Не знам как да я "кръстя" темата.

  • 3 562
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Нарочно си позволявам да питам тук ,в родители в чужбина,защото за в БГ следното не би ме притеснило.
Значи,аз живея в една къща с гояма градина.Срещу нашата къща има един 4 етажен блок,който ми гледа в градината.Ты като при нас лятото не се диша от жега примесена с влага,обикновено се мандахерцам по едни къси панталонки от типа на онези за тенис.Имам два шезлонга,които почти не употребявам за целта.Не се пека навън,за съжаление,заради онзи споменат гаден блок.Преди някоко дена си стоя навън (имаме една част от къщата тип веранда,запердена от бели завеси) и случам следния разговор между две женища от блока:"...да,тази непрекъснато е по гол гъз,непрекъснато се подмята полугола." Другата:"Ама ти вчера да я беше видяла,беше с горнище на бански.Съвсем гола!Ама какво очакваш от една българка-те са такива".Вярно че предният ден ,бях сложила горнището на банския и така си стоях вътре в къщи,но ми потрябва едно нещо и се показах за 5 мин по горнище,за да не влизам при бебето ,което спеше и да си взема блузата.
Адски се дразня от тези неща.За съжаление докато дръпна завесата за да видя кои са тези задръстенячки те вече се бяха прибрали.
Излизаме вчера с моя приятелка,гледам италианките джарат всичките по къси панталони в този пек.Кой с джинсови,кой с тип сафари,но достатъчно къси.Никой не ги намира за скандални.Обаче обуя ли аз такова чудо ще бъде края на света-аууу виж я тази,ама то при тях е така,тези от изтока нямат никакъви задръжки,никакъв срам.Непрекъснато мисля какво да си облека така че да не изглеждам курва в техните очи.

# 1
  • Мнения: 2 907
Това не е до държавата или до твоята национална принадлежност. Така е когато живееш в село или малък град където клюкаренето и злословенето е любим спорт на повечето.
Я иди в някое бг. село да видиш какво ще се носи за теб. Същото ще бъде и в немско, френско, холандско и виетнамско село.

Всички знаем, че в големия град не е така. Или в много по-малка степен.


На мен затова не ми понася градът където живеем. ТОЧНО заради хората.

# 2
  • Мнения: 7 914
Albertine
 Hug Hug Hug
 защо така си се впрегнала? Thinking
 и ние си гледаме със съседите в прозорците и си знаем всички домашни дрехи ( те моите де, понеже съседите са винаги облечени като за разходка Mr. Green), ама не ми пука.... нали затова къщата  си е- моя дом, за да си правя в него каквото си искам? На който не му изнася... да не гледа Mr. Green Mr. Green Mr. Green данък обществено мнение не плащам, достатъчно са ми тези дето ни изпразват смеките Mr. Green Mr. Green Mr. Green
нали имаше нещо от рода: по-добре на хората в устата отколкото в краката Whistling Whistling

# 3
  • Мнения: 7 914
а темта може да я кръстиш :" моите съседки-клюкарки...." Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 4
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Непрекъснато мисля какво да си облека така че да не изглеждам курва в техните очи.

Ми не ги мисли- игнорирай не си заслужава ignore2

# 5
Албертин,

как си ходиШ в двора си е твой проблем, но като се замисля тук по улиците моми4ета с къси поли или панталони няма (освен от изтока  Mr. Green) (или на море/планина)

# 6
  • Мнения: 2 427
Да бе Звезде би било идея,обаче не опира само до съседи.Веднъж излязох с един много хубав потник,плетен на една кука.С гол гръб.За да сдраматизирам бях сложила дълга широка до земята пола и съвсем ниски сандали с каишка.Еййй,нямаше човек който да не ме зяпа,жени които да не се спобутат да гледат колко съм гола с този голия гръб.Не бях и гримирана,да кажеш че съм била предизвикателна.Адски избеснявам!
Мистик,те обаче селяните не реагират по същия начин на италианки.Само аз явно съм им трън в очите.Не мога да сложа нищо по-така,по женствено,ако искам да не се чувствам обсъждана.

# 7
  • Мнения: 2 427
Албертин,

как си ходиШ в двора си е твой проблем, но като се замисля тук по улиците моми4ета с къси поли или панталони няма (освен от изтока  Mr. Green) (или на море/планина)
А тук при нас голи талианки-с лопата да ринеш.Вярно че са повечето спортни,но пак са с мини.Много мини! Close

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 104
А споки, и тук те озяпват от-до. Хеле пък, ако си с пола и то над коленете, независимо колко.
А на теб наистина ли ти пука повече за клюкарската сган и паплач, отколкото за собственото удобство newsm78

# 9
  • Мнения: 1 072

Мистик,те обаче селяните не реагират по същия начин на италианки.Само аз явно съм им трън в очите..
Mr. GreenАко си хубавка, слаби4ка и с добра фигура, ами просто ти завиждат. Нали си разбрала как са лЮто ревниви италианките Crazy
Ина4е, Джоя е права, само изтока маа по кьси шорти и мини поли4ки.

# 10
  • Germany
  • Мнения: 1 262
При нас няма грижи - тук немците са луди на тема да се пекат - само да видят малко слънце - то верно, че не им се случва често - и веднага са заринали парковете по бански и са по балконите и по градините. Даже в съседния двор има съседка, която редовно си се пече по монокини в градината, а над нея има 3 етажа - тоест всеки я вижда, но мисля, че никой няма да седне да прави тъпи коментарчета. Пък и в крайна сметка 21 век сме всички сме свободни да правим каквото решим Peace
Пък деда ги знам Thinking Thinking може в къщи да си коментират, но никой няма да се изцепи така на висок глас - не е присъщо за немец Peace

Albertine, ти нали Данък обществено мнение не плащаш? Кво ти пука за някакви си съседки - не може целия свят да те харесва Peace Peace

Цитат
Мистик,те обаче селяните не реагират по същия начин на италианки.Само аз явно съм им трън в очите.Не мога да сложа нищо по-така,по женствено,ако искам да не се чувствам обсъждана.

Те от къде знаят ти точно каква си и че не си италянка?? Thinking

  bouquet

# 11
  • Мнения: 7 914
Albertine


Само Вески хубаво ти е казала.. хубавото се набива в очи особено на злобни селяндурки ( не говоря за селяни)...

ако питаш мен, каквото и да облечеш или да съблечеш ( Mr. Green ) няма да можеш на всяка да угодиш , дори и да успееш да угодиш.. с друго ще им влезеш в устата
...така че важното е ти да се увстваш добре.. обличай каквото ти е кеф и после лапвай по 2-3 лъжици"майната ви" и това е Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 2 427
Не мисля че е злоба,по -скоро е категоризиране.Директно пращане в графа еди какво си,да не се повтарям.
Щото ако беше злоба,биха злобяли и като съм с тесен хубав панталон и риза,а те го правят единствено ак0 покажеш малко плът.
 Ами вие бихте ли се разхождали в двора си по къси панталонки,или по добре аз да не го правя.Де да знам,вече почвам да си мисля че не трябва да бъда толкова свободна дори и в дома си,че и с това дразня другите

# 13
  • Мнения: 11 327
Оглушаваш за известно време и ще ти бъде много добре!
Аз така пооглушах откак съм на село и съм много добре.
Всеки път съм на пълен оглед - в кой час излизам, как съм облечена, как децата са облечени, кога се прибирам...
След това се коментира. Леко и безобидно те подпитват.
Нямат си друга работа хорицата!
А има една много хубава приказка - по-добре в устата, отколкото в краката на хората.
Щом коментират, значи си интересен персонаж. Считай се за щастливка.
Ако спрат да коментират, тогава е тъжно. Wink

# 14
  • Мнения: 3 521
Аз съм на далавера в случая - съседите ми се мандахерцат по цял ден по нощница/респ. пижама...чичката даже лятото си пуши по бели гащи на балкона Mr. Green ...
с две думи - а бе кво те е*е, да не са дошли да ти прекопаят лозето? ooooh!
Мен пък вчера фризьорката ми, която идва от някакво неизвестно английско село на ГНГ ме попита, вярно ли било, че в БГ нямаме фр.салони, а хората се постригват по улицата - показах и снимки от сватбената ми прическа и се опули Crazy.

# 15
  • Мнения: 2 427
А споки, и тук те озяпват от-до. Хеле пък, ако си с пола и то над коленете, независимо колко.
А на теб наистина ли ти пука повече за клюкарската сган и паплач, отколкото за собственото удобство newsm78

Абсолютно!И тук важи същото правило-над коляното пола на мен не ми е позволено да нося!имах една пола с цепка до средата на бедрото.Имаче с дължина един пръст под коляното.Дънчена.Еййй,принудих се да я подаря на майка ми,защото като излезех с нея оглушавах от бибитки.
Данак не плащам,но ми е гадно да минавам за нещо което поределено не съм.В друго отношение съм непукистка.
Ами личи ми се че не съм италианка,не знам по какво ама се личи.Даже да не говоря.
А,сега се сещам да кажа,мисля че едната от онези мърши,която така ме оплю е съседката от последния етаж.Нейния мъж е мн.странен.Изляза ли да пуша,веднага излиза и той.Подпира се на парапета срещу нас и пуши и той.Не съм го гледала дали гледа към мен,защото ми е неудобно,но го виждам че е срещу мен с периферното си зрение.Е какво да направя,да не се показвам навън ли,къде да пуша.Или какво,да се развикам"абе ти,я се прибирай,не можеш да пушиш все по този начин.Пуши само мен като ме няма,не гледай насам...."и т.н.
Не съм сигурна че е тя де,ама си го помислих.

# 16
  • Мнения: 2 427
Какво е ГНГ,Сърфче? newsm78

# 17
  • Мнения: 558
ами изходът е или да не ти пука и си носиш каквото ти харесва,или да не се разголваш....сега като се замисля мойте съседи какво ли си мислят newsm78 мотам се също с къси панталонки и бански,или с едни много къси и супер разголени роклички...имаше един дето ме следеше с бинокъл,но се оплаках на домоуправителя,той май в полицията и тоя съсед изчезна някъде....а иначе на ливадата пред нашто уни редовно виждам момичета отгоре голи се опнали и се пекат...но не знам какви са били като националност...ами зяпат ги другите,определено ги коментират,ама на тея не им пука явно...

ГНГ= гъза на географията...

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 14:57 от pepelja6ka

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Хе, още една пепеляшка и то в Германия Party
Не знам в кое уни си, но ако си в източно, напълно нормална гледка. Ми те бабата+дядото на Мартин ходят на нудистки плаж, та какво остана за младите.

# 19
  • Мнения: 2 379
Моето село (Италия) явно е някакво много странно, заЩото никой не се скандализира от изто4ноевропейския ми минижуп ми и съЩо така има италианки с минижупи. 4есто се разхождаме и по бански, понеже си имаме езеро. Мом4етата карат мотори голи до кръста.
В съседно Лугано (Швейцария) има изобилие от страхотни и готино обле4ени жени. От всякакви националности. Много от тези мацки показват голи гърбове и голи бедра.

# 20
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Ина4е, Джоя е права, само изтока маа по кьси шорти и мини поли4ки.

ай стига бе  Rolling Eyes
тук из моята зона вси4ко е по къси гаЩи и микро_мини. плЮс разни потници, които са пове4е бански отколкото потници. за Монца и околието говоря. и през деня на работа гледам къси панталонки с манШет и ток4ета. джиткат си мацките и не им пука кой ги гледа.

Влади, според мен са те хванали параноите, я да вземеШ да ги разкараШ  Laughing
ниЩо ненормално и аморално няма в твойте къси гаЩи. аз, ако имах двор, сигурно и по бански Щях да запецна. хи4 не ми пука, проблемът не е мой, а на който си няма друга работа, та ме гледа. аз съм в апартамент, което не ми пре4и да се разхождам на балкона по боксерки, а понякога и по гаЩи.

пп. мани тоя комплекс българка (изто4на Европа)=лесна жена. като престанеШ да го мислиШ ти и другите Ще престанат, или поне няма да им се впе4атляваШ. те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil

# 21
Моето село (Италия) явно е някакво много странно, заЩото никой не се скандализира от изто4ноевропейския ми минижуп ми и съЩо така има италианки с минижупи. 4есто се разхождаме и по бански, понеже си имаме езеро. Мом4етата карат мотори голи до кръста.
В съседно Лугано (Швейцария) има изобилие от страхотни и готино обле4ени жени. От всякакви националности. Много от тези мацки показват голи гърбове и голи бедра.

ти живееШ на езеро все пак, има огромна разлика

# 22
  • Мнения: 2 379
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

# 23
  • Мнения: 764
Тук,в Рим,хора има от цял свят.Определено оба4е съм останала с впе4атление,4е италианките ходят на моменти доста оскъдно обле4ени.Това до към 40 год./без зна4ение от килограмите/ можеш да видиш с 2/3ти бЮст отвън,или сутиен,къси поли и панталонки колкото искаш....И определено не вси4ки са от изтока,като ги 4увам как говорят.Аз пък имам обратния проблем,харесват ми дълги,разкроени поли или рокли.А тук масово циганките ходят с такива....Замисляла съм се всеки път като слагам нещо дълго....
Нашия блок е срещу един друг и си гледаме в прозорците дето се казва.В тези жеги стоя по сутиен/и бански не е/,по заръка на мъжо даже.Вика "какво с тази блуза стоиш,40 гр. вънка"...Та се съблякох.Но в4ера гледам отсреща и едно бабе по сутиен,4е и се препи4а.Мъжете да не говорим,вси4ки видими прозорци са по слипове.Та си мисля,4е и мен да скива някой,най-много да погледа,едва ли ще приказва,а и да приказва,толкова е жега,4е не ми пука,ама хи4...
Вси4ко това предполагам потвърждава теорията за населеното място и бройката жители....

# 24
  • Мнения: 2 379
Бай дъ уей, моят мъж твърди, 4е като бил в Швеция с приятели и разни моми4ета ги преследвали по улиците като разбрали, 4е са италианци. Те бягали, бягали, ама накрая Шведките ги хванали Laughing
Скоро намерих една куп4ина писма от три Шведски фенки Shocked СтраШни изцепки има в тези писма Laughing

# 25
  • Мнения: 2 379
Нашия блок е срещу един друг и си гледаме в прозорците дето се казва.В тези жеги стоя по сутиен/и бански не е/,по заръка на мъжо даже.Вика "какво с тази блуза стоиш,40 гр. вънка"...Та се съблякох.Но в4ера гледам отсреща и едно бабе по сутиен,4е и се препи4а.Мъжете да не говорим,вси4ки видими прозорци са по слипове.
Абе никой от вас ли няма пердета, бе хора? Laughing
Ние сме самотна къЩа, в ни4ии прозорци не гледам, нито някой гледа в моите, но пак имам пердета.

# 26
  • Мнения: 3 521
Това до към 40 год./без зна4ение от килограмите/ можеш да видиш с 2/3ти бЮст отвън,или сутиен,къси поли и панталонки колкото искаш....

Мда и около нас е така Peace ...особенно, когато е топло бабите(не 40 годишните) се намятват в едни тензухени рокли и става..уеуе ooooh!...но иначе има разни готини мацки, които си носят късичко и не съм чула да ги наплюят, за което. Peace

piccolina, раздуй за писмата Laughing

# 27
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

аха  Laughing
много модно явления сред 35/40_те сингълки, а от 50 нагоре си е класика в жанра ве4е.
Джамайка, Куба, Капо Верде, сложи едно търсене в гугъл и се забавлявай  Laughing

# 28
  • Мнения: 764
Абе никой от вас ли няма пердета, бе хора? Laughing


Естествено,4е имаме/ние/,а и тези отсреща,но в момента вси4ко е отворено,на другите прозорци имаме и външни щори,оба4е като е отворена вратата към балкона/двойна/ и се вижда....Но ако я затворя,ще се опържим... Wink Laughing

# 29
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

аха  Laughing
много модно явления сред 35/40_те сингълки, а от 50 нагоре си е класика в жанра ве4е.
Джамайка, Куба, Капо Верде, сложи едно търсене в гугъл и се забавлявай  Laughing


Що неЩо лоШо ли има  newsm78

а ти под къси панталони в работата това ли разбираШ Grinning
заЩото аз по_къси не съм виждала



http://www.semplicementegeri.it/Images/varie/geri-windgust02.jpg

# 30
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
Я разкажи пове4е за това Laughing
В смисъл, 4е италианките ходят на секс туризъм ли или 4е идват разни мъже в Италия, за да се харесват с местните моми?

Ако италианките ходят навън за това, голям майтап тогава Joy
ЗаЩото италианецът ходи по Куба, по Изток, по не знам си къде, а жените сега и те Joy
Ами на местна територия кво става?

аха  Laughing
много модно явления сред 35/40_те сингълки, а от 50 нагоре си е класика в жанра ве4е.
Джамайка, Куба, Капо Верде, сложи едно търсене в гугъл и се забавлявай  Laughing


Що неЩо лоШо ли има  newsm78

а ти под къси панталони в работата това ли разбираШ Grinning
заЩото аз по_къси не съм виждала



http://www.semplicementegeri.it/Images/varie/geri-windgust02.jpg

не бе, това са три4етвърти,  къси, къси говоря аз. не ме карай да търсим снимки.
в4ера даже една представителка на един от brand_овете ни се изтъпан4и с къси бели панталонки. елегантна си беШе  Rolling Eyes

пп. за туризма ниЩо лоШо, мисля и аз да се отдам на такъв на стари години  Twisted Evil
смеШно ми е просто, 4е се правят на големи моралистки... когато не се отнася до тях  Joy

# 31
  • Мнения: 1 393
Хубава и слаба си.
И интересна и различна. Радвай се.

Вчера бях за енти път в Salvador Dali Museum и си мислех за Гала-
щеше ли Дали да я хареса, щеше ли тя да бъде толкова желана и боготворена,
ако не е била така предизвикателна и различаваща се.

Свиркай си, ми е идеята. Има за какво. 

# 32
Феиам, къде моралисти бе (освен w средна Сицилия  Rolling Eyes)

# 33
  • Мнения: 2 427
Точно за панталонките със маншет става въпрос.Тука талианките много ги носят с чехъл м-у пръстите(инфрадито,както се казва).С дължина два пръста под дупето.И никой не реагира така ,както на моята дънчена пола!!!
Феям,ни е комплекс това моето,виж и Джоя какво е писала по-горе-само източно европейки с късо-талианките минават пак между капките!
Яд ме е че съм толкова заблудена,до сега да бях с тен,ако не робувах на общественото мнение.Двора ми е просто идеален за плаж!Ограден с високи зидове от всякъде,само дето този блок ми диша във врата,мамка му!Иде ми да го взривя! #Cussing out

# 34
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Феиам, къде моралисти бе (освен w средна Сицилия  Rolling Eyes)

ми мойто ли4но мнение е, 4е 90% са такива : фалШиви моралистки.

Точно за панталонките със маншет става въпрос.Тука талианките много ги носят с чехъл м-у пръстите(инфрадито,както се казва).С дължина два пръста под дупето.И никой не реагира така ,както на моята дънчена пола!!!
Феям,ни е комплекс това моето,виж и Джоя какво е писала по-горе-само източно европейки с късо-талианките минават пак между капките!
Яд ме е че съм толкова заблудена,до сега да бях с тен,ако не робувах на общественото мнение.Двора ми е просто идеален за плаж!Ограден с високи зидове от всякъде,само дето този блок ми диша във врата,мамка му!Иде ми да го взривя! #Cussing out

изто4но_европейският визаж не се състои само в мини_пола. айде да не влизаме в подробности  Rolling Eyes
то4но с такива гаЩи нормално се развяват, да не говорим, 4е за пръв път виждам и толкова къси поли.
я си се пе4и на воля, Ше им мине на твойте комШии. като свикнат, де, тренинг си трябва, а ти си ги оставила без такъв  Twisted Evil

# 35
Албертин, мен ако питаШ просто ти си и им киното на тези хора от блока, особено ако са възрастни. И при нас в квартала има такива, кой залепен за прозореца зад перденцето, кой със стол4ено на балкона и гледат, гледат по цял ден, тъжна работа. Твоите и късметлии, млада мацка по бански, влиза, излиза. Оооо ма тя и българка ...  и оЩе по_интересно им става. Това е...  

# 36
  • Мнения: 1 783
Ама какви са тези работи в тая Евроба бе хора?  Shocked Хем Америка бил континента на моралистите... Тук си ходя както си искам, когато си искам (е, не на работа с гол гръб и презрамки, но това важи навсякъде) и никой нищо не ми казва, не ме оглежда, не ми подсвирква. Хем аз не съм на нито един от бреговете, ами в моралистичната средна Америка. А не само аз, ами и всички останали - по бански в къщи на двора е без проблем. Аз рядко нося вече къси поли ( Embarassed), но има много с такива (местни и не-местни) и с къси панталони, дето Албертин ги описва, и с голи гърбове и пр.

пп. мани тоя комплекс българка (изто4на Европа)=лесна жена. като престанеШ да го мислиШ ти и другите Ще престанат, или поне няма да им се впе4атляваШ. те понеже италианките са много "трудни"... за това женският секс туризъм просперира в последните години.  Twisted Evil
  Peace

Според мен, западно европейците (това едно голямо обощение, но като цяло) са доста настроени против източно европейците. Ами толкова много хора, до началото на 90 години не са искали и да чуят за тази част на света, макар че е било близо или каквото са чували е било пропаганда и лоши новини. А американците, пък за нищо не са били чували (още едно обобщение), само за СССР (пак голяма пропаганда) и ние сега им се струваме интересни.  Wink
Тъй че като са тъпи тези съседки, не им обръщай внимание и ще им мине интереса. Peace

# 37
Ама какви са тези работи в тая Евроба бе хора?  Shocked Хем Америка бил континента на моралистите... Тук си ходя както си искам, когато си искам (е, не на работа с гол гръб и презрамки, но това важи навсякъде) и никой нищо не ми казва, не ме оглежда, не ми подсвирква. Хем аз не съм на нито един от бреговете, ами в моралистичната средна Америка. А не само аз, ами и всички останали - по бански в къщи на двора е без проблем. Аз рядко нося вече къси поли ( Embarassed), но има много с такива (местни и не-местни) и с къси панталони, дето Албертин ги описва, и с голи гърбове и пр.


Бистра, тук не само местните ти свиркат, подвикват и т.н. ами е пълно и с араби и не само, които с такъв поглед те гледат, 4е ти става противно направо и да ти кажа ли4но на мен ми оказва влияние да не слагам къси4ко, просто ми е гадно да ме зяпат откровено  ooooh!

# 38
  • Мнения: 1 909
Защо тогава търсеше да садиш ниски дървета?  Grinning

Едно по-бързо растящо дърво, бамбуци или нещо подобно може би ще ти реши проблема. Или пък някаква тента.





# 39
  • Мнения: 2 427
Защо тогава търсеше да садиш ниски дървета?  Grinning

Едно по-бързо растящо дърво, бамбуци или нещо подобно може би ще ти реши проблема. Или пък някаква тента.







Niskite dwrveta sa za novata kwshta,tam nyama nikakva vidimost v zadniya mi dvor Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 909
 Joy  Joy
Ами че той проблема ти е решен значи, още малко търпение само. Нали няма и съседите да всемаш в новата къща Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 427
http://img262.imageshack.us/img262/3149/001ah6.jpg

Ето изгеда пред нас,гадния блок!Каквото и да сложиш ,ще те виждат.Тук сме под наем,не може и да саим дръвчета.

http://img46.imageshack.us/img46/5320/002zx7.jpg

А това са пердетата,гледам да осигуря максимална прайвази на семейството,както и да не дразня с моя бит съседите.Обаче,усилията остават неотценени.Повече от това в Италия накъде?!Все пак не сме в Иран,а аз имам такова чувство понякога.

# 42
http://img262.imageshack.us/img262/3149/001ah6.jpg

Ето изгеда пред нас,гадния блок!Каквото и да сложиш ,ще те виждат.Тук сме под наем,не може и да саим дръвчета.

http://img46.imageshack.us/img46/5320/002zx7.jpg

А това са пердетата,гледам да осигуря максимална прайвази на семейството,както и да не дразня с моя бит съседите.Обаче,усилията остават неотценени.Повече от това в Италия накъде?!Все пак не сме в Иран,а аз имам такова чувство понякога.


хихи можеШ да късаШ билет4ета за Шоуто  Grinning
тук като стане жега, всеки си изкарва националната носия: маркоанците са с тия дългите кво им се вика, цветнокожите и те в рокли ама Шарени, съседа идиец е с поли4ка тип парео и джапаки, абе да им е хладни4ко на мъжете  Sunglasses

# 43
  • Мнения: 2 427
Да,чувствам се като в Биг Брадър,само че тук при нас няма премии за победителя. Confused

# 44
  • Мнения: 1 909
Сигурно много ще съжаляват съседите ти, когато се преместите!  Grinning

Вярно че имат отличен изглед, от ложата направо - освен да им устроиш някакво ужасно зрелище, че да не смеят повече да се покажат на балкона... newsm78

# 45
  • Мнения: 2 427
Ти какво сега,подстрекаваш ме да сложа пилон в градината ли? Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 708
Брей направо ме разби с твоите съседи и стра6но ме у4уди коментара,4е в Италия не носели късо  Rolling Eyes Shocked
Може би наистина разликата идва от там,4е живея на езеро,но моята съседка отдолу която е на 45 носи толкова къси панталони,4е половината от бузите и са навън  Embarassed Mr. Green
Съседката на на6ия етаж е 75 годи6на и освен,4е 4есто практикува (и друг път съм споделяла за изпълненията и  Mr. Green),4есто слиза в градината да се пе4е по бански.
Пак казвам може би заради това 4е сме курортно сели6те гледки като бански,къси панталонки и поли са си не6то напълно естествено.

Ина4е аз никога не съм имала проблем със съседите си.Много ме оби4ат,разпитват за БГ,ходим си по гости.Като се роди малката полу4их една камара подаръци,а като се женихме ми пристигаха цветя дори от съседи които о6те не познавах  Rolling Eyes
Мъжа ми всяка ве4ер ми предава поздрави от някой.
Ееее има 2-3 злобарки,ама те вси4ки мразят,не само мен  Mr. Green

А ти Влади с твоите 49 кг си ходи както си иска6,нека си пукат дупетата от яд  Mr. Green

# 47
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ти какво сега,подстрекаваш ме да сложа пилон в градината ли? Twisted Evil

Ми да, дръпни едно ве4ерно представление, Ще видиШ как клЮкарките Ще заковат балконските врати, сакън мъжете им да те не гледат Twisted Evil

Влади, 4естно, престани да се вързваШ за каквото и да било. (въпреки, 4е мойте колежки от Торино 4есто ми вдъхват криминални мисли #2gunfire)

# 48
  • Мнения: 2 427
Вярно,тукашните пиемонтезци са някакъва причудлива форма на живот.Не мога да им вляза в логиката и това е!Въпреки че и вашите "Баюш" не са за подценяване в това отношение Peace

# 49
  • Мнения: 11 327
Ти какво сега,подстрекаваш ме да сложа пилон в градината ли? Twisted Evil
Ма ти още ли не си го забила? Joy
Аз на твое място такъв сеир ще им спретна, че ще забравят за дворчето повече.

# 50
  • Мнения: 2 427
Ти какво сега,подстрекаваш ме да сложа пилон в градината ли? Twisted Evil

Ми да, дръпни едно ве4ерно представление, Ще видиШ как клЮкарките Ще заковат балконските врати, сакън мъжете им да те не гледат Twisted Evil

Влади, 4естно, престани да се вързваШ за каквото и да било. (въпреки, 4е мойте колежки от Торино 4есто ми вдъхват криминални мисли #2gunfire)

А и с моите 49 кила,както отбеляза Бимба нямам какво да покажа,най много да ме освирка публиката и да започнат да ме замярват с яйца.От където и да ме погледнеш,както и да ме завъртиш все съм плоска. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 427
Трябва да карам по-често Фло да излиза по слипове.Така де,да има и за женската част от аудиторията,може по-да им се смегчат сърцата. Thinking

# 52
  • Мнения: 2 257
Ако спреш да се кахъриш и си ходиш както си искаш, ще те пообсъждат, пообсъждат, па ще спрат. Ако обаче им ходиш по гайдата и те виждат, че се съобразяваш с тях - ще те хванат и няма да те оставят. Затуй - слагай бански тип прашка, забий пилона, пусни Джо Кокър, сипи си джинче и изкарай количката на бебето до теб. Онези ще са в амок.

# 53
  • Мнения: 11 327
Ако спреш да се кахъриш и си ходиш както си искаш, ще те пообсъждат, пообсъждат, па ще спрат. Ако обаче им ходиш по гайдата и те виждат, че се съобразяваш с тях - ще те хванат и няма да те оставят. Затуй - слагай бански тип прашка, забий пилона, пусни Джо Кокър, сипи си джинче и изкарай количката на бебето до теб. Онези ще са в амок.
Определено! Peace Mr. Green

# 54
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Мен пък вчера фризьорката ми, която идва от някакво неизвестно английско село на ГНГ ме попита, вярно ли било, че в БГ нямаме фр.салони, а хората се постригват по улицата - показах и снимки от сватбената ми прическа и се опули Crazy.
Тая да не е току-що слязла от клона?

# 55
  • Мнения: 6 167
аз съм малко комплексирана и обичам прайвъси. не бих се разхождала полугола, като знам, че отсреща има цял блок зрители.
гледам да сме максимално отделени от съседи и тн. градината, терасите са приспособени уж.
имам един досаден съсед, заради когото не мога да изляза по гащи на балкона  Laughing
не че бих се разхождала гола , но аз съм такъв човек - е, не ме и гледат от 15 метра височина...
не знам, не може ли да се направи нещо, да се ... скрие двора ви малко повече.

# 56
  • Мнения: 1 783
Това е малко оф-темата, ама после се чудим защо били предубедени западняците към българите....

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/6917308.stm

# 57
  • Мнения: 3 423
Пред нашите прозорци има доста дървета.
После има улица, по която се движат коли.
Не ме притеснява да ходя гола и не пускам
щорите. Отвън и без друго не се вижда нищо.
Не биха ме притеснявали каквито и да било
коментари от страна на чужди хора. Знам си
цената, аз съм си най-важният човек на света,
моето мнение е най-меродавно и щом съм решила
да се облека така, значи е имало причина. Точка.
Гола, полугола, облечена, съблечена, да свикват.
Абсолютен игнорант съм. От дете.

# 58
  • Мнения: 3 098
Много се впрягаш... Wink и то на жени.
Прави си каквото си искаш и когато си искаш,без да ти пука от такива.
Високите дървета ги брулят ветровете,нали?

# 59
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 352
Темата започна да прилича на латино упс илалянско сапунче Joy Joy Joy

# 60
  • Мнения: 3 423
Темата започна да прилича на латино упс илалянско сапунче Joy Joy Joy
А авторката просто искаше да наблегне,
колко много почитатели има сред местните. Joy

Общи условия

Активация на акаунт