НашиТЕ пРЕКраСНИ КухНИ, проЕкти за ТЯх и пРЕПоръКИ - треТА часТ

  • 77 567
  • 589
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 56
Привет на всички, които ги е обхванала треската "Нова кухня",  а също и на тези при които тя вече е поотминала  Wink
Моля помогнете Praynig Една позната мии каза ,че видяла кухня от постформинг и изглеждала много красиво. Искам да попитам:  какви са отвивите за този материал. Лесен ли е за чистене ,здрав ли е ? Ако някоя от вас има такава кухня моля да сподели.
 

# 571
  • Мнения: 1 152
Привет на всички, които ги е обхванала треската "Нова кухня",  а също и на тези при които тя вече е поотминала  Wink
Моля помогнете Praynig Една позната мии каза ,че видяла кухня от постформинг и изглеждала много красиво. Искам да попитам:  какви са отвивите за този материал. Лесен ли е за чистене ,здрав ли е ? Ако някоя от вас има такава кухня моля да сподели.
 

За мен това е предпочитан материал за кухня. Освен, че е красиво се поддръжа и изключително лесно.


# 572
  • Мнения: 950
Сасано здравей да попитам относно твоята кухня ,значи ли че това е постформинг и къде точно е по вратички,плот или навсякъде  newsm78
Наскоро и аз научих за този материал и затова любопитсвам  Embarassed
Поздравявам те за избора супер е   bouquet

# 573
  • Мнения: 1 152
И при двете кухни само вратичките са от постформинг. Страниците са от обикновено ПДЧ, плота също е ПДЧ. А на постформинга само покритието му е специално и завършека на две от страните на вратичката, но и той си е едно ПДЧ.  Wink

# 574
  • София
  • Мнения: 1 951
Това са два различни модела кухни,нали САСАнО?
Харесват ми.Първата е почти ,като моята.Почти със същото разположение на уредите е.

# 575
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
А какво е постформинг?  Embarassed
Моля и аз за малко повече информация!   bouquet

# 576
  • Мнения: 950
Аха объркала съм /аз гледах само горната и мислех че е твоята  Embarassed/
Мерси за отговора добре ме информира  Hug

# 577
  • Мнения: 1 152
Това са два различни модела кухни,нали САСАнО?
Да, различни са. Едната е в стара панелка, другата в ново строителство, не че има значение. Whistling

# 578
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сасано, страхотен вкус!  Peace

# 579
  • Мнения: 7 430
Сасано, втората ме кефи Peace
Това на земята плочки ли са newsm78 а за гръб какво сте ползвали Thinking

голям спор в къщи - ламинат или плочки да е около кухнята ooooh!

# 580
  • Мнения: 1 152
голям спор в къщи - ламинат или плочки да е около кухнята

Не слагай ламинат е моят съвет, особено за кухня. Плочките/гранитогрес полиран в случая/ са в пъти по-приемлив за мен вариант.

# 581
  • Русе
  • Мнения: 659
На нас лед малко ще ни вземат размери за кухня. Ние поръчахме вратички с ПВЦ покритие - това има ли нещо общо с този постформинг. Надявам се да не сме сбъркали в избора си. Дано я изработят както трябва и в срок Praynig, и ще пусна снимки

# 582
  • Мнения: 56
"Сасано" и двете кухни се страхотни  Hug Определено вече материала за кухнята го избрахме -постформинг ще да е   newsm44   Но остава въпроса с цветовете, аз искам кухнята ми да е жълтичка ,но съпругът ми никак ама никак не харесва жълтия цвят.

# 583
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
А какво е постформинг?  Embarassed
Моля и аз за малко повече информация!   bouquet

Аз да си повторя пак въпроса Embarassed...

# 584
  • Мнения: 404
А какво е постформинг?  Embarassed
Моля и аз за малко повече информация!   bouquet

Аз да си повторя пак въпроса Embarassed...

И мен това ме интересува. Ако може да ми разясните и разликата в материалите за кухня - MDF, ПДЧ и постформинг. Предимства и недостатъци на всеки материал.

Общи условия

Активация на акаунт