НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 527
  • 589
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 085
И мен това ме интересува. Ако може да ми разясните и разликата в материалите за кухня - MDF, ПДЧ и постформинг. Предимства и недостатъци на всеки материал.
и аз отдавна мислех да попитам за това

# 586
  • Мнения: 1 152
Няколко мнения по-нагоре съм писала какво е постформинг. Това е ПДЧ облечено по специален начин, освен това две от страните на плоскостта не са кантирани, а направо облечени с покритието и са заоблени. Има го в най-различни цветове и шарки, друг е въпросът, че не се внасят.
А аз да питам в какви фирми си правите проектите, че там не ви показват и този вариант за вратички на мебели?

# 587
  • София
  • Мнения: 1 511
...  Но остава въпроса с цветовете, аз искам кухнята ми да е жълтичка ,но съпругът ми никак ама никак не харесва жълтия цвят.

Моята кухня е жълта,е....не цялата,има и венге. Много си я харесвам.
Другата седмица ще пусна снимки (и аз най-накрая да се запиша тук  Grinning )да му покажеш на съпруга ти колко е слънчево и уютно с жълтото.

# 588
  • Русе
  • Мнения: 659
Няколко мнения по-нагоре съм писала какво е постформинг. Това е ПДЧ облечено по специален начин, освен това две от страните на плоскостта не са кантирани, а направо облечени с покритието и са заоблени. Има го в най-различни цветове и шарки, друг е въпросът, че не се внасят.
А аз да питам в какви фирми си правите проектите, че там не ви показват и този вариант за вратички на мебели?
Ми не показват кой знае колко варианти в мебелните фирми. Вадят ти тези сглобяемите МДФ-та и ти казат: "това предлагаме" и това е. Да не говорим с каква досада го правят, имам чувството, че не искат да ти взема парите. Може и да са си прави за себе си, сигурно работят за по нищожна заплата, но това не ги оправдава.

# 589
  • Мнения: 7 430
...момичета, пуснах нова тема, че тази стана много дълга...

Сложила съм и нови снимки, надявам се, че нямате нищо против Wink

Сасано, мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт