НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 517
  • 589
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
oxyjenia - мерси за идеята Hug

Велмарче, наистина е хубава кухнята - ще я имам в предвид Peace

... ако знаете само колко снимки имам в РС-то на кухни ooooh! ....240 са...и нищо не мога да одобря, такава ли съм претенция Tired


Не се притеснявай, и аз бях така, все не можех да си избера най-подходящото за мен. Е накрая успях да си го създам сама  Peace Дори и след като вече ще имаш кухнята готова, ще продължаваш да си харесваш други неща  Grinning
По въпроса за мивката да се изкажа и аз. Не я слагай до котлоните, няма да ти е удобно там в ъгъла. Втория вариант е по-добър. Успех   bouquet

# 16
  • Мнения: 326
Дидка, ето ти още една червена кухня, но е с паркет.

Ето тава е един от най-добрите варианти за кухня, който съм виждала. Мога да дам един съвет на всички, на които им предстои обзавеждане на кухня - слагайте възможно най-много чекмеджета на долния ред. Сега разбирам какво е имала майка ми впредвид, като ми го каза преди да направим нашата кухня. Най-голямото удобство е чекмеджета на долния ред. Аз за съжаление не я послушах и сложих само 4 броя. Съжалявам за това.
А за паркет в кухнята, на брат ми кухнята е с паркет, но от преди 20 години е слаган. Преди 5 год. го изциклиха и лакираха на ново - нищо му няма. Ако е качествен и добре изсъхнал паркета, не виждам защо да не се сложи в кухня.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 726
Няма ли вече хубави балатуми в България, много мразя теракот и разни подобни?

# 18
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен. Моята кухня е почти готова само остава да се облече хладилника и край. Много искам да вия покажа и в този вид но не знам къде да кача снимките. Помогнете ми

# 19
  • Мнения: 7 430
Здравейте и от мен. Моята кухня е почти готова само остава да се облече хладилника и край. Много искам да вия покажа и в този вид но не знам къде да кача снимките. Помогнете ми

Влез в snimka.bg - регистрирай се и после можеш да ни предоставиш албума си да го видим Peace

тосси, мерси Wink

Валето, и на теб благодаря за съвета  bouquet

# 20
  • Мнения: 663
Здравейте на всички ,за първи път пиша тук.Но ,чета редовно.Кухните ,са ви много хубави .
                            Ние ,също сме в ремонт на кухнята .Стигнахме, до боядисването на стените .И,тук  с моята половинка, не можем да се разберем.На мен ми се ще ,една от стените да е червена .А той пък не Naughtyбило , агресивен цвят и т.н.Какво ,мислите вие ,ще стои ли добре? newsm78Може и снимки ,ако има такива. А,и кухнята ни е - венге.
                  Благодаря ,предварително.   bouquet

# 21
  • Мнения: 326
Здравейте на всички ,за първи път пиша тук.Но ,чета редовно.Кухните ,са ви много хубави .
                            Ние ,също сме в ремонт на кухнята .Стигнахме, до боядисването на стените .И,тук  с моята половинка, не можем да се разберем.На мен ми се ще ,една от стените да е червена .А той пък не Naughtyбило , агресивен цвят и т.н.Какво ,мислите вие ,ще стои ли добре? newsm78Може и снимки ,ако има такива. А,и кухнята ни е - венге.
                  Благодаря ,предварително.   bouquet

За това че е агресивен цвят червения - вярно е, но ще седи чудесно с венге. Само ще ти е малко трудна поддръжката на венгето. Много остават пръсти, писали сме не веднъж за това. Но абсолютно те подкрепям за една червена стена, но само една  Peace Просто го убеди някак си.... Аз моя го убедих за две зелени и две сиви стени в хола и сега е много доволен.  Peace

# 22
  • Мнения: 254
Момичета според Вас лакиран МДФ бледо жълт цвят,лесно ли се поддържа.Остават ли пръсти,като се почисти с препарат остават ли следи newsm78 newsm78?. Кажете според Вас кой цвят и материал се поддържа лесно и на кой трябва да си РОБ Rolling Eyes.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 663
Здравейте на всички ,за първи път пиша тук.Но ,чета редовно.Кухните ,са ви много хубави .
                            Ние ,също сме в ремонт на кухнята .Стигнахме, до боядисването на стените .И,тук  с моята половинка, не можем да се разберем.На мен ми се ще ,една от стените да е червена .А той пък не Naughtyбило , агресивен цвят и т.н.Какво ,мислите вие ,ще стои ли добре? newsm78Може и снимки ,ако има такива. А,и кухнята ни е - венге.
                  Благодаря ,предварително.   bouquet

За това че е агресивен цвят червения - вярно е, но ще седи чудесно с венге. Само ще ти е малко трудна поддръжката на венгето. Много остават пръсти, писали сме не веднъж за това. Но абсолютно те подкрепям за една червена стена, но само една  Peace Просто го убеди някак си.... Аз моя го убедих за две зелени и две сиви стени в хола и сега е много доволен.  Peace
newsm44 newsm44 newsm44Ще ,имаме червена стенаааа.

# 24
  • Мнения: 7 430

newsm44 newsm44 newsm44Ще ,имаме червена стенаааа.

Peace ...браво и после да покажеш как е станало, понеже и аз искам едната стена в кухнята да е червена Wink

ДАП дано някой ти даде отговор, че и аз не знам newsm78

Манчето, успя ли да качиш снимки Laughing

# 25
  • Мнения: 2 085
....Кажете според Вас кой цвят и материал се поддържа лесно и на кой трябва да си РОБ ...
чувала съм, че инокса трудно се поддържа т.к. всякакви отпечатъци личат, но нямам лични наблюдения Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 103

За това че е агресивен цвят червения - вярно е, но ще седи чудесно с венге. Само ще ти е малко трудна поддръжката на венгето. Много остават пръсти, писали сме не веднъж за това. Но абсолютно те подкрепям за една червена стена, но само една  Peace Просто го убеди някак си.... Аз моя го убедих за две зелени и две сиви стени в хола и сега е много доволен.  Peace

Вале, прати снимки на хола ти! Много ме заинтрегува. Обожавам  зеления цвят и искам повечко неща в зелено. Аз няма да имам отделен хол, а дневна с кухня, но ще ми е интересно да вида как стоят зелените стени.

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Запис в новата ни темичка!
Радвам се, че за обсъждането на кухните изписахме толкова страници...  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 085
аз пък да ви питам за фурните, които са над плота-мъжът ми твърди(не, че някога е виждал такава Mr. Green), че отгоре трбвало да има място за вентилация ....заради изпаренията Shocked....Гледала съм доста кухни, в  повечето от тях над фурната има микровълнова Thinking

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моята е над плота. Има място за вентилация, не се притеснявай. Има си схема на упътването, какъв трябва да е шкафа. Предният панел е по-висок от самата фурна, той стига до шкафа- над фурната имам шкаф. Но между него и фурната, както и зад шкафа има място. И предния панел не е съвсем плътно до шкафа. Ако трябва по-подробни снимки -ще направя, иначе виж в албума ми в подписа. Аз първо си купих фурната и после направиха шкафа по нея и според упътването. А и вградените фурни си имат отвори отпред, вентилатор издухва топъл въздух напред, няма страшно, моята съм я пробвала на 500 гр вече 2 пъти (пиролизата)- нищо не се загрява отстрани и отгоре, нито стъклото. Само отпред понеже ми е на нивото на очите, като застана до нея духа горещ въздух в лицето ми.

П.П Ето на тази снимка се вижда разстоянието между шкафа и фурната, като погледна от там се вижда празно пространство до тавана на фурната:

Общи условия

Активация на акаунт