Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 101
ЧЕСТИТО НА МАМА АНИ!!! ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕНЦЕТО! ЖЕЛАЯ МУ МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ Hug

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Честито на АНИ и на цялото и семейство!!! Да расте здрав и силен Иван, заобиколен от много обич!

danisport чакаме още хубави новини за Пепи Praynig Praynig Praynig

# 212
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ууууаааааааааааааааааааааааууууу Аз се разплаках Embarassed
Страхотна Новина!

Мила rose madder Честит ти син!
Да ти е жив, здрав, честит и много, много да те радва!


Пипи 67 Сега най-накрая да ти честитя подобаващо!
Честито на красивата Елена за приемането в университета!
Честити и обеци! - Страхотни са и са точно в нейния стил, но кой да знае най-добре освен собствената и Мила Майчица  Flowers Rose.Прекрасна си и съм сигурна, че тя го знае!
  bouquet  bouquet  bouquet
И сега на теб честито, че имаш толкова прекрасна щерка която ти дава чудесни поводи с които да се гордееш!
.....и сега къде на майтап, къде на шега - честити ти 1000 лв на семестър Mr. Green
Да ти е жива и здрава щерката! Heart Eyes

danisport Друго да забрави да споделиш? Mr. Green
Да кажа - много е хубава тази наша danisport  Simple Smile

Фрида Никакви нерви, никакво униние.Грабвай вестника и намери нова къща Peace

mama rosi Ама таз Веронка ми се струва май много палавка или се се лъжа.какви са и весели и дяволити очичките, като че ли ей сега мъдри белята  Joy

Jeanny Приготви ли си извинителна бележка? За какво лииии.......кой не беше на културната ни сбирка в която четохме за Достоевски  Mr. Green

Аз още не съм се обадила, повече сега за сега не я видях арабката и не знам какво да кажа като се обадя.Нали все пак трябва да посоча  Confused
Яни е с вирусна пневмония Cry
Добре, че я кара пу пу пу съвсем, ама съвсем леко.Ако не се бях решила да го снимам кой знае какво щеше да стане.Имаше само температура и това си е.Няма сополи като никога  Shocked, не кашля, спинка си, даже и t я няма вече.Тази нощ дишаше тежко, та аз реших да се срещнем с доктора и.....
В петък ще го видят дали се оправя.На мама тиквичката Cry

Хубав ден на всички!
Еееееееех чудна новина ни донесе Ivy!Чудна, Чудна!Да сте живи и здрави отново rose madder
Хайде и Вие скоро с Alexsandra  да ни зарадвате Simple Smile

Хубав спокоен ден на всички!

# 213
  • Мнения: 393
Честит юнак Иван на Ани!! Да расте здрав и силен!! От тук насетне само хубави емоции на цялото семейство!!
Дани, чудесни промени при вас!Колко нови неща са се случили, нормално е да нямаш време за форума Hug
Съни, дано леко я прекарате пневмонията, а ти сигурна ли си че не е нещо друго?Защото без Т и кашлица ми звучи странно пневмония, аз съм боледувала и още помня как кашлях безспир SadЦелувки на Яни, той е силен ще пребори гадния вирус Heart Eyes Heart Eyes
Иви, а ти как си, стискаш ли Laughing

# 214
  • Мнения: 3 595
Дани супер новини! Дано там ви е по-спокойно!

Аз съм добре, сутринта така добре ми тръгна с новината за Ани  Hug Бебо е 6. Аз съм с контракции и болки в кръста. Ще се раждаме чак на 16-ти, освен ако той не реши друго. Иначе човекът е с голяма глава и апарата не го хвана  hahaha Помислиха, че ехографа е развален, да ама не, мойто чудо излиза че е преносено и е повече от 42 седмици. Ехографа все го изкарваше с термин 20.07 така че сега според него сигурно съм 43-та  Mr. Green Та поне се успокоих, че няма да е сега в петък и да се препирам от бързане Whistling

# 215
  • София
  • Мнения: 101
Дани супер новини! Дано там ви е по-спокойно!

Аз съм добре, сутринта така добре ми тръгна с новината за Ани  Hug Бебо е 6. Аз съм с контракции и болки в кръста. Ще се раждаме чак на 16-ти, освен ако той не реши друго. Иначе човекът е с голяма глава и апарата не го хвана  hahaha Помислиха, че ехографа е развален, да ама не, мойто чудо излиза че е преносено и е повече от 42 седмици. Ехографа все го изкарваше с термин 20.07 така че сега според него сигурно съм 43-та  Mr. Green Та поне се успокоих, че няма да е сега в петък и да се препирам от бързане Whistling

Сладък Simple Smile Дано всичко мине леко и безпрепятствено и скоро да се радваш на сладкото юначе Praynig Peace

# 216
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета Ани-rose madder си има бебенцеееееееее!!!!!!!!!
Родила е снощи в 22.30 ч. момченце Иван, 2460 кг, 47 см и много красив   Heart Eyes
Да и е живо и здраво момченцето!


Изпращате ме с чудесна новина, за й е жив и здрав сина и много да я радва! Hug

  bouquet  bouquet  bouquet
Дани, честита ти къща, вече си ми съседка! Peace

Съни, къде пък тази пневмония я лепнахте?!?1Да оздравявате бързо!

Иви, леко раждане, всичко да е наред с теб и детенце!

Аз вече съм стегнала багажа и скоро товариме- сутринта по тъмно вече ще сме тръгнали. Whistling

Целувки на отбора, много ви обичами  ще ми липсвате, стискайте палци всичко да е наред!

Ще ви чета от време на време, а вие да слушате и да сте здрави! Heart Eyes

В края на август ще сме на линия!

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Пипи, приятно море   grinning039  grinning039  grinning039

# 218
  • Мнения: 393
Пипи, весело изкарване и не се съмнявай ,че всичко ще е наред Hug

# 219
  • Мнения: 1 859
Ани, толкова се радвам за вас!Много щастие с малкия бебок Hug Нека Ванко е най-щастливото момче , с най-щастливите родители!
  bouquet  bouquet  bouquet
  Дани, често си мислех за малкия Пепи. С цялото си сърце се моля да се оправи юнака. Praynig
Ти си истинска фурия, направо шапка ти свалям как успяваш Hug
  Ивинце, и теб те мисля, почнах да си скъсвам палците от стискане. Чакаме го всички Боян Hug
  Ани, кефиш ме. Преди 3-4 години така отрязах дългата си почти до кръста накъдрена коса, 1 час кандърдисвах фризьорката. Промените са хубаво неща.
  Деаткоооооо, чакам ти новата главица.
  Пипи, весело изкарване и честита ти студентка.
  Онези дни четох, четох колко е специална Пепа и да се включа и аз и се отнесох. Затова сега да си кажа, оставяш прекрасно усещане у хората,Пепи Hug
  Съни, аз бях в подобна на твоята ситуация с дечица, които живееха есента в един обърнат панел на студа до нашия блок. Обаждах се в Агенцията за Закрила на детето и докато се задйстват се минаха 2 месеца и децата с родителите зачезнаха. После дойдоха 2 много приятни дами и от тях научих, че непременно трябва да се свържем с местната общинска служба, за да се реагира бързо, иначе са едни преписки, едни чудесаааа...... Прегърни, Яни много ми е мъчно когато са болни дечковците.
  Фрида, гаден ден а? Хич да не ти пука, сипи си едно питие, хапни малко черен шоколад, прегърни Саричка и любимия/ако няма заслуги да ти криво де/ и животът ще е друг  bouquet
  Роси, фотографа и модела са винаги на ниво Laughing
  Кемиии, ама ти си активистка значи. Браво , момиче! Момичета като теб промениха отношението ми към това 2-годишни  хлапета, още да сучат.Хубаво е , че намираш време и сили! Heart Eyes
  Ние сме добре, този месец яслите и градината не работят. В момента мойта мама гледа през деня 3 звяра/най-вече с малките е зор/, в събота ще заминат мойте при свекито и ще се отделят от мен доста време, с Миа не съм се разделяла повече от 2 дни, но зная, че там ще е добре, а и събота и неделя ще ходим при тях. Това ще е 2 седмици,после пак при мойта мама и септември на градина к. Да си похваля гарджето, напоследък вечер ми пее, нещо от сорта
"Миа, моя мамо,миа моя мамоооо  коко те бичам, садка и добичкаааааа" и т.н. и това докато заспим. Е , за такива моменти си струва човек да не обръща внимание на битовизма и проблемите.
 Много Ви обичам всички! Пиша рядко, но не може да се оплачете от големина на поста ми Mr. Green Ето и малко снимки, все не остава време да кача повече.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161284

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 22:13 от Rady

# 220
  • Мнения: 1 052
Ради-да кажем че ще гушна само Сара  hahaha
Целувам ви и хубава нощ и утрешен ден!

# 221
  • Мнения: 3 595
Ради прекрасни сте  Hug Остави малко палци за 16-ти и не прекалявай за стискането, че и за Алекс ще ни трябват  Joy

Днес докато ми правеха записа на тоновете усетих едно гъделичкане както когато раждах Елито и ми се прииска да остана там и да родя  Blush Беше приказно усмихнат за мен ден  Hug Дано и за вас да е било така  Heart Eyes

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Добър ден, милички!   bouquet Тази нощ сънувах, че ще раждам (каквото и да значи това) и се върнах в ония времена, цяла сутрин надувам главата на моята колежка с родилни истории (Ради, и ти участваш в тях Wink ). Даже сънувах, че ще напиша във форума, че съм изпреварила и Иви, и Алекс  Laughing Абе болен мозък  Crazy Това е щото нещо много съм се навила за второ, ама след 1 година ще започна да действам  Peace
Иве, ще броим дните заедно с теб, после с Алекс, а след това може и с някой друг докато дойде нашия ред  Laughing
Пипи, приятно прекарване на морето  Hug Вие имате опит с летуването, всичко ще е наред.
Роси, не съм разгледала снимките ви, сега ще ги гледам заедно с тези на Ради (ще ви забравим, хей  Naughty)
Ради, а как е оченцето на Миа след сондата? На първите снимки, които видях изглежда добре  Peace
За Пепето и аз да кажа - разкошен човек  Hug Те с Пипиолчето са невероятни  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes И още много други тук във форума, с някои от които дори не се познаваме, а чувствам толкова близки

Ruxi, мила, разчитам на теб за общия рожден ден, а ако мога и аз ще се включа в организацията. Този път няма да се отървете от нас с Габче  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 3 595
Ани много си миличка  Hug Май ви напълних главите с моите глупости  Embarassed А догодина ще чакаме добри новини  Mr. Green

# 224
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добро утро Дами,

Как сте?

Аз съм някак странно едно такова тръпнещо.Днес е последната финална права пред 2 годинки на моят син Heart Eyes и аз летя, летя.Вече му казвам бръкни в тоя шкаф и ми донеси елечето си - носи, отиди там - отива, хайде да четем - четем, когато го боли - идва и се гушка, когато е щастлив - закача се, когато иска нежност - ме целува безспир.
.....Просто аз разбирам вече моето човече  Heart Eyes


kemy Да, пневмония е за едно огромно съжаление Confused
Хубавото е, че сме я хванали съвсем навреме.Лекарката каза, че сега ще започне да кашля, тъй като лекарствата ще го отхрачват така както и става вече.Вчера на два пъти така повръща храчки, че направо.......на мен херпес от притеснение ми изби.
Правихме и снимка и кръвна картина - всичко показва, че е болен Cry
Ivy На мен миличка лично ми е много приятно когато споделяш трепетите си.И се убеждавам, че всеки път е различно и, че всеки път е като за първи път!
Прегръщам те силно и вярвам, че и мен ще ме изпратиш с добра новина на почивка Hug
aniK Звучиш ми някак така различно.Почивката си е казала думата.Трябва да почиваш по-често.Работата няма да ти избяга/знам, знам, но пробвай/  Peace

Е, аз да се захващам с къщната работа Crazy

Спокоен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт