Eкстремно отслабване

  • 51 721
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487

    Най - екстремното ми отслабване е - 16 кг за 27 дни пълен глад.

    Окапа ми половината коса , спря ми цикъла , имах болнав и изтормозен вид.

     Върнах си ги с лихвите за около 4 месеца.

     Сега го давам по-разумно. За година и три месеца - 25  Laughing

# 16
  • Мнения: 12 825
Такива екстемни сваляния не бих правила нарочно. Иначе когато ме оперираха от апендицит, свалих за седмица може би 5-6-7 кг, там някъде, но това беше понеже първите един-два дни не ми даваха нищо да ям, а после и нещо като захранване имаше със съвсем символични количества храна и постепенно преминаване към нормално хранене. Плюс факта, че се случи в най-големите летни жеги. В следващите месеци си ги възвърнах постепенно, в което няма лошо, защото не бяха наднормени килограми.
Сега си имам килограи за сваляне, но си ги боря бавно и полека. За сметка на това пък, като ми писне да съм на режим, си се храня като останалите по няколко дена, без да връщам сваленото. После продължавам и така. Изпадам в тихо недоумение, когато вляза в някоя тема в този подфорум и прочета вайкания от рода на "снощи изядох една вафла/изпих една бира/ или нещо друго подобно и днес кантарът показва с кило повече. Днес ще съм само на вода и цигари". Всеки си преценява сам какво да прави с тялото си, де.

# 17
  • Мнения: 1 680
правих лечебно гладуване за 7 дни 5 кила. тогава нямах кила за сваляне и след гладуването станах грозно слаба. не го правих за отслабване...

# 18
  • Мнения: 113
Aз също трябваше да проведа гладуване, поради здравословен проблем, но така и не го направих.Сподели подробности за тези 7 дни, какво беше захранването ти и най-важното помогна ли ти?   



 Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 113
Побут    cow

# 20
  • Мнения: 3 760
Най-много свалени килограми:
-преди години се разболях от хепатит. За около 10 дена свалих 15 кг. А имах най-много 2-3 излишни. Повечето загуби бяха от обезводняване. Заприличих на чироз  Crazy
- с раждането и неяденето в болницата (изписаха ме на 3-я ден) свалих 11 кг (бях качила 27).

# 21
  • Мнения: 1 454
Аз съм чувала и пробвала само лечебния глад на Д-р Емилова...
наистина е лечебен ...ама аз нямах какво да си лекувам...една приятелка имаше проблеми с кръвното и желязото и изобщо, непрекъснато боледуваше ...след Емилова много рядко се разболява и изобщо е дост апо-добре физически...

Не е въпроса в докторката, а в храненето...20 дни...ябълки и чайове и след това 15 захранване...
тази жена (докторката) го прави това всяка година по 2 пъти...заедно с мъжа си...
наистина такава кожа има на лицето и въобще..., че е за завиждане на тази възраст такава младост да излъчваш....

fashion-ке, ако искаш мога да напиша режима и захранването...много е популярен...


обаче почнеш ли захранването е УЖАСНО важно...Емилова разказваше как мъжа и не издържал един от пътите и се набумкал с пържоли и пърж картофи някъде посредата...и просто организма му...много зле реагирал...

# 22
  • Мнения: 1 454
Дай Боже всеки му отслабване толкова бързо след бременност!
Simple Smile
 Страхотна сладурана изглежда Магдалена, да ти е жива и здрава!

# 23
правих лечебно гладуване за 7 дни 5 кила. тогава нямах кила за сваляне и след гладуването станах грозно слаба. не го правих за отслабване...

kakvo qde6 kato si na le4ebno gladuvane? ako izob6to qde6  #Crazy

# 24
  • Мнения: 113
Daisi4ka, благодаря ти!  bouquet Аз намерих захранване...
Но не мога да издържам на глад и това си е!

# 25
  • Мнения: 3 760
Daisi4ka, много благодаря!   Heart Eyes  Hug То след това свалих още 10-на кг благодарение на кърменето (за около 6 месеца), но за съжаление (под предлог, че ми намалява кърмата) в последствие пак му отпуснах края  Crazy

Ако може да напишеш захранването....   bouquet

Малко съм изненадана, че захранването при д-р Емилова е по-късо от самото гладуване  Thinking


Преди години случайно успях да гладувам (облекчено, по с-мата на Лидия Ковачева, която е същата като на Емилова, май  newsm78) цели 7 дена. Съответно свалих 7кг. Но още в първия ден на захранването стана страшно - изядох един хляб във вид на сандвичи; ядох сърми, кейк, сладко от малини, наденица....  Sick Около два кг храна  #Crazy Да не ви разправям колко зле ми стана  Confused
От тогава не си правя такива експерименти  ooooh!
Пък и вече не издържам на глад!  Embarassed


# 26
  • Мнения: 6 958
Ако може да напишеш захранването....   bouquet

Погледни тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209228.0

# 27
# 28
  • Мнения: 393
Хаха това с любовта и на мен много беше помогнало ама особено ако е забранена любов ефекта е просто уникален, ама се случва рядко на мен за последно преди 3 години. Тогава за 2 седмици свалих някъде около 7 кг без глад лишения или спорт, а сега от всичко по много ама не ги свалям така тия пусти килограми Sad Май трябва пак да се влюбя че и ефекта беше траен  newsm78 hahaha

# 29
  • Мнения: 8 242
За 3 месеца 30 кг.. Това преди 3 години.
Ядях колкото да не е без хич - което беше по 1-2 плода или малка салатка на ден с или без 100тина грама месо или сирене.. Яко фитнес през ден, а когато не ходех на фитнес - бягах по 5км покрай Марица  Crazy
Откачена работа  ooooh!
Тамън се зарадвах и на следващата година хоп - забременях  Tired Фуууу пак нагоре кантара.. та си ги върнах почти всичките  Confused
Е, вече съм си повлязла в нормалната форма, ама кърмя пусто.. и драстично не мога  Naughty - бавно, но славно си свалих пак за 3 месеца, ама само 10 кила  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт