Осъдиха L`OREAL

  • 6 270
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
то да са само те...аз не съм виждала реклама на спирала, на която моделът да не е с изкуствени мигли. от всичките им лъжи накрая ще си купя едни изкуствени мигли и ще приключа с всички тъпи спирали Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 829
Разбира се, че няма нищо общо рекламата с реалността. Ако са ги осъдили - браво. Аз съм ЗА по-реалистични реклами, аман от заблуди и глупости, ние да не сме малоумни  ooooh!


 Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 393
Ами прави са си хората имат закони спазват се има смисъл да си търсят правата, а за повечето реклами и аз мисля че използват изкуствени мигли, а Фотошопа се използва винаги задължително е

# 18
  • Мнения: 526
Е,то е ясно,че без изкуствени мигли или фотошоп не можеш да имаш такива клепки,че като премигнеш с тях,да става течение Mr. Green
Или пък коса обемна като за три глави и лъскава от половин километър ooooh!
Ама нека им е хак на Лореал.Наистина се прекалява с рекламите,и не само техните.Нереално е и е смешно.

# 19
  • Мнения: 7 186
Всичко стана изкуственяк вече, чак дразнещо.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
ефекта даден на екрана бил постигнат с изкуствени мигли, а заблуждавали клиентите, че бил от спиралата Twisted Evil мръсниците от Лореал Mr. Green

То да бяха само Лореал, трябва да осъдят всички козметични фирми.

# 21
  • Мнения: 4 451
И аз мисля, че всички козметични фирми са за съд. Не съм видяла реклама на спирала и мацката да не е с изкуствени мигли. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: X
И O.B  трябва да съдят Peace

# 23
  • Мнения: 14 490
И O.B  трябва да съдят Peace

тях пък що?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...да и аз се питам какво са сторили О.В newsm78

# 25
  • Мнения: 990
То и от километри се вижда че мацката от рекламата е с изкуствени мигли  Tired
И O.B  трябва да съдят Peace
И на мен ми стана любопитно защо  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 739
оф, вчера случайно засякох филм с Пенелопе Круз. ами тя кьорава мигла няма, взели я за рекламата ... манекенки много, мигли много, защо точно нея са избрали за това, да им се чуди човек ....  newsm78
наистина повечето реклами са измамни, подвеждащи и манипулиращи ... тегава тема

# 27
  • Мнения: 990
оф, вчера случайно засякох филм с Пенелопе Круз. ами тя кьорава мигла няма, взели я за рекламата ...
  Shocked  лелее ,тоя фотошоп....  Shocked

# 28
  • Мнения: 3 782
Аз също смятам,че рекламите не са това,което бяха. Все повече виждаме неща,които ни се иска да видим, а не нещата такива каквито са.
Кога ще научим и своите права?

# 29
  • Мнения: X
Я, то питанка се оформила Rolling Eyes
Заради рекламата за нощно използване на тампон - за предпочитане пред превръзките за да не спиш с главата надолу и бла-бла. А никой не споменава за токсичния шок от който можеш да си пукнеш за едното чудо. Тампоните трябва да се сменят на 2-3, максимум 4 часа. Не можеш да си легнеш с тампон и да си спокойна, че няма да се събудиш в спешното, ако си склонна към стафилококови инфекции (простете бацила, ако го бъркам), ама никой не ти го казва от рекламата Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт