Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 4 523
Ехо, тръгвам за София, а от там - за Нова Загора да си взема Габриелчо  Grinning  Grinning  Grinning Стига вече момуване  Stop От утре нататък сме пак скачени съдове с моето синче - какъв кеф  Party Нямам търпение да видя колко е пораснал, 2 седмици не съм го виждала  ooooh! По телефона какви ги бръщолеви  Crazy
Sunny, все още ми е ваканционно, хич не си давам зор.

Понеделник и вторник сме си в Сф, ще влизам и във форума, така че ако заформите нещо, ние сме на линия  Peace

# 226
  • Мнения: 3 595
Съни дано бързо се оправяте  Praynig

Ани да нагушкаш Габче от нас  Hug

# 227
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
РОЗЕ- ЧЕСТИТО ДЪЛГООЧАКВАНО МОМЧЕНЦЕ. БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ
Ех ,че хубава новина  Hug
Иве, хайде сега вие с Алекс сте на ред..и аз тръпна с вас  Praynig Hug Hug
Аз още не съм се снимала #Cussing out, защото зарядното на фотоапарата остана в загубения куфар..но добрата новина е ,че току що се обадиха да кажат ,че са го намерили  Crazy- отворен е , така че още не знам какви са пораженията, но се надявам голяма част от багажа да си е на мястото..
пипсън... приятно море ти желая и поздравления на Ели за студентството Hug
ради- пу пу пу ..да ви посерат кокошките, колко сте ми готини  Laughing
фрида- още ли си яхнала метлата Wink
съни-бързо да се оправяте  Praynig

# 228
  • Мнения: 1 052
Деата-да, ама голям праз както се казва, само аз си се измъчвам и се тровя. Сега напблягам на валериана, глог и мента, и когато и това не помага Бейлис в кафето Simple Smile
Много съм емоционална и много първичносигнална, раздавам се без да мисля и да мерч, а не трябва, защото никому не е нужно толкова от каквото и да било.
Много съжелявам, че нямате и куфар и зарядно. Не се ядосвай, каквото си заминало, идва друго, не същото но все пак нещо, трябва да има баланс в този свят.
Хайде от мен приятен ден изпълнен с хубавии емоооооцииии

# 229
  • Мнения: 528
мараба newsm44 smile3534 newsm62  love001 Smile Smile newsm64 eat  food010  food010  food010  food010 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 morning morning morning Coffee Coffee понеже незнам как става ваште хубави кафета ето ви форумско
Така се зарадвах за Розе мадър че се просълзих.[color=deepskyblue]Дай е жив и здрав ИВан,и да е златото на мама и тате както и на близки.  bouquet  bouquet  bouquet
[/color]Дани радвам се  Hug за Пепи .ързо въстановяване и скорошно пристигане на родна земя.Дани тебе трябва да те клонираме с толкова много дини под мишница не се ли уморяваш бре жена.Да те питам този клуб Моето Гардже предполагам е клубче само почасово гледане ли има.Интересува ме за РД на Ронката и къде се намира.ще  ти бъда много благодарна
Кему мерси  bouquet .Мъжа ми каза да си ядеш     154uuушите иначе защото според него си приличала само на него  Laughing Пипри 67   sport027 help  grinning039 .Приятно изкарване,е верно малко ще ти е по лек джоба Money с таксата дето си дала за ЕЛи,но това е хубано нещо.За хубаво ги даваш.А на нея й пожелавам успешно завършване,със здраве да си носи обиците и като завърши  висшето си  umnikuu да те зарадва с едно  pregnant newsm30 тамън ще ти е време тогава.
Цвети-Фрида незнам да ли знаеш но много пиене на мента,глог и валерян не са подходящи да се пият често,както и валериана защото водят към пристрастяване и това не е никак хубаво за младия ти организъм,но ти си знаеш най добре.Преди време аз се ядосвах за най малкото нещо и видях че няма смисъл,само радвах околните.Като се ядосам например че къщата мие кочина,строявам Вероника да си прибере нейните неща ,да помогне и за мойте,вечерта се накарвам на мъжа си че например мръсните чорапи са навсякъде и какво .От едното влезло от другото излезло.Като започнах да ги слагам по възглавницата да видиш сега ка всичко е в ред.Иначе си хващам дърмите илзизам удрям му една яка разходка старая се да не мисля за това което мее ядосало и си казвам майната му.
Съни палава е признавам.до скоро беше една кротка и каквото й кажа това правеше,но сега ушите не й вършат никаква работа и въобще не ме чува..Крайно време беше да започне с магарийте.Като знам че ние с баща й сме били такива от самото раждане-горките ни родители,а тя беше толкова кротка.Радвам се сега на белите й.Е не са големи като наште,но и до там ще стигнеме.Скорошно оздравяване на малкия юнак икавалер на мама.  bouquet
Ради това мила от яслата ли го е научила за песничката?Мойта ми пее нещо от сорта
Нани нани мамо или нещо на нейния си език.ЕДин ден незнам от къде е чула тази песничка за мама-сигурно майка ми и я е  пяла и тя започна
тати,тати бичкам си те и нещо другото не го разбрах и след това раздавше целувки въздушни .Баща й се размаза а аз Tired newsm45 защо не мамао,но при нас при тати повече се котират нещата и той е по добър.
Иву всички предполагам  се радваме и трепнеме с тебе както и с АЛекс за  preggoНа 16 ще стискам всичките си пръсти за леко раждане.Заразявате ни с положителни емоций.Аз догодина ще се опитам да родя ако дойде по рано добре е дошло
Съни мини през къщи да свършиш и мойта Laughing Laughing Laughing че съм на работа
Леле увлякох се нещо упс
Лек ден момичета

# 230
  • Мнения: 3 595
Момичета всички, които планирате да бебеправите ви пожелавам от цялото си сърце скоро да си имате по още едно такова сладко мъниче като сегашното/сегашните  Hug

# 231
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Здравейте, момичета!
Влизам да ви прочета и разбрах прекрасната новина. newsm44
Мила rose madder, Аничка, да ти е жив и здрав малкият юнак Иван! Прегръщам те силно. Hug  bouquet
На Ivy и Алекс стискам палци, целувки на коремчетата. Two Hearts
Ние приключихме с отпуската, посетихме моренцето за няколко дни. Лазар се оказа върл фен на морето. Нямаше измъкване от водата, ако нямаше вода имаше писъци. #Crazy Забавно беше за всички около нас, виждайки спринтиращото хлапе, с вдигнати ръце към водата и подскачащите мама или тати, в опитите си да го хванат. Laughing
Целувки на всички.
Ех, че хубави новини.....

# 232
  • Мнения: 393
Добър вечер, милички!
Как сте тази вечер?

Съни, вирусната пневмония е повсеместна, за съжаление и племнничката ми е болничка от същото SadТака кашли милата, дано по-леко да я изкарват, че аман и лятото като са болни, то не остана кога да са здравички Praynig
Иви, пак да кажа и аз ,че броя дните с теб Hug
Фрида, това с ментата и аз го консумирам, ама със спрайт Mr. GreenГледай по-отвисоко на делничните несгоди, колкото и да е трудно Heart Eyes Heart Eyes
Да си похваля и аз мойто гардже, вече толкова много взе да говори, всичко повтаря. Сега е разбрал разликата между силно и полека и постоянно се упражнява Mr. Green Аз напоследък се чувствам много уморена, постоянно ми се спи и направо нямам сили, защо  не знам, май имам нужда от здрава почивка, но ще ми се случи в някой друг живот Crossing Arms
Хубава вечер на всички и слънчева неделя Laughing

# 233
  • Мнения: 3 425
Извинявам се за намесата,но се развълнивах от новинката за Роуз-маддър   Party



Здраве,Много Щастие и Бързо Възстановяване на Мама   bouquet

# 234
  • София
  • Мнения: 101
Здравейте Hug
Повечето вече бяхте на моренце, на нас тепърва ни предстой и вече съм нетърпелива Party
Да ви питам, мислите ли вече за 2-ят рожден ден на малечко? Имате ли идея къде ще празнувате?

Поздрави на всички  bouquet

# 235
  • Мнения: 393
Jeanny, постоянно ми идват различни идеи и още не сме решили PartyИска ми се да е само майки с деца, но пък родата как да ги пренебрегна Rolling EyesТрябва вече да се ориентираме, защото при всички случаи няма а е у нас , а на заведение и трябва да се резервира отрано Thinking
Днес, всички ги е хванала липсата, надявам се да сте прекарали хубав уикенд и желая успешна седмица Hug

# 236
  • Мнения: 1 052
Благодаря момичета!
Иви-стискам ти плаци, дано всичко мине наред. И мен ме обзема една лека носталгия, но в същото време и леко потръпвам от ужас, защото доста глупости станаха, а и продължават да стават.

Роси-няма грижи, аз съм си една калена опитвачка на опиати, а пък днес пробвах да се успокоя по няколко начина-пих както Кеми ме посъветва мента, но с тоник, ух, много хубаво, щеше да бъде още по-добре, ако имаше и малко джин, но карай да върви, разходих се 3 часа със Сара и така.

Сега трябва да измия подовете и си пия виното м/у метлата и парцала, така че все още съм горе-долу яхнала метлата или се намирам за най-точно в преходен момент м/у парцала и метлата Simple Smile

Хайде хубава седмица и да ни върви във всичко! Hug

# 237
  • Мнения: 3 595
Благодаря ви момичета  Heart Eyes

# 238
  • Мнения: 5 393
Добро утро Hug



Минавам само набързо за по едно кафе.Имам доста работа ,като заспи дребния на обяд ще чета и ще пиша Hug

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 4 523
Добър ден и от мен! Както можете да се досетите от обхваналата ме липса, вече сме си двойка с Габи. Ежедневието е плътно оползотворено  Laughing И утре ще сме си в София, а в сряда пътуваме за Банско. Габи веднага ще тръгне на ясла - там, където си беше.

Смятам да направим рождения му ден в някой детски клуб в София - повечето ни приятели вече имат деца на същата възраст. Ще е майки с деца. В Банско също трябва да се отчетем, а последното празнуване ще е на общия рожден ден (Ruxi, четеш ли  Wink)

Фрида, струва ми се, че трябва по-спокойно да приемаш нещата от живота  Hug Аз съм доста емоционална и много бели косми и нерви съм си образувала за 30-те години житейски път. Раждането, грижите за Габи...всичко това ми показа кое е най-важно на света. Вече не се впечатлявам така лесно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт