Смайли с мъж ще ни дари, Румен ще ни черпи тея дни

  • 22 278
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 390
Миленке
всичко звучи супер, ама не разбрах пък и съм със слаба памет вече - къде се развива действието

# 46
  • София
  • Мнения: 938
Eх, старост-нерадост  Mr. Green В Санта Марина, на 3 км. от Созопол.

ПС. Сега видях темата за Лилибон и Криско. Крис, организирате ли нещо? Предпочитам да дам пари в брой, ако нещо правите, отколкото банков превод. Но ако няма инициатива, ще пратя по сметка. Направо настърхнах, милото детенце.

# 47
  • Мнения: 4 195
Миленка прати им по сметка за сега, изчакваме да идат до Англия, защото тогава ще назначат бъдещите мазила, превръзки и кремове за Криско, и тогава ще имат нъжда от по - сериозна финансова помощ Confused

# 48
  • Мнения: 772
mkp, наистина ме шашна (или пък трогна?) с липсата си на забележки, това е впечатляващо Wink а аз, щото нещо съм зле с ориентацията, я кажи и на мен по-ясно, че нещо не вдявам - в коя посока от Созопол - към Златната рибка ли (май да?), или към Каваците?

аз какво да разправям, още сме в София (ама не успях да се включа снощи, та и аз чакам разказ), но надявам се до 2-3 дни да се изнесем поне за малко!

онзи ден Савко за първи път се изказа по расов въпрос - пътуваме ние с такси, той наблюдава движението и сочи към кола с отворен прозорец, казвайки: "Този чичо циган"  Shocked не знам дали беше прав, или човекът имаше просто тен, а беше с бяла риза, но ме шашна! все повече неща чувам от него, които не знам откъде ги знае - той не го каза оценъчно никак, просто констатира, ама си се учудих... то в нашия квартал има доста такива хора, даже ние май се държим най-толерантно, когато някое дребно се появи на площадката (в резултат на което Савко остава с циганчето, а другите деца ги пращат в другия край), ама не сме обсъждали въпроса с него... но декемврийчетата ни не са вчерашни явно Wink

хубав ден!

# 49
  • София
  • Мнения: 938
На 500 метра след Златна рибка, но от дясната страна на пътя към Созопол, на високото.

# 50
  • Мнения: 2 567
МКП, супер звучи, радвам се, че ви е харесало.  Heart Eyes Помня, че миналата година го строиха, на Черепа май беше  newsm78 А в Созопол как са нещата, че вечер аз там мисля да се подвизавам  Party

# 51
  • София
  • Мнения: 938
А в Созопол как са нещата, че вечер аз там мисля да се подвизавам  Party

Не знам кой го е строил, то не е ваканционно селище, а жилищен комплекс от затворен тип, над 80% от хората там си бяха собственици на апартаментите (по 1800 евро на кв.м. Rolling Eyes). Та затова и беше толкова кротко, чисто и приятно. На Созопол ходих само веднъж и не повторих - ЛУДНИЦА Е! Не можаш да се разминеш по улиците, гмеж и гнусота, седнахме в един ресторант, поръчахме и станахме. Въобще не можеше да се яде!

# 52
  • Мнения: 2 567
УжасТ, дано понамалее гмежта към края на август.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 493
УжасТ, дано понамалее гмежта към края на август.

надявай се Simple Smile От 1ви септември обаче е много по-споко...

вчера бяхме в доста камерен състав - аз, Нели, Раичка и Асето. Ама откарахме дооо 12. Начесахме си езиците Simple Smile Айде скоро пак. Смайли не мисли да ражда скоро Wink, така че може другата седмица Simple Smile

# 54
  • Мнения: 772
Янче, ама на Созопол точно пък в началото на септември нали има Аполония, но Шоши може да хване затишието пред тази буря Wink

радвам се за снощи, като и малко ви позавиждам, ъф сорЗЗЗ Simple Smile

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз съм болна от 2 дни и затова не посмях да дойда Sad

# 56
  • Мнения: 5 790
А аз щях да умра вчера от болки... то бива цикъл, то такова чудо нЕма. Радвам се, че сте изкарали страхотно, много ме е яд, че не успях да дойда, но другата седмица съм на линия. От 13-ти заминаваме на море с Христов, но само двамата, че на Виктория не й понася слънцето и от един месец е цялата в пъпки и лишеи. Ще ходим на Равда, както и миналата година, мен си ми хареса там. За съжаление ще е само за седмица, че не дават повече отпуска. Хайде целувки, утре съм на работа, ще пиша от там.

# 57
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Завиждам ви за срещата, но азе изключено да отсъствам от къщи по това време на деня. теди почти не яде през деня и хапва основно вечер.

Ето малко снимки на Габи как кара колело - http://dezygg.multiply.com/photos/album/7
 и на Теди - http://dezygg.multiply.com/photos/album/13

има и клипчета ако ви се гледат - http://dezygg.multiply.com/video

# 58
  • Мнения: 4 195
Сънувах един сън нощес - да видим дали съм пророчица - Смайли Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 938
Шоши и Ели пратете и насам малко дъжд, тук изгоряхме.

Асе, пепел ти на езика  Mr. Green

Направо се удавих докато дойда на работа, тавана в стаята на Ванеса тече, краката ми са мокри, въпреки, че си нося втори чифт обувки, чак задника ми е прогизнал. Едва сега се добрах до работа.

Общи условия

Активация на акаунт