Жегата мори ни вече, идвай АВГУСТовско бебче!

  • 11 546
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 361
Вярно бе-стискам палци на Дидка всичко да е наред.То в колко часа е това секцио, може да е минало newsm78

Какво стана с Гера?

# 241
  • Мнения: 200
 Имаме си още едно бебче в списъка,а? Става все по голям.
 ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ГИТА! дА Е ЖИВА И ЗРАВИ ИМНОГО ДА ВИ РАДВА!
 Вече имаме толкова бебета, а аз тепърва тръгвам на покупки за бебка. Днес се скапах от ходене, но вече почти всичко сме харесали и от понеделник започва голямото пазаруване. Нямам търпение.

# 242
  • София
  • Мнения: 5 756
Значи днес чакаме няколко бебета но имаме за момента новини само от едно! Simple Smile
Айде ще си чакаме  Party
Ди 83 радвам се че сте порснали толкова много! bowuu
Аз полегнах да поспя малко и то каквоо.... изредиха се 5 човека да ме питат роди ли  #2gunfireМай ще се изключват вече телефони! Crossing Arms

# 243
  • Мнения: 111
Мен пък от тия плодове, дето ги нагъвам по цял ден, ако знаете какво rare happiness ме хвана...  smile3550

# 244
  • Мнения: 195
Честита дъщеричка с прекрасното име ЕММА на Гита Ог и цялото им семейство!Бързо прибиране вкъщи им желая от сърце!

И аз се обърках с това тръгване към  родилно. Мойте контракции и те са чести вече и болезнени, но непостоянни newsm78 Все си мисля, че ще разбера когато момента дойде, но ............май всички се притесняваме така.

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 17:33 от didisv

# 245
  • София
  • Мнения: 1 392
Честито на мама Малена и мама Гита - да са им живи и здрави малките принцески - много късмет и щастие в живота им желая!
И аз съм още 2 в 1. Иначе и аз имам от време на време от тези менструалните болки, но контракции все още като че ли нямам, ама съм се ошашкала, да не почнат, че нали и моята лекарка е в отпуск до 1 август, а пък секциото ми е планирано чак за 6-ти, та се удеждаваме сега с бебка да си стои вътре.
Успех на всички майчета, които ще раждат тези дни - леко и безпроблемно да мине и скоро да гушкат малките бебчета.

# 246
  • София
  • Мнения: 430
Ау супер ГИТА Е РОДИЛА. ЧЕСТИТО МАМО ГИТА, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ЕММА И ТАНТИ И ТАТКО БОБИ !!! Бързо възстановяване и те чакаме с разказа за предиода след чистенето - какво се случи и т.н. ти си знаеш  Laughing

И аз съм от обърканите вече, болезнени контракции имах днес и се ошашках съвсем лекичко..ама трябва да устискам до неделя поне, когато се връща и моята лекарка..

# 247
  • Мнения: 3 595
Гита, Боби и Танти да ви е честита мъничката голяма Емма! Да расте добричка и обичлива красавица! Да е умно и щастливо дете! Бързо възстановяване на Гита!


Бруно прекрасни новини  Hug Казаха ли до колко време се очаква да ти направят подарък  Heart Eyes
Ди браво на големия мъж! Да расте все така! Нагушкай го от нас и дано засуче скоро!
Жужка честита ви дата за секцио  Hug
Констанс спокойно накрая ще родиш от притеснение, вместо от предизвикване! Защо не го питаш и да му кажеш пред каква дилема си и той да изкаже мнение  Thinking
Марти благодаря добре е  Hug Сега намери спирта за бебето и заля пода, но не видях дали успя да пие  ooooh!

# 248
  • Мнения: 361
Ох, на мен нещо ми е много сдухано.Милото отиде нощна и мен взе пак да ме хващат шубелииските мисли за раждането.Нещо тези дни само за това си мисля-и се само навивам, че е много болезнено.Сигурно вече съм полудяла #Crazy

Да ви кажа, понякога като ме изрита бебка, я усещам чак долу ниско във влагалището.На вас случва ли ви се newsm78

Качвам ви и една снимка, да ми видите тумбата:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=38
A преди бях:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=4

Лелееееее,азли съм не съм ли с 18 кила отгоре newsm78

# 249
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ади, много ти е сладка тумбата Peace! /впрочем и аз така джиткам вкъщи само по сутиен Mr. Green - даже вече и на Калоян не прави впечатление - ами жега, какво да правя.../.

Уф, да не ви качвам мои снимки преди и сега, че ми иде да се  #2gunfire

# 250
  • Мнения: 111
Девойки, къде ги слагате тези 18 кила? Няма да качвам мои снимки, че не се препоръчва точно сега да гледате таквиз страшни работи  Animal Pig  #Crazy

# 251
  • Мнения: 361
Мерси Мариетка, още малко и няма да мога да стигам до компютъра. Laughing

Взех си микробиологията-чиста е, няма нищо.След цялото това гнусно течение през цялата бременност, няма нищо Joy не мога да повярвам Party

Щипалчица, не ги ли виждаш моите 18 кила, на корема, на лицето, на ръцете, на дупето и ..........т.н

# 252
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Щипалчице, аз не че нещо такова Laughing...ама Калоян с едно рядко щастие го почнах...и го довърших след някой друг час в родилното Mr. Green.

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 08:28 от mari_eta

# 253
  • Мнения: 111
Е и аз имам някакви надежди, но по-скоро е от плодовете, че ям по 2-3 кила на ден. Иначе си знам, че ще пренося, мога да се обзаложа дори  Mr. Green  Crazy

# 254
  • Мнения: 82
Хайдеее и облози взеха да се правятт! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт