Осъдиха L`OREAL

  • 6 333
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Аз съм доволна от L`OREAL . Ползвам боя Екселенс , червения шампоан Елсев , и червения балсам без отмиване. Скоро не бях попадала на шампоан от който да не ми се заплита косата по време на изплакването-е, с този направо се родих.Но като купувам козметиката на L`OREAL гледам баркодът да е френския.

# 76
  • Мнения: 2 309
Време е да се сьобразяват с реалността,а не да заблуждават потребителя Naughtyкойто и без това Е...
Трябва да осьдят и други фирми,с подобни медийни изяви Peace

# 77
  • Мнения: 3 830
Така трябва!  #2gunfire

# 78
  • Мнения: 6 164
Ха такааа!
Тъкмо това си мислех, когато тръгна рекламата - очевидно са изкуствени, и е подсъдно да ни заблуждават, че само със спирала може да получиш същия ефект.
Тази именно беше и причината, поради която не си купих Телескопик, защото бях сигурна, че няма да има ефект.
Те сами си направиха антиреклама... Вече ни имат за идиоти явно. Чак толкова промити мозъците ни не са. Wink

# 79
Спиралата наистина доста ги издължава, но това дето го показват е направо.... ooooh!

# 80
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Изненадана съм че някой изобщо се е вързал на това с миглите. Още като дават мацката как се маже и миглите й се удължават и се вижда че това не е реално.
Но защо ли се чудя като има хора които и на жълтата преса вярват и не им идва на ума че не може пр. Слави Трифонов в единия брой да забремени Алекс а в другия да е импотентен и това да е истина.

Същата работа е и с бръчките. За какво ни продават кремове срещу бръчки за редовна употреба и кой от кой по-скъпи като още с първия евтин ще ни изчезнат бръчките и кожите ни ще станат като дупетата на децата ни.

Затова си купувам само проверена козметика и съм доволна. Без да ме интересуват рекламите (освен тези дето рекламират намаления) си купувам предимно козметиката на макс фактор защото ми е препоръчана, проверила съм я и съм доволна. Но съм далеч от мисълта че ако лицето ми е покрито с пъпки който и да е ФДТ ще го направи като порцеланова чиния. Същото е и със спиралата. Няма човек дето да се е родил с мигли които правят сянка на веждите. Или пък ако съм плешива и се измия с определен шампоан ще развея грива до кръста. Близо е до ума, нали?

# 81
  • Мнения: 1 560
И аз се радвам, е ги осъдиха, макар че ползвам спирала от същата марка.
Доволна съм от рекламите на DOVE, които залагат на "истински" жени - с коремчета, бричове и т.н., а не на някакви анорексични създания.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 498
Ама то рекламата по принцип е една утопия, да кажеш най-оригинално и въздействащо " Купи това!!! ".

Рекламата е изкуство, шантаж, приказка, хипербола....На реклами не вярвайте Wink

# 83
  • Мнения: 1 322
Аз мисля, че повечето реклами на спирали са с изкуствени мигли.

# 84
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз се радвам, е ги осъдиха, макар че ползвам спирала от същата марка.
Доволна съм от рекламите на DOVE, които залагат на "истински" жени - с коремчета, бричове и т.н., а не на някакви анорексични създания.

Да, така тр. да бъдат рекламите за женски нещица  Mr. Green а и да не се комплексираме, защото тези красавици в крайна сметка до това водят. Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 3 830
Да, в повечето тв реклами са с изкуствени мигли, а по брошурите на Ейвън и Орифлейм ги правят на фотошоп и то толкова нескопосано, че веднага се вижда как на няколко места направо са си 'лепнали печат' от няколко снопа еднакви миглички  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И клиентите си викат "аууу, каква спирала!Ще си я купя" и след това очакват резултатът да е същият, ама нанайци Laughing Joy hahaha hahaha

# 86
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да, в повечето тв реклами са с изкуствени мигли, а по брошурите на Ейвън и Орифлейм ги правят на фотошоп и то толкова нескопосано, че веднага се вижда как на няколко места направо са си 'лепнали печат' от няколко снопа еднакви миглички  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И клиентите си викат "аууу, каква спирала!Ще си я купя" и след това очакват резултатът да е същият, ама нанайци Laughing Joy hahaha hahaha


Чудя се този последния модел , който излезе дали пак не е някоя измама  Rolling Eyes
Спиралата ми е към привършване и съм на кръстопът какво да взема  ooooh!

# 87
  • Мнения: 337
Аз незнам дали има човек да вярва, че това са истински мигли
Имам приятел в рекламния бизнес и ми е разказвал доста как се снимат тези и други такива рекламки, за  шампоаните - или е перука или истинска коса, но там много се играе със светлината. Тоест прожекторите се настройват така, че да изглежда лъскава косата и т.н.
По сто пъти ги правят докато стане, а те англичаните вярват на всичко, от опит знам Party

# 88
  • Мнения: 593
Такъв ефект като по рекламите никага не може да се постигне без изкуствени мигли. Хубаво е станало че са осъдили фирмата, крайно време е да спрат с тия заблуди!

# 89
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Доволна съм от рекламите на DOVE, които залагат на "истински" жени - с коремчета, бричове и т.н., а не на някакви анорексични създания.

абсолютно си права Peace

Общи условия

Активация на акаунт