По колко бижута си слагате?

  • 5 653
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 936
от известно време само часовник и едно колие с кръст на Морелато!
понякога слагам обеци,гривна-но сега в жегите...не!

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Нося само халката, годежният пръстен, обици с камъчета Сваровски и часовник с камъни Сваровски, всичко от бяло злато.
Преди носех и синджир със сърчице, но се скъса и никой златар не се наема да го оправи.

# 32
  • Мнения: 6 918
Аз нося два пръстена(на средните пръсти).часовник,колие,обици и гривна
Същите бижута нося и аз Mr. Green Не бих казала, че са съвсем миниатюрни и изчистени, но не ми се струват много или претруфени все пак.

# 33
  • Мнения: 4 451
Обожавам бижута, от онези дрънкулките (благороден метал почти не нося). Задължително съм с обици и колие. Понякога слагам пръстен, винаги само един, защото обикновено е голям и часовник (също понякога).

# 34
  • Мнения: 789
Нося постоянно само халката, другите пръстени съм свалила, че имам гадния "навик" да одирам Ива... Обеци слагам, когато ми скимне, но и тях избягвам основно заради нея, че ги дърпа. Не се разделям с часовника, но не го считам за бижу. Обичам да слагам перли - обеци и колие, но само при повод.
А много си зависи как изглеждат бижутата - може да са 4-5 на брой, но да са по-семпли и да не стои претрупано.

# 35
  • Мнения: 27 524
Имам един пръстен на лявата и два на един пръст на дясната, нося само на безимения. Имам ланец с кръстче. 5 обици. И 5 гривни. Всичко златно. Понякога добавям още екстри.
Има жени, на които им отива и 300 бижута да сложат, пак им е добре, въпрос на стил и излъчване.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 493
Аз по принцип нося синджир,обеци,гривна,и 2 пръстена на безименните(сребро).Също съм голяма привържаничка на бялото злато PeaceИначе злато не обичам да нося Laughing

# 37
  • Мнения: 1 207
Пръстен на безимения,часовник и  от време на време обеци.

# 38
  • Мнения: 1 234
Вече нося постоянно само един пръстен-златен на средния пръст на лявата ръка.Просто работата ми не позволява повече бижута Rolling Eyes
Като излизам слагам обеци-не от благороден метал-обичам по-екстравагантните модели,но ги магам всяка вечер,понеже ми разраняват ушите Confused
Гердани,колиета,гривни слагам по-рядко,в зависимост от случая и от дрехата. Peace

# 39
  • Мнения: 4 916
обеци и часовник - ВИНАГИ!

Колие, пръстен - понякога.

# 40
  • Мнения: 1 669
Обеците никога не махам. Колие слагам само ако дрехата е с по-голямо деколте. Преди носех всичките си пръстени на куп  Embarassed, но от няколко години нося само халката си, а от време на време и годежния пръстен...  Laughing Laughing Laughing

# 41
  • Мнения: 5 103
Обици, колие, гривна, часовник/тип бижу/ , годжден пръстен, и халка.

# 42
  • София
  • Мнения: 36 052
Обеци - винаги съм с тях /златни халки/, пръстен тип ,,халка", но не е сватбената ми / нея не я нося от 2 години/, верижка-колие, 2 златни гривни.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 563
винаги нося обеци (златни халки),няколко пръстена, златна верижка и часовник  Wink

# 44
  • Мнения: 1 919
обеци-4 броя/по 2 на у6ите но са мънички/, златна гривна,синджиррр с кръстче,халка и 2 пръстена..но сега не нося пръстените, че от бременостт а неми стават...часовник не нося откакто го загубуих newsm78

Общи условия

Активация на акаунт