Отговори
# 30
  • Мнения: 5 393
Добро утро Hug



Ето кафенце,направо с кафе-машината, ако някой иска още Joy

Иви- още малко остана Hug

Кеми-дано скоро успееш и ти да си починеш.Радвам се,че е по-добре Митко Heart Eyes

Пипи-Криско е .....абсолютен бонбон.Всеки път се разплаквам като чета за него.Малко геройче Heart Eyes, майка му и баща му също  bouquet

# 31
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Привет,

Радвам се да чуя толкова добри новини kemy и Пепа  Hug
Чудесно е, детенце да ти е здраво, да вършиш това което ти харесва, семейство да ти е щастливо ееееех чудно чудно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На всеки му желая Hug

Вчера бях на една от форумските срещи/спамърската Mr. Green/.Беше весело, аз отначало малко се бях притеснила, но после се поотпуснах и голям смях и надприказване имаше.Нарекоха ме някой фолк дива Crazy ......но не поради танци манци  Naughty, а поради визията ми.Олеее да плача ли да се смея ли  ooooh! hahaha Joy hahaha Joy
Чуди ли са се, аджеба коя съм и голямо наобикаляне беше докато разберат  Mr. Green
Най-важното от всичко е обаче, че се събраха парички за около месец напред за Криско.
Прекрасно е да знаеш, че има винаги кой да ти подаде ръка, и то съвсем непознати хора. Peace

Сготвих, изчистих, сега ще обядваме с по едно винце и уаааауууу лежане на диване тримцата и гуш, гуш гушкиии  Heart Eyes

Прегръдки  за Вас приятелки Hug

# 32
  • Мнения: 393
Съни, толкова ведро звучиш HugА да си фолкдива явно е комплимент, така че май имаш да черпиш Laughing
Права си, че е много хубаво да сме здрави всички и аз го желая от сърце Heart Eyes Heart EyesКаквито и бели да прави сега само му се радвам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Супер че дечицата са по-добре, никакви болести на хоризонта !  Laughing

Ние вчера бяхме на сватба с преспиване на най-добрата ми приятелка, и този път решихме да вземем и Мони, да си поиграе. Ето тук сложих снимки: http://pg.photos.yahoo.com/ph/lexi_bg/album?.dir=/e54ere2
Много весело си изкарахме, а Мони трябва да я похваля  Heart Eyes - много слушка, танцува, бяга и се отпусна пред хората, не както обикновено все да ме търси..
Само дето стана в 6,15 тази сутрин, и сега едвам гледам  Tired Отивам да поспя...

Хубав ден на всички!

# 34
  • Мнения: 3 595
Монката много е пораснала, а сякаш скоро се виждахме  Whistling С тези опашки и фиби, май не съм я виждала така наконтена. Да я нацелуваш  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 052


Добро утро!

Денят идва!

Моми§ета успешна седмица и ден, и да ви кажа, зе аз евентуално ще мина на срещата за малко със Сара ако няма на кого да я оставя. Нали се събираме от 7,30?

# 36
  • Мнения: 137
DObro утро ,момичета

И аз може би няма да съм сама и затова  за малко ще намина.

Алекс
много е пораснала твоята госпожица,много е сладка.

хайде лек ден .   bouquet
дано да не е много топъл Praynig

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Добро утро и от мен!
Успешна седмица на всички Heart Eyes Hug

Фрида мерси за кафенцето Simple Smile
Alex и на мен ми се вижда голяма Мони Grinning Много е сладка така с опашки Simple Smile Моята госпожица не търпи нищо на главата си  Crazy
Иви хубава дата сте си избрали Peace То почти не останало. Ще стискаме палци Hug

Аз от днес ще поема малко "глътка въздух" - през деня ще съм без децата. Леда е на ясла, а Деян отиде на Зелено училище Sunglasses Не съм била сама в къщи от преди да се роди Леда...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Мони наскоро свикна с опашките и фибите, сама си казва че иска кукута  Laughing Те и в яслата много я гласят, и се кефи  Laughing
Валя, най-сетне истинска почивка  Laughing

# 39
  • Мнения: 739
Добро утро Simple Smile
довечера и аз съм до 10, ще ме чакат за банята, млякото и приспиването.
Тази нощ се буди 2 пъти  Tired, единия дори спах в нейното креватче.
Кеми - дано минава бързо. ех тия зъби....
Радвам се, че ще можем да помогнем на Криско, представям си какво изпитание е това за цялото им семейство  Sad
Съни, ами нищо чудно, ти като пуснеш тази буйна коса и се наконтиш спокойно можеш да минеш за фолк дива  Grinning. Мисля, че са го казали като комплимент без нищо лошо  Grinning. Ето ти нова насока, сега ако можеш и да пееш  Joy ще стане бизнеса  Simple Smile.
Алекс, наистина адашката сте я нагласили като кукла  Grinning. Прическите идват на мода, това е. Точно онзи ден й купих същите розови сандалки, но по-голям номер, зимата да тича вкъщи с тях, защото е много топло и с чорапче и пантоф само се събува.
Както се разбрахме в Иви  Grinning, с мъж ми бяхме кумове на сватбата на една бъдеща мама августинка - и от темата на Иви. Мисля, че ви бях споменала, омъжи се за мой колега и ето няколко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157753. Мони е издокарана, но не беше с нас, по разбираеми причини  Mr. Green.
И ето обещаните снимки на Мони, и специално за къдриците доказателства и прическата с 5 опашлета  Joy  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157760.
Снимки от детската стая обещавам за другата седмица, защото чакам още някои неща.

# 40
  • Мнения: 3 595
Е да ви кажа наши ли са си какво ли може ли всичките да са такива сладури  Hug Еци не знаех, че Мони е с къдрички. Мнооооооого се е променила. Ама как имате коса са 5 опашки ние за една едва събираме  hahaha Цялото семейство сте много готини на сватбата Heart Eyes

Алекс на теб съм ти приготвила една книжка за Пренаталното възпитание, която ми подариха от лекциите на 9 месеца. На мен няма да ми е необходима повече  Joy И разни други материали, които раздават също съм ти сложила в една папка. Само трябва да се наканим да се видим. Така ми се иска преди да родя и все нещо става  Thinking Кеми и тя откога ме врънка... Искате ли да си измислим някоя дата и да се съберем да се видим  newsm78 Вале не се ослушвай и за теб питам  Mr. Green

Вале
благодаря ти Heart Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Алекс на теб съм ти приготвила една книжка за Пренаталното възпитание, която ми подариха от лекциите на 9 месеца. На мен няма да ми е необходима повече  Joy И разни други материали, които раздават също съм ти сложила в една папка. Само трябва да се наканим да се видим. Така ми се иска преди да родя и все нещо става  Thinking Кеми и тя откога ме врънка... Искате ли да си измислим някоя дата и да се съберем да се видим  newsm78 Вале не се ослушвай и за теб питам  Mr. Green

Вале
благодаря ти Heart Eyes
Ами айде  Laughing На мен ми е по-удобно да е следобед след 18ч, че Мони спи докъм 17, или пък сутринта ама по-рано примерно към 10, че да може за обяд да се приберем. Всъщност сутрин мога съб-неделя..

# 42
# 43
  • Мнения: 393
Еци, много готини снимки Heart EyesА за Мони какво да кажа, хубавица като майка си Laughing А как ми става мъчно като видя къдрици, направо ме удари по болното място, ама нали е момче Митко и ги отрязахме Cry
Иви, Алекс, Валя не мога нищо да кажа, тази седмица ми е много натоварена по принцип, така че вие предложете нещо Wink То май само Елито и Митко не са на ясла, но нищо, ще си играят двамата Laughing
Митко се оказа че има ларингит сега пък Rolling Eyes Ще пие сиропчета, че има една кашлица.....Поне не е заразен вече, това било като вторичен ефект от ангината. Но като цяло е много кисел и все се гуши отгоре ми, плаче за щяло и нещяло, а колко трудно му давам сиропчето, то гонене, писъци ooooh!
Хубав ден!

# 44
  • Мнения: 1 052
Май ще бия отбой, няма кой да гледа САРА, ако дойда ще се занимавам само с нея... баси, винаги така става... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт