По колко бижута си слагате?

  • 5 631
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Обеци - 4 бр. (по 1 голяма халка на всяко едно ухо + още 2 малки на едно от ушите също), 3 пръстена на едната ръка и 1 един на другата и гривна. Това е  Mr. Green Хич не е малко...  Mr. Green

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Обеци,2 синджира,по1 пръстен на всяка ръка и 2 гривни.

# 17
  • Мнения: 739
зависи кой какво работи и как се облича, много индивидуално е.
до преди година носех изключително злато, много пръстени, обици и колие.
от скоро - предимно сребро, без пръстени /дразнят ме, дори халката не нося, защото е златна и не пасва/, гривна, обици, колие. понякога само обици /те са задължителни!/  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
Нося различни неща според това накъде съм ги понесла. Понякога слагам големи ярки бижута, друг път свалям дори и венчалната си халка.

Етикетът в бизнеса повелява следното:
Правилото е да не се слагат повече от пет броя, като обеците се броят за две, часовникът за третото и остават още две по ваш избор.

Има и друго правило - на 13-те аксесоара, като започвате броенето от копчетата на костюма и копчетата на ръкавите на сакото, колана, чантата, продължавате с обеците, гривната, брошката и т.н. Независимо към кое правило ще решите да се придържате, едно е ясно - ограничете количеството!

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз не обичам много бижута претруфено ми идва  Naughty
Ежедневно нося обеци, часовник и 1 пръстен на ръката с часовника,т.е. лявата
понякога слагам пръстен и на другата - пръстени нося само на безименния пръст
ако слагам гривна пръстена е само 1 и на другата ръка
синджирчета и всякакви колиета не нося - дори при повод , изключително рядко слагам ако съм на кеф

# 20
  • Мнения: 194
Само да посня,че моите бижута са сребърни Wink

# 21
  • Мнения: 6 958
Само да посня,че моите бижута са сребърни Wink

И аз нося сребро само  Peace

Предлагам ти да пуснеш и анкетка, по лесно ще се отчита резултата... може би злато, сребро / обеци, гривни, пръстени и т.н. Както си решиш, аз само предлагам  Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Обеци и гривна-сменям ги взависимост от дрехата-т.е. не са златни,часовник-три от Swatch, които сменям постоянно-пак взависимост от дрехата
но повече от това не обичам да слагам, не обичам пръстени-не ми харесва да ми виси нещо на ухото, шията, китката,че и на пръста

# 23
  • Мнения: 5 362
Обеци,2 гривни,3 пръстена(а понякога и повече),два синджира с висулки.За врата специално сменям бижутата според дрехата.Нося само сребро.

# 24
  • Мнения: 194

Само да посня,че моите бижута са сребърни Wink

И аз нося сребро само  Peace

Предлагам ти да пуснеш и анкетка, по лесно ще се отчита резултата... може би злато, сребро / обеци, гривни, пръстени и т.н. Както си решиш, аз само предлагам  Wink
Бих пуснала,но за съжаление не зная как...  Embarassed Thinking newsm78

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 17:29 от Принцесата

# 25
  • Мнения: 12 837
Това, без което не излизам почти никога, са обеци - и аз не знам колко чифта имам вече. Останалото напоследък ме дразни и не слагам нищо друго или най-много тъничко сребърно синджирче на врата. Ако е за излизане вечер или по някакъв повод, може да сложа колие, един-два пръстена, някоя гривна или часовник, който подхожда на дрехите (не всичко това наведнъж, де). Харесват ми пръстени и часовници, но ме дразнят като си мия ръцете и ги свалям всеки път, поради което в крайна сметка престанах да нося постоянно.

# 26
  • Мнения: 447
Брачната халка ,часовник,
обеци и колиета сменям постоянно според зависи с какво съм облечена  Peace

# 27
  • Мнения: 526
Никога не се претрупвам с бижута-най-много два пръстена,по един на ръка,обици(тях никога не свалям,че съм с много дупки на ушите),верижка на врата,на която сменям висулките.Слагам и гривна понякога.

# 28
  • Мнения: 6 958

Само да посня,че моите бижута са сребърни Wink

И аз нося сребро само  Peace

Предлагам ти да пуснеш и анкетка, по лесно ще се отчита резултата... може би злато, сребро / обеци, гривни, пръстени и т.н. Както си решиш, аз само предлагам  Wink

Бих пуснала,но за съжаление не зная как...  Embarassed Thinking newsm78


На страницата на твоята тема най-отдолу в дясно има едно поле ''добави анкета'', натисни там и като влезнеш в менюто си има редове и опцийки разни и съм сигурна, че ще се справиш... Но не го вземай за миродавно мнението ми, аз само предлагам за по добра нагледност на интерпретирания резултат като цяло...  Peace

# 29
  • Мнения: 5 317
в последно време нося само ланец с висулка и обеци.

Общи условия

Активация на акаунт