите УЗ се прави 2 пъти за 9 месеца за неусложнена бременност;
 дамата ,ако беше тук,нямаше да бъде и прегледана с УЗ до 24та седмица,а само с бебешки монитор; подобна визита отнема около 7 минути от А до Я(чакането пред кабинета е друга тема).
Професионално съм била свидетел на подобни сцени,ужасно неприятно е за специалиста,защото  има задължение най-вече морално

# 26
..в Щатите УЗ се прави 2 пъти за 9 месеца за неусложнена бременност;
 дамата ,ако беше тук,нямаше да бъде и прегледана с УЗ до 24та седмица,а само с бебешки монитор; подобна визита отнема около 7 минути от А до Я(чакането пред кабинета е друга тема).
Професионално съм била свидетел на подобни сцени,ужасно неприятно е за специалиста,защото  има задължение най-вече морално

anett, не ви ли правят нухална транслуценция  newsm78

# 27
Като чета по форумите, има много бременни и майки, които живеят в чужбина / Западна Европа и Америка/ и не могат да си позволят услугите на специалист.Всички споделят колко е трудно да се добереш до специалист, защото почти всичко зависи от мнението на тамошните джи-пи-та.Да не говорим пък за колко случаи знам, че просто нямат парички за консултация със спец, защото е скъпо,скъпо,скъпо.Мой близък се върна от САЩ специално, за да се лекува тук....

това са градски легенди ...

# 28
  • Мнения: 2 746
Като чета по форумите, има много бременни и майки, които живеят в чужбина / Западна Европа и Америка/ и не могат да си позволят услугите на специалист.Всички споделят колко е трудно да се добереш до специалист, защото почти всичко зависи от мнението на тамошните джи-пи-та.Да не говорим пък за колко случаи знам, че просто нямат парички за консултация със спец, защото е скъпо,скъпо,скъпо.Мой близък се върна от САЩ специално, за да се лекува тук....

това са градски легенди ...

Кое точно е легендата? Може би не е вярно, че здравеопазването е скъпоструваща услуга на Запад?

# 29
Като чета по форумите, има много бременни и майки, които живеят в чужбина / Западна Европа и Америка/ и не могат да си позволят услугите на специалист.Всички споделят колко е трудно да се добереш до специалист, защото почти всичко зависи от мнението на тамошните джи-пи-та.Да не говорим пък за колко случаи знам, че просто нямат парички за консултация със спец, защото е скъпо,скъпо,скъпо.Мой близък се върна от САЩ специално, за да се лекува тук....

това са градски легенди ...

Кое точно е легендата? Може би не е вярно, че здравеопазването е скъпоструваща услуга на Запад?

не е предмет на темата, но както и да е ...
Ще те разо4аровам ли ако ти кажа, 4е не е?

Общи условия

Активация на акаунт