Осъдиха L`OREAL

  • 6 329
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 685
И Лореал и Пантен и Гарние и др "средни"козметики са си хубави-ама не и тези които са за правени за и във Източния пазар-нейде из Полша и Румъния/повтарям се от друга тема май/ newsm78

# 61
  • Мнения: 5 317
ами да,вси4ко е реклама.

# 62
  • Мнения: 1 107
Нека,нека ги съдят! Аз като им  казвах, че моите мигли са  пъти повече и о-дълги те не искаха да ме вземат - ама ха!
Шегувам се разбира се, но наистина трябва да се престане с всички манипулации, които ни заобикалят. Например рекламата, че може да изперете боя за коса от блуза-сестра ми е фризьорка и както ми е казвала неведнъж-това е най-бързия път на една дреха към кофата за боклук.

# 63
  • Мнения: 493
евала...
те пък прекаляват понякога в тези реклами... Crossing Arms

Нека им Crossing Arms

# 64
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
То от 100 км.си личи,че миглите са изкуствени Mr. Green,ама като има хора да вярвааат.....

# 65
  • Мнения: 7 424
Аз имам чувството, че на всички реклами използват изкуствени мигли. )))
...................................
  много ти е верно чувството! Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 36 169
Да бе, все едно другите фирми не лъжат. Wink

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да бе, все едно другите фирми не лъжат. Wink


Никой не е казал че не лъжат  Hug Просто темата е за тази фирма  Peace

# 68
  • Мнения: 3 622
евала...
те пък прекаляват понякога в тези реклами... Crossing Arms

Нека им Crossing Arms

 Peace

# 69
  • Мнения: 274
И без да съм заглеждала кой знае колко рекламата...ми, то си личи, че е с изкуствени мигли. Този ефект ми се струва невъзможен за постигане с която и да било спирала, още по-малко за такава, която не е от висш клас.

# 70
  • Мнения: 61
Всички лъжат , нека им  newsm03

# 71
  • Мнения: 114
L`oreal според мен са фалшива марка.Ползвал съм много от козметиката им и изобщо не съм доволна.Примери:боя за коса-бързо падане на цвета и започване на косопад,кремове за лице-поява на пъпки и омазняване на кожата,спирали-никакъв ефект,лакове-същото.А съм си купувала козметиката от Англия и би трябвало да е оригинална. newsm78

# 72
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
аз пък съм доволна от Лореал,ползвам крем,шампоан ,маска....
въпрос на поносимост според мен,а не че им са фалшиви продуктите Peace

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 213
А какво ще кажете за:  "шампоана, който освежава вашата връзка" Laughing? Вече се изумиха с тия реклами!

# 74
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
А какво ще кажете за:  "шампоана, който освежава вашата връзка" Laughing? Вече се изумиха с тия реклами!


без думи  Joy Joy Joy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт