Колко страници четете от дълги теми

  • 1 218
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Ако искам да пиша по темата или съм я пуснала аз - чета всичко. И виждам колко много хора пишат без да са прочели.
Иначе - по диагонал, и само ако ми е интересно.
Peace

# 16
  • Мнения: 4 111
Ако темата е много дълга - първата и последната страница. До 2-3 станици чета.
Изключения - темите за муньовците, за муните и темата на Бу за смешните неща, които сме казали без да се замислим - тях съм ги чела "от - до".

# 17
  • Мнения: 7 837
В момента, в който почнатда се появяват снимките на голи мъже, коктейли, пасти, големи цитати, шрифтове и т.н. спирам да чета. Понякога появата на определени никове, също ме карат да спра да следя темата, защото е ясно продължението й.

# 18
  • Видин
  • Мнения: 168
Чета това което ме интересува или темата ми привлече вниманието.Дългите теми ме отекчават на 3-4 страница и чета по диагонал или се отказвам.

# 19
  • Мнения: 46 520
Или цялата, или нищо. Зависи от темата.

# 20
  • Мнения: 1 080
Да кажем някоя тема става 10 стр. Колко от тези страници прочитате, всичко ли четете или търсите постинги на определени хора. Имам чувството че дългите теми трябва да се заключват да кажем като стигнат 10-тина стр. Никой не си прави труда да чете толкова страници. Най-много да се прочетат първата и последната и най-често се дава мнение което вече е било написано на 4 стр. да кажем. Да не говорим пък че след 3 стр. вече нищо ново не може да се каже по тази тема и започват или повторения или заяждания или вездесъщия чат. Кому е нужно това. Всяка тема след 4 стр. се изражда. Посочете ми една която е издържала повече от 4 стр. и не се е изродила в чат или персонални заяждания.

В зависимост от темата. Има такива,които чета от началото до края по две причини -  важни и/или интересни за мен и понеже опита показва - мога да намеря най-същественото някъде по средата или към края ......а другата причина е,че има теми, които ме карат да се смея с глас и ги чета от-до без значение , колко страници са изписани. Не мисля, че трябва да се заключват. Заяждания има и на тема от една страница, особено когато заглавието е безумно, на някои хора не им понася просто и се почва....така че  Grinning, чета според зависи!

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
Когато ми е интересно, си прочитам съвестно всичко. Не се включвам недочела. А после чета редовно, за да съм в крак със зараждащият се спор. По някое време, обаче, ми писва и искрено съжалявам, че няма бутон дето да ми махне темата от списъка.

# 22
  • Мнения: 1 002
все по-рядко чета цяла тема , обикновено 3/4 от нея е излишно и си викам - що ли я четох тая тема.....

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз пък я чета...
Ако ми е интересна темата от първа до последна страница прочитам...

Ей на* сега изчетох цялата тема "Yo sexy mama" уж да видя участничките...ама нъцки Crossing ArmsПочти никой не се осмели да се покаже...

# 24
  • София
  • Мнения: 15 467
Чета всичко ,за да не повторя нечие мнение.

# 25
  • Мнения: 1 924
Зависи каква е темата.Ако се провежда смислена дискусия , прочитам всичко.Но такива теми са рядкост.А като цяло рядко пиша в теми,които вече са стигнали над 5-6 страници.Едва ли имам какво ново да кажа...

Общи условия

Активация на акаунт