Посъчувствайте ми

  • 2 629
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 492
А после ме питат що още се дърпам и не искам деца ...  Joy


Защото стените ти не са кафяви. Не се дърпай, радостите са много повече.

Абе аз като видя малко бебе изпадам в умиление , после влизам в Нашите деца и чета тема за кризата на третата година , после разбирам , че кризите били осем .
Продължавам леко загрижено да чета надолу и се започват едни истории за истерии от иначе много сладки дечица ( на снимките са същински ангелчета ) .
Решавам , че това са рядко срещани прояви ...
отивам на кафе с моя приятелка , майка на две годишна принцеса , която в рамките на един час успя да докара майка си до рев ... а мен до извода , че това не е за мен .  Mr. Green


Но се утешавам с мисълта , че много жени са се чуствали така и после им е "минавало " .


 

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy
По-достоверно и сбито съдържание на форума не съм чела скоро.

# 17
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Определено ти съчувствам ,докато се превивам от смях.
Не се обиждай ,просто се сещам за подобна случка с моя вече бъдещ ученик.
Беше пребоядисал цялата кошара с..... ай де, сещайте се сами. Mr. Green
Аз перях в банята докато си мисля че той спи,заподозрях какво става като взе да ми намирисва. Joy
 Whistling

# 18
  • Мнения: 5 228
Препоръчвам ти да е кафява. Поне за известно време.

Можеш просто със следващия памперс да опръскаш симетрично навсякъде, за да не се виждат само първите хмм... фрески. Каприз на художника, един вид.

# 19
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Можеш просто със следващия памперс да опръскаш симетрично навсякъде, за да не се виждат само първите хмм... фрески. Каприз на художника, един вид.
Ще стане нещо като японска мазилка.Навремето ми харесваше доста. Mr. Green

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има риск от разминаване в нюансите на пръските. За майка-естет това би било проблем.

Махам се, достатъчно си е оакана темата Laughing

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Има риск от разминаване в нюансите на пръските. За майка-естет това би било проблем.

Е, тя може да подбере памперс с подходящо по текстура и цвят съдържание Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 203
 Божееееееее, искрено ти съчувствам, и аз тази сутрин имах подобни ак....ни преживявания. Joy Joy Joy
 Сега ми е смешно, ама сутринтааааааааааа..............
 Ставаме, бързам за работа и за ясла, аз съм в банята, тя през това време си махнала памперса сама и си взела едни гащи да ги мъчи да ги обува.............. в крайна сметка аз се появявам и заварвам симона по голо дупе и на средата на хола огрооооомно л....о /дето вика мъжа ми къртичина/ Laughingуууууууужааааааааааасссссссссс
Единственото тъжно в случая е, че детето от няколко дни е с разстройство /което наистина не ми е смешно, от ентерол не й минава и ще тр да я водя на лекар/
 Изчистих го,де, а докато аз чистех тя ми набара гримовете и се "гримирала" със спирала  Mr. Green - чеееееерно лице, абе.........
 А и закъснявахме........

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моята дъщеря ( радвам, че , че мина този период) си сваляше памперса  и се изхождаше в/у матрака все едно е куче Изобщо не бях щастлива

# 24
  • Мнения: 9 903
......бързам за работа и за ясла, .......
Единственото тъжно в случая е, че детето от няколко дни е с разстройство /което наистина не ми е смешно, от ентерол не й минава и ще тр да я водя на лекар/
 

дааа, ето как се разпространяват диариите през лятото.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Съчувствам ти. Моят трол още не ги умее тези работи. Обаче се е научил точно когато сложа памперса и дръпна предната част, той да си вдига дупето. Памперсът се измъква и хайде всичко отначало.  Rolling Eyes
Че и му е смешно, на всичкото отгоре.  Confused

# 26
  • Мнения: 920
Съчувствам ти. Моят трол още не ги умее тези работи. Обаче се е научил точно когато сложа памперса и дръпна предната част, той да си вдига дупето. Памперсът се измъква и хайде всичко отначало.  Rolling Eyes
Че и му е смешно, на всичкото отгоре.  Confused

Ма той вече смее ли се? Много бързо растат чуждите тролове.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 079
Янтра,
Хем ти съчувствам, хем ми е адски смешно .....  hahaha Joy
Само като си представя ситуацията ....  Laughing
Мен ако питаш не боядисвай, ще има и следващ път.
Никога не е само по веднъж това действие ....  Peace
А на мъжа си разкажи точно това, което разказа и на нас, само че гарнирай с повече смях. Така хем ще ти се размине, хем може и да се смили и да боядиса доброволно стената. Hug

# 28
  • Мнения: 1 250
Ха, чак сега разбрах защо на моя приятелка една от стените в хола е доста по-кафява от останалите Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
ЖмЪ уморите от смях, бе!  Joy

Нашето скромно постижение в областта е преди около месец. Отварям памперса и в същия момент един крак се засилва и с всичка сила пльосва в ... пампо-съдържимото. Sick Докато успея да хвана крака, той направи няколко доста големи маха, пръскайки от въпросното пампо-съдържимо. Вдигнах беба и я опрях в себе си, за да не ми се изхлузи. Докато приготвях водата в банята за миене и се чудех дали ТОВА ще ми се изпере от фланелата, дребосъчка реши, че й се пишка... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт