С повече търпение и усмивки,ше дочакаме декември всички!

  • 9 976
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 210
Или аз нещо недовиждам или си забравила да сложиш линка  Wink
Колкото до благинките, аз цигарите почти ги бях окончателно и завинаги отказала още преди да забременея.  smile3546 Всъщност не пуша от около година и половина, но мойто непушене е малко... несериозно. Т.е. използвах всеки купон, излизане с приятели-пушачи (а те май всичките са такива) и разни подобни, за да пуша. В това отношение мъж ми е направо бетон - спря ги отведнъж и повече не му се припуши (гадината!), и покрай неговото мрънкане за моето припалване нямах възможност да ги почна отново.
Иначе си пийвам по една чаша бяло вино като се сберем на джамбурета. Но онзи ден в най-големите жеги, се бях размечтала за джин с тоник и лимонче. Мммммммммммммм... 

# 16
  • Мнения: 277
стела, мерси за инфото. тук за чистачка е горе долу това също, само дето глади, но пък в никакъв случай не чисти от до, наложи се да и казвам да чисти под леглата. ма такива са румънките, иначе се гласят за заведения, но мърли. както и да е
забравила си да пуснеш линка май
валка, и аз се присъединявам към почитателките на новата ти прическа. аз също исках да се подстрижа, но съм голяма бузла, а сега още повече, та още го преценявам. то моите коси не са и някви дълги и чудни
ние сега се връщаме от купон. аз нищо не пия и да ви кажа не ми се и припива толкова, освен кола лайт, която си позволявам. обикновената съм я зачеркнала, откакто заболях. само вода и в редки случаи сок, който и да е 100% пак има фруктоза и ми дига кръвната захар
не пуша от почти 2 години. не бях някъв заклет пушач, но спрях отведнъж и никога повече не запалих
бе направо съм готова за манастир. е, почти де  newsm09
xixi, няма нужда да се притесняваш. имаш смелостта да опиташ и това вече е нещо. освен ивето май никой не се е справил по - добре Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 078
Добро утро Grinning Аз ли съм първа тази сутрин?Нещо се събудих рано днес,ама пуснах пералня,направих закуска и сега с кафенцето се паркирах пред компа.
Хубав ден на всички Hug

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Добро утро и от мен!Първо да честитя на Дари-Пожелавам ти много любов,късмет и сем .щастие !Нещо само аз ли не мога да видя Валката с къса коса!?А и незнам къде да гледам.Винаги и излизаше снимка на поста,а сега няма.Направо ще го изхвърля този компютър скоро .....скоро!
Днес ще пътуваме до моя роден град.Мисля да останем 3-4 дни и след това да се приберем,но без малчо.Как ли ще се развият нещата,при положение,че никога не се е разделял от нас.Що рев ще паднеееееее!А от 2 месеца го подготвям за тази ваканция и ТОЙ Е СЪГЛАСЕН!!!
Престой ни преместване и то голямо,затова се налага да не бъде тук.Пък и майка ми го обожава и ще му се нарадва.А как ли ще го разглезят там!?
Това е ,което ме вълнува в момента.По-късно ще се опитам пак да се включа!
Приятен ден на всички ви!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз не мога да видя Валката  Rolling Eyes Проблема май е в БГ Фото.
За цигарите - от както разбрах че съм бременна съм изпушила около 4-5 цигари, и то в моменти когато има нещо приятно за пийване, ама не съм ги пушила целите. До средата някъде и ми писва.
На морета се изкуших и пийнах 2-3 пъти джинче с тоник. Вино съм пила пак толкова май. Общо взето не ми се и пие.

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Аз спрях с цигарите,на първия месец без проблем,но преди това имам период от две години в който не пушех,така,че не ми беше трудно.Иначе често си пийвам биричка вечер.По принцип само това пиех и преди.

# 21
  • Мнения: 284
Добро утро   bouquet

# 22
  • Мнения: 469
Добро утро и от мен!   balloon balloon

На двете нови госпожи ЧЕСТИТО!!!! Пожелавам ви много любов, разбирателство и семейно щастие!!!! Аз да ви се оплача настинах тези дни и сега тегля една жестока хрема, но се надявам докрая на седмицата да ми мине. Е, пак се разминах с плажа, за съжаление, явно тази година не ми е било писано да се плацикам в морето.

И аз си пийвам кафенце всеки ден, нищо няма да ни стане от 1-2 кафета Simple Smile Не мога да видя новата прическа на Валката, дано се оправи бгфото.

# 23
  • Мнения: 114
Добро утро и от мен  Simple Smile   bouquet.
Oтносно цигарите и алкохола:цигарите ги бях отказала много преди да забременея,така че не ми липсват особено много.Дори понякога ме дразни цигарения дим.А иначе от време на време си пийвам по една чашка биричка  beer.Лятото на няколко пъти  се опитах да пийна малко бяло вино..но нещо не ми вървеше,а винаги съм го предпочитала пред какъвто и да е алкохол   newsm78.
Някъде бях чела,че тоника не се препоръчвал за бременни жени,защото съдържал хинин.За джина също съм чела ,че изобщо не е полезен за бременни.Абе....то,ако започнем да се храним и пием само с полезните неща, то ще излезе май,че цяла бременност трябва да караме на хляб и вода Laughing.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте и от мен!
Най-напред да честитя на Дари и да и пожелая много семейно щастие и разбирателство   bouquet!
Аз по принцип не пия, но понякога преди си пийвах чаша вино или биричка. Но онзи ден ми се припи мента със спрайт (защото гледах скъпия как сладко си пийваше в жегата) и си пийнах.
Тази сутрин си взех резултатите и нямаше нищо обезпокоително, освен че хемоглобина ми е нисък, а пък левкоцитите високи. Лекарката ми каза да отида на зъболекар, защото високите левкоцити водили до проблеми със зъбите и венците.
xixi, темичката ми харесва, не се притеснявай и нея ще изпишем.
Аз също не мога да видя новата прическа на valkata.

# 25
  • Мнения: 2 641
ето ме и мен Simple Smile свекърва ми пак изведе Ема, ей защо тази жена чак сега реши да помогне 4 дена незнам  newsm78 стела мария аз винаги съм и давала шансове, колко сме ги канили да идват ама неставаше. свекъра ми изобщо не идва  Shocked нито се интересува. свекърва ми е свестен човек ама неможе да разбере че понякога имаме вопитающа нужда от някоя баба. така де аз не искам да я гледат те а само чат пат кат изнемогнем и то по здравословни причини като сега. както и да е много съм доволна защото Ема е щастлива, а аз ще гледам за забравя 2 -те години пренебрежение.
Днес ходих да ми вземат кръв в Цибалаб в Студентски град. Да ви кажа за моя огромна изненада нямаше никой. То и мястото е едно забутано та едва ли много хора го знаят, та който иска да не чака да иде там. Близо е до Зимния дворец, но трябва да питате точно за адреса че не го знам.
Ами това е от мен засега, бебето пак започна да се обръща и ритка  Grinning

Честито и на г-жа Минкова,много любов,щастие и благополучие ти пожелавам

# 26
  • Мнения: 330
Здравейте ит мен. Xixi,  няма за какво да се тревожиш. темата е супер, я виж как пак ни тръгна лафчето. Мога само да те поздравя, аз не бих си и помислила да правя темичка, просто съм вързана в тези работи. Аз кафенцето го спрях още преди да знам , че съм бременна. Нали ми е за първи път изобщо не се светнах. А цигарите никога не са ми били сслабост, така че там нямам проблеми. Единствено факта, че мъжа ми беше свикнал вечер да му правя компания на ракийката и сега малко страда, че аз го пренебрегвам този ритуал, но проявява разбиране. Налива ми една чаша бяло вино и аз близвам глътка, две, просто не ми върви повече. Вече даже се чудя и дали някога ще проям отново месо. Никак, ама никак не ме блазни мръвката, а преди беше друго. Както и да е, важно е бебетата да растат здравички. Хубав ден, newsm51 мамчета
А и да не забравя - Честито на младоженките!!!  bouquet Много любов, късмет и разбирателство в семейството!

# 27
  • Мнения: 1 144
Добро утро и от мен, голяма съм шматка, пропуснала съм линка, сори, ето го.

Да помогнем на малкия Криско на Lilibon

Анима, бързо оздравяване! Пази се и вземи нещо хомеопатично най-добре, коризалия или нещо такова, в аптеката ще ти кажат. (Има ги във всяка аптека)

Галина и на мен нещо не ми върви месото, чак ми се повдига, а преди си хапвах. Преди и бира си пиех и вино, но сега дори миризмата ме дразни. И с цигарите е така, а доскоро и с кафето, но сега пак ми харесва аромата му. Почти ми е пораснал ореол вече. Simple Smile))

Тони, за хемоглобина е полезно да хапваш червени на цвят зеленчуци и плодове - особено червено цвекло (салата или фреш , комбиниран с морковче и ябълка, много е приятен). Също така бульон от телешко (но не готов, а да си свариш телешко варено и да пиеш бульона).

Анайс, вашето бабче да не е решило да се напъва да кръстите бебето на нея.  Laughing Не бе, майтапя се, ама такава внезапна промяна. Или съвестта я е загризала и е решила вече да помага, което е чудесно. Я кажете всеки месец ли се взима кръв? На мен защо само веднъж са ми взели досега?

Отивам да си взема душ и потеглям към офиса, че днес е последен работен ден и имам сто задачки. Приятен и прохладен ден на всички!!!

# 28
  • Мнения: 2 641
Добро утро и от мен в новата темичка  Hug

Хихи
, много добре си се справила - аз въобще не бих се наела да правя нова ...благодаря че ни отмени и чрез темата ни даваш възможност да си комюникираме   тук bouquet


Голямо честито на г-жа Димитрова & г-а Минкова! Желая ви много много здрав, любовен и уважителен семеен живот!

Още се чудя за ФМ дали да я преместя с 1-2 седмици назад...

Пътуването вчера до Бургас беше ужасно - пътят Варна - Бургас беше много натоварен и го пътувахме близо 3 часа! А аз имах и 45 мин от преди тва от Шумен...направо се схванах! Пих но шпа профилактично, дано не се е отразило на бебчо пътуването - през цялото време ми беше адски дискомфортно. Не знам мамите които са изминали по толкова много км из Европа как са издържали. Дълъг път с кола определено не е за мен, самолет понасям ОК.

Хайде лек и успешен от мен   bouquet

# 29
  • Мнения: 114
Стела Мария-на мене са ми взимали 3 пъти кръв досега и след 3 седм.ще давам пак.Източиха ми кръвта пущините  Laughing.Майтапя се-давала съм толкова кръв досега,защото имах понижено ниво на едни от кръвните телца(не мога да кажа кои точно защото на английски нищо не ми говорят-PEJ blood+ clothing due  platlers).Сега вече са в нормите си -слава богу.

Общи условия

Активация на акаунт