Не знам как да я "кръстя" темата.

  • 3 546
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 427
А споки, и тук те озяпват от-до. Хеле пък, ако си с пола и то над коленете, независимо колко.
А на теб наистина ли ти пука повече за клюкарската сган и паплач, отколкото за собственото удобство newsm78

Абсолютно!И тук важи същото правило-над коляното пола на мен не ми е позволено да нося!имах една пола с цепка до средата на бедрото.Имаче с дължина един пръст под коляното.Дънчена.Еййй,принудих се да я подаря на майка ми,защото като излезех с нея оглушавах от бибитки.
Данак не плащам,но ми е гадно да минавам за нещо което поределено не съм.В друго отношение съм непукистка.
Ами личи ми се че не съм италианка,не знам по какво ама се личи.Даже да не говоря.
А,сега се сещам да кажа,мисля че едната от онези мърши,която така ме оплю е съседката от последния етаж.Нейния мъж е мн.странен.Изляза ли да пуша,веднага излиза и той.Подпира се на парапета срещу нас и пуши и той.Не съм го гледала дали гледа към мен,защото ми е неудобно,но го виждам че е срещу мен с периферното си зрение.Е какво да направя,да не се показвам навън ли,къде да пуша.Или какво,да се развикам"абе ти,я се прибирай,не можеш да пушиш все по този начин.Пуши само мен като ме няма,не гледай насам...."и т.н.
Не съм сигурна че е тя де,ама си го помислих.

# 16
  • Мнения: 2 427
Какво е ГНГ,Сърфче? newsm78

# 17
  • Мнения: 558
ами изходът е или да не ти пука и си носиш каквото ти харесва,или да не се разголваш....сега като се замисля мойте съседи какво ли си мислят newsm78 мотам се също с къси панталонки и бански,или с едни много къси и супер разголени роклички...имаше един дето ме следеше с бинокъл,но се оплаках на домоуправителя,той май в полицията и тоя съсед изчезна някъде....а иначе на ливадата пред нашто уни редовно виждам момичета отгоре голи се опнали и се пекат...но не знам какви са били като националност...ами зяпат ги другите,определено ги коментират,ама на тея не им пука явно...

ГНГ= гъза на географията...

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 14:57 от pepelja6ka

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хе, още една пепеляшка и то в Германия Party
Не знам в кое уни си, но ако си в източно, напълно нормална гледка. Ми те бабата+дядото на Мартин ходят на нудистки плаж, та какво остана за младите.

# 19
  • Мнения: 2 379
Моето село (Италия) явно е някакво много странно, заЩото никой не се скандализира от изто4ноевропейския ми минижуп ми и съЩо така има италианки с минижупи. 4есто се разхождаме и по бански, понеже си имаме езеро. Мом4етата карат мотори голи до кръста.
В съседно Лугано (Швейцария) има изобилие от страхотни и готино обле4ени жени. От всякакви националности. Много от тези мацки показват голи гърбове и голи бедра.

# 20
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Ина4е, Джоя е права, само изтока маа по кьси шорти и мини поли4ки.

ай стига бе  Rolling Eyes
тук из моята зона вси4ко е по къси гаЩи и микро_мини. плЮс разни потници, които са пове4е бански отколкото потници. за Монца и околието говоря. и през деня на работа гледам къси панталонки с манШет и ток4ета. джиткат си мацките и не им пука кой ги гледа.

Влади, според мен са те хванали параноите, я да вземеШ да ги разкараШ  Laughing
ниЩо ненормално и аморално няма в твойте къси гаЩи. аз, ако имах двор, сигурно и по бански Щях да запецна. хи4 не ми пука, проблемът не е мой, а на който си няма друга работа, та ме гледа. аз съм в апартамент, което не ми пре4и да се разхождам на балкона по боксерки, а понякога и по гаЩи.

пп. мани тоя комплекс българка (изто4на Европа)=лесна жена. като престанеШ да го мислиШ ти и другите Ще престанат, или поне няма да им се впе4атляваШ. те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil

# 21
Моето село (Италия) явно е някакво много странно, заЩото никой не се скандализира от изто4ноевропейския ми минижуп ми и съЩо така има италианки с минижупи. 4есто се разхождаме и по бански, понеже си имаме езеро. Мом4етата карат мотори голи до кръста.
В съседно Лугано (Швейцария) има изобилие от страхотни и готино обле4ени жени. От всякакви националности. Много от тези мацки показват голи гърбове и голи бедра.

ти живееШ на езеро все пак, има огромна разлика

# 22
  • Мнения: 2 379
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

# 23
  • Мнения: 764
Тук,в Рим,хора има от цял свят.Определено оба4е съм останала с впе4атление,4е италианките ходят на моменти доста оскъдно обле4ени.Това до към 40 год./без зна4ение от килограмите/ можеш да видиш с 2/3ти бЮст отвън,или сутиен,къси поли и панталонки колкото искаш....И определено не вси4ки са от изтока,като ги 4увам как говорят.Аз пък имам обратния проблем,харесват ми дълги,разкроени поли или рокли.А тук масово циганките ходят с такива....Замисляла съм се всеки път като слагам нещо дълго....
Нашия блок е срещу един друг и си гледаме в прозорците дето се казва.В тези жеги стоя по сутиен/и бански не е/,по заръка на мъжо даже.Вика "какво с тази блуза стоиш,40 гр. вънка"...Та се съблякох.Но в4ера гледам отсреща и едно бабе по сутиен,4е и се препи4а.Мъжете да не говорим,вси4ки видими прозорци са по слипове.Та си мисля,4е и мен да скива някой,най-много да погледа,едва ли ще приказва,а и да приказва,толкова е жега,4е не ми пука,ама хи4...
Вси4ко това предполагам потвърждава теорията за населеното място и бройката жители....

# 24
  • Мнения: 2 379
Бай дъ уей, моят мъж твърди, 4е като бил в Швеция с приятели и разни моми4ета ги преследвали по улиците като разбрали, 4е са италианци. Те бягали, бягали, ама накрая Шведките ги хванали Laughing
Скоро намерих една куп4ина писма от три Шведски фенки Shocked СтраШни изцепки има в тези писма Laughing

# 25
  • Мнения: 2 379
Нашия блок е срещу един друг и си гледаме в прозорците дето се казва.В тези жеги стоя по сутиен/и бански не е/,по заръка на мъжо даже.Вика "какво с тази блуза стоиш,40 гр. вънка"...Та се съблякох.Но в4ера гледам отсреща и едно бабе по сутиен,4е и се препи4а.Мъжете да не говорим,вси4ки видими прозорци са по слипове.
Абе никой от вас ли няма пердета, бе хора? Laughing
Ние сме самотна къЩа, в ни4ии прозорци не гледам, нито някой гледа в моите, но пак имам пердета.

# 26
  • Мнения: 3 521
Това до към 40 год./без зна4ение от килограмите/ можеш да видиш с 2/3ти бЮст отвън,или сутиен,къси поли и панталонки колкото искаш....

Мда и около нас е така Peace ...особенно, когато е топло бабите(не 40 годишните) се намятват в едни тензухени рокли и става..уеуе ooooh!...но иначе има разни готини мацки, които си носят късичко и не съм чула да ги наплюят, за което. Peace

piccolina, раздуй за писмата Laughing

# 27
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

аха  Laughing
много модно явления сред 35/40_те сингълки, а от 50 нагоре си е класика в жанра ве4е.
Джамайка, Куба, Капо Верде, сложи едно търсене в гугъл и се забавлявай  Laughing

# 28
  • Мнения: 764
Абе никой от вас ли няма пердета, бе хора? Laughing


Естествено,4е имаме/ние/,а и тези отсреща,но в момента вси4ко е отворено,на другите прозорци имаме и външни щори,оба4е като е отворена вратата към балкона/двойна/ и се вижда....Но ако я затворя,ще се опържим... Wink Laughing

# 29
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

аха  Laughing
много модно явления сред 35/40_те сингълки, а от 50 нагоре си е класика в жанра ве4е.
Джамайка, Куба, Капо Верде, сложи едно търсене в гугъл и се забавлявай  Laughing


Що неЩо лоШо ли има  newsm78

а ти под къси панталони в работата това ли разбираШ Grinning
заЩото аз по_къси не съм виждала



http://www.semplicementegeri.it/Images/varie/geri-windgust02.jpg

Общи условия

Активация на акаунт