Отговори
# 195
  • Мнения: 1 052
Стискам палци за детенцето Дани!
Иви-няма да ни го оправят-това са изроди! Ние живеем под наем, хазяйката ни не сме я виждали никога, а пълномощничката и от година и половина, ако повече.
Във входа ни се обитават от 8, 5 апартамента, като са сами жени около 60-те, едната ще я удуша в скоро време.
Викаха миналата година "майстори", които ни запушиха коминът на камината и щяхме да с еиздушим зимата, когато решихме да я палим, но не го запушиха като хората, защото дърпаше всичкото топло.  Течът става от зле по зле, а аз вече не искам да живея там, ако е наша къща да го направим, но те дори за елементарна подръжка не си мърдат пръста....
Абе хайде, да вали Laughing детето тамън си има езерце да си играе в къщи.
Да, кажете как сте в Банско?

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 4 494
Ами добре сме в Банско, по ТВ доста преувеличиха нещата. Малко е позалята първа станция на кабинката и магазинчетата по главната улуца, но сега всички се сушат. Положението е овладяно  Peace Имаме си вода и даже не е кална  Whistling
Дани, стискам палци за Пепи.  Praynig  Praynig  Praynig Сега видях бебенцето на една позната - на 2 месеца е и е тоооолкова мъничко  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 528
здравейте ние малко по скиторихме от морето на село и от вчера почнах нова работа и е някаква неразбория в главата ми но кара ще ми мине
Честити прически на всички smile3553,
Дани ще стискам палци,но при едно условие че щом научиш новини да ни кажеш.Ще се  newsm17 Praynig да са прекрасни
На   sport027 help  grinning039  car003 newsm01 им пожелавам  ppp/весело / и  Nature Sunny времето.Да се топнете поне по два пъти за Вероника и мен.и разбирасе после smile3509
Съни направо Shocked Shocked newsm50 нямам думи.Виждала съм влачене на детето по улица но чак връзване за дърво не.Защото не се опита да попиташ защо го е вързала или дадй дадеш съвет и аз незнам.Щом сестричката е отвързана да си тича наоколо,може да е наказано,но пък чак така не го разбирам.(Незнам какво да ти кажа
Уини ние имаме кошара но Вероника спи на нея,защото леглото ми беше не удобно.Питай Дани спорт.Знам че тя предлагаше миналата година една.Колкото за багаж аз носих по три комлекта на мене и на мъжа ми бельо къси панталонки,тениски или потници чорапи ,два анцунга.ИНаче за дребната поне по едни тоалет на ден,ако се цапате като мойта много по два,ако не ти се пере,памперси,и поне два комплекти кърпи-за плаж и за къпане след плаж,и една за увиване на детенце след излизане от морето,докато не се е увългаляла в пясък,една надуваема лодка,пояс два комплекта кофички с играчки,две,три шапки за слънце или кърпи,лосион за мазане и лекарства за разтройство със сигурност,защото мойта миналата година като за пръв път да не казвам какво беше.Ами това е в общи линий
а ето и снимки от нашия селски туризъм
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=160340

# 198
  • Мнения: 1 455
Момичета, операцията е минала добре. Други новини нямам засега, но когато пак науча нещо, ще пиша.
Иви, Пепи е детенце на моя много близка приятелка. Пепи е с диагноза злокачествен рак на костите (Саркома на Юинг). Досега му правиха химио тук, но днес го оперираха в Италия. Туморът е намалял много след химиото, но ще видим какво ще покажат и резултатите след операцията. Дано всичко е наред и детето се оправи  Praynig

# 199
  • Мнения: 393
Дани, чудесни новини, дано все по-добри неща да чуваме за Пепи Praynig PraynigА ти драсни два-три реда как сте, нищо не пишеш вече Crossing Arms
Ей,Роси и ти се появи най-после, наскоро си мислех, че съвсем камерен състав останахме септемврийки LaughingВероничка изключително прилича на теб, много сте сладки Heart EyesА ти изглеждаш отпочинала Wink
Ани, телевизиите винаги преувеличават, честно казано покрай седмицата на кърменето направо ги намразих ooooh!Дойдоха и ни питаха протест ли ще правим и като обяснихме за какво става въпрос се врътнаха и си заминаха, не им е интересно Sad
Фрида, не можете ли да намерите друго жилище, ужасно е да имате течове, а тепърва предстои есен и зима......

# 200
  • Мнения: 1 052
О, да можем, ако аз го намеря, коеот и ще направя защото лично на мен ми писна на шнура!
Както и да е, това е поредната тъпа вечер, и съм много ядосана, ама като съм си тъпа овца и не си взимам поуки... така е. Гъз да ми е як!
Хайде махам се от тук, че съм супер отровна, отивам в клю-то да се скарам с някой.

# 201
  • Мнения: 3 595
Фрида най-доброто решение ми се струва да се местите  Rolling Eyes Желая ти по-малко нерви и скорошно откритие на нов уютен дом  Hug
Дани миличка, горкото детенце и милата му майка  Sad Дано операцията е успешна  Praynig Пиши какво казват лекарите... Кога ще излязат резултатите?
Роси наистина много си приличате  Hug

# 202
  • Мнения: 1 052
Мдам, мерси, ако не дом, то поне нещо друго ново ще ми се случи...
Хайде лека.

# 203
  • Мнения: 3 595
Момичета Ани-rose madder си има бебенцеееееееее!!!!!!!!!
Родила е снощи в 22.30 ч. момченце Иван, 2460 кг, 47 см и много красив   Heart Eyes
Да и е живо и здраво момченцето!

# 204
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Момичета Ани-rose madder си има бебенцеееееееее!!!!!!!!!
Родила е снощи в 22.30 ч. момченце Иван, 2460 кг, 47 см и много красив   Heart Eyes
Да и е живо и здраво момченцето!


СУПЕР НОВИНА! МНОГО СЕ РАДВАМ! АНИ, БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!

# 205
  • Мнения: 1 455
Честито бебенце на Ани. Да е жив и здрав малкия Иван и много радост да носи на цялото семейство. Настръхнах цялата като прочетох хубавата новина - само като си помисля колко чакано бебе е Иван  Heart Eyes. Ани, прегръщам те силно и наистина много се радвам за теб и семейството ти  Hug.

Благодаря на всички за подкрепата за Пепи. Нищо ново не знам, но когато разбера, ще пиша.

Кеми, хич не се мяркам напоследък, защото ми е истинска лудница. Започнах работа, целодневна, а Анди е все още около мен и можеш да си представиш  как е. Мъжът ми взе участие в една агенция за недвижими имоти и аз сега съм постоянен брокер там. Отделно 3 пъти седмично водя часове в залата, които са от 18 часа, а и с масажите не съм приключила, защото имам клиентки. Те ще отпаднат лека полека, поне повечето, защото просто няма да имам никакво време. Тони и Цвети сега са при баба им, но в петък ги взимаме. Починахме си за 2 седмици, повече не искат да стоят там, скучно им е  Rolling Eyes . На всичкото отгоре тази седмица се местим, защото продадохме апартамента в центъра и сега сме в Симеоново, в къща, но под наем, докато построим собствена такава. В събота вече ще сме в новата къща и ще изненадаме децата с един 3 годишен женски дог. Невероятно куче, но огромно. Гледали сме такова и просто не мога да се спра на друга порода вече. Кучката е расла с деца, така че няма да има проблеми, но скоро ще се разгонва и след това ще вземем и едно бебе, та ще станат две магарета. Хубаво, че дворът е голям, а и на тях сме им взели хубава палатка, която ще е в гаража и там ще има направим къщичка, защото пусна ли ги в къщата, няма да има място за нас  Sick . Та, така, емоции много и затова просто не ми остава време за форума.
Забравих да спомена, че от понеделник пускам дечурлигата в Моето Гардже, докато тръгнат на градина. Анди също ще го пусна на ясли или ще остане в гарджето, още не съм решила. По принцип предпочитам в яслата при големите (ОДЗ), за да са на едно място и тримата, но не знам, дали ще го вземат, защото не съм пуснала документи. Нямах планове да го давам на ясла, мислих направо за градина от догодина, но така се случиха нещата, че просто трябва някой да помага за него. Жена не искам, защото и без това нямам препоръка, а и по-добре Анди да е сред деца. Само, когато е болен ще трябва да имам човек за почасово гледане, но от Моето Гардже ме успокоиха, че имат свестни момичета, които работят при тях и се занимават с почасово гледане. Та, поне през деня децата няма да са ми на главата, иначе нищо няма да мога да свърша.
Ами, това е в общи линии. Аз на последната среща обещах да си направим барбекю в двора, така че не съм забравила. Пипсън, ще се организираме скоро, да знаеш  Heart Eyes . Сега поне си ми съседка и ще се виждаме повече, поне през уикенда  Hug
поздрави на всички и пак ще пиша скоро

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Честито бебче на rose madder! Да и е живо и здраво и много да са щастливи!

# 207
  • Мнения: 823
Страхотна новина  Hug Hug Честито на Розе! Здраво, много щастливо да расте бебчето и само радости на мама и тати да носи!   bouquet  bouquet  bouquet

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Страхотна новинаааа!!! Честито на мама Ани!!! Пожелавам им да са здрави и много щастливи и бързо възтановяване на мама  Peace  Hug Hug Hug

Дани, супер сте решили да се изнесете от центъра  Peace Сигурна съм, че ще се чувствате страхотно в новата къща  Sunglasses Мога да помагам със съвети и контакти като почнете да се борите със строежа.  Peace
Стискам палци за Пепи, дано се оправи милото детенце   Praynig

# 209
  • Sofia
  • Мнения: 4 494
Насръхнах като прочетох  Cry

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И ОТ МЕН!!! ROSE MADDER, ОТ ТУК НАТАТЪК ЩЕ ИМАТЕ САМО ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ С ТВОЯ МАЛЪК ЮНАК!!!


Дани, драсвай 2-3 реда от време на време  Naughty Толкова много промени има при вас Simple Smile Страхотно е, че ще бъдете в къща и имате възможност да гледате куче Peace
За Пепи само хубави новини да се чуват  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт