Осъдиха L`OREAL

  • 6 334
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 912
Сносен ефект на гъсти, разперени като ветрило мигли може да се докара и с техника на полагане, но това в рекламите не става без Фотошоп и снопчета изкуствени мигли. Точно тези две спирали Telescopic и Volume Shocking най-мако постигат този ефект и смея да го твърдя след като съм изпробвала почти всички марки и разновидности (това ми е мания) и аз съм разочарована от Л'ореал в това отношение - дано случилото се да ги стимулира да инвестират повече в R&D занапред.

# 91
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
А така да са научат  #2gunfire
и аз харесвам Дав с идеята им за рекламата  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 794
На мен ми подариха телескопичната спирала на L`OREAL. Не съм доволна.Никак. За сега номер 1 държи

# 93
  • София
  • Мнения: 1 654
Осъдили са ги-чудесно Peace Не вярвам някой да се е подвел обаче, че ефектът не е резултат от изкуствени мигли. Купих си Мастърпийс преди няколко месеца /в този форум беше препоръчана, наред с Архитекта и т.н./ А сега чета само отрицателни мнения Wink

# 94
  • Мнения: X
Има 67 756 потребителя. Едва ли на всички им допада. На различни групи попадаш в различен етап Wink

# 95
  • Мнения: 735
Добре, че сме си хубави, че има да чакаме на ефекта от рекламите  Mr. Green И все пак да споделя, че ползвах тази спирала Double Extension: http://911.bg/a2/offers.asp?parent=3406&p=2540187 като си я купих от от Париж понеже бях там на екскурзия. Еми миглите ми ставаха не вълшебни, ами като пипнати няколко пъти с photoshop!!! Огромни, дълги, обемни, гъсти..НЕВЕРОЯТНИ! Изхабих спиралата  и понеже вече си бях в БГ си я закупих от тук от най-обикновена квартална парфюмерия........................... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Само си дадох парите, нямаше и грам от този ефект, а спиралата беше чисто нова. Спластени мигли в някаква гадна триъгълна форма(знаете как слепват кофти спиралите).  Twisted Evil Правете сметка колко е била добра, колко е била произведена където трябва и т.н. Не е чесно все нас в БГ да цакат с качеството. Как пък не чух някой да отиде да си купи нещо от чужбина и то да се окаже made in Turkey! Е много е тъпо  Sad

# 96
  • Мнения: 912
Така е, тук в Източна Европа първо пускат новите серии да ги изпробват и после заминават на запад. На същото мнение съм за спиралите и боите за коса специално, че са с различно качество, ако са купени извън БГ.

# 97
  • Countryside
  • Мнения: 11 659
Ем, че то ясно че използват изкуствени мигли и фотошоп, яяя мадамата от рекламата да я видиш на улицата нЕма я познаЙш  Mr. Green
Аз имам лореал лаш архитект (3ти брой вече) и съм доволна(е ефекта не е като по-рекламите, но пък и аз си понаимвам мигли  Flutter ), по-доволна от гейшата и буржоа примерно. Сега ми свършва и мислех да си взема телескопик или да пробвам на лумене  Thinking

# 98
  • Мнения: 4 621
Аз имам чувството, че на всички реклами използват изкуствени мигли. )))
Купувала съм си почти всички рекламирани спирали, чак такъв ефект нямат.
И аз така Rolling Eyes

# 99
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Аз имам чувството, че на всички реклами използват изкуствени мигли. )))
Купувала съм си почти всички рекламирани спирали, чак такъв ефект нямат.
И аз така Rolling Eyes
Не само имате чувство,но със СИГУРНОСТ е така.Няма и не може да има човек с толкова дълги и гъсти мигли smile3521Обикновено са или дълги и редки,или къси и гъсти smile3503

# 100
  • Мнения: 1 975
И аз се радвам, е ги осъдиха, макар че ползвам спирала от същата марка.
Доволна съм от рекламите на DOVE, които залагат на "истински" жени - с коремчета, бричове и т.н., а не на някакви анорексични създания.

Съгласна съм с това  Peace

# 101
  • Мнения: 186
Нека ги съдят!Не е коректно да мамят хората!То като погледнеш тези реклами всички са с идеално извити мигли-но май изкуствени.Важното е,че там не са будали и не се връзват на всичко.

# 102
  • Мнения: 1 685
Не е чесно все нас в БГ да цакат с качеството. Как пък не чух някой да отиде да си купи нещо от чужбина и то да се окаже made in Turkey! Е много е тъпо  Sad

 PeaceА Лореал и Гарние-специално бялата козметика и боите за нашия пазар идва от Полша Румъния и Турция ooooh!

# 103
  • Мнения: 735
Да! Няма отърване от тая Турция- турско иго Mr. Green дрехите ни made in Turkey, доматите ни турски , козметиката ни и тя, всички БГ на море в Турция  Laughing Laughing Laughing Шегувам се нямам нищо против Турция просто целия ни пазар е залят от турски стоки  Peace

# 104
  • Мнения: 7 424
Не е чесно все нас в БГ да цакат с качеството. Как пък не чух някой да отиде да си купи нещо от чужбина и то да се окаже made in Turkey! Е много е тъпо  Sad

 PeaceА Лореал и Гарние-специално бялата козметика и боите за нашия пазар идва от Полша Румъния и Турция ooooh!
   О,да!Пробвала съм френския Лореал,(както и френските превръзки Always,малко извън темата),нямат нищо общо с предлаганите тук! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт