Споделете - 16 тема, месец - неизвестен

  • 22 117
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 2 070
Влязох да чета за персоналните странности и разбрах Уолф като го чета на кой ми напомня и защо ми е интересно. На Уйлям Уортън. Чел ли си го Уолф?

Нещо не ми се връзва с Пилето.  newsm78

Ами не нещата, които пише , а начинът, по който го прави.

# 991
  • Мнения: 4 586


По близо съм до Пилето, отколското до автора на Пилето.
За Съжаление. Иначе обожавам Стайнбек и Радичков.
Даже за сушата - миналата седмица вървях през царевица
на село, с кубинки и кучето си. Царевицата едва достига до
кръста ми, тук там има вързала някоя баберка и се сетих за
"Гроздовете на гнева".

# 992
  • Мнения: 2 070
На мен ми приличаш и на основния персонаж в книгите на Уортън, но си по-млад. Художника.. От Илюзии, от Последна любов. Пилето не толкова. На мъжа от Татко и от Гордост. Ако си ги чел. Отбой в полунощ и Пилето са ми различни от другите му книги.

# 993
  • Мнения: 4 586
Уилям Уортън е псевдоним, защо мислиш че е по-млад от мен?
Ще ги прочета. Може да се окаже, че съм ги чел.

# 994
  • Мнения: 7 837
Детето прояде диня. Никаква друга храна не признава вече  Tired

# 995
  • Мнения: 2 070
Уилям Уортън е псевдоним, защо мислиш че е по-млад от мен?
Ще ги прочета. Може да се окаже, че съм ги чел.

Не бе, знам че е псевдоним. А  и казах, че ми напомняш за главния персонаж, из неговите книги винаги се върти един и същ мъж или поне близък... Освен това казах, че ти си по-млад, от персонажа, който описва в книгите... Той  с 20тина години по-възрастен от теб мисля.

# 996
  • Мнения: 3 405
Любо току-що седна сам, просто се подпря на ръчички и - готово  Heart Eyes

# 997
  • Мнения: 4 586



Браво на Любо. Пожелавам му скоро да стане сам. Grinning

# 998
  • Мнения: 2 792
  Уф, с това отвратително време, настроението ми е под нулата, с мъжа ми се изпокарахме (м/у другото аз бях правата, разбира се) и въобще днеска ми е един отвратителен крив ден, тъпотия...
 
  Анджи, браво на Любо, само така  Grinning

# 999
  • Мнения: 25 808

 Иначе обожавам Стайнбек и Радичков.
Даже за сушата - миналата седмица вървях през царевица
на село, с кубинки и кучето си. Царевицата едва достига до
кръста ми, тук там има вързала някоя баберка и се сетих за
"Гроздовете на гнева".

Подозирам, че ще има "Зимата на нашето недоволство".  Ако не - жалко. Много, много жалко...  Tired

# 1 000
  • Мнения: 5 622
Днес пътувахме доста и всички в къщи изпозаспаха изморени и на мен сега ми е скучно  Confused

# 1 001
  • Мнения: 4 586
   


                                      Търговците и Нютон
                                             ранно утринно есе
Търговците ни прецакват. От както са уточнили колко е 1 килограм и са го сложили в незнамсикой град като еталон, много метеори, метеорити и метеоритен прах е дошъл на Земята. Дори и да е изгорял в атмосферата, все тая. Резултатът от горенето е със същата маса. Единственото нещо което сме разкарали от Земята е един кораб, Вояджър май се казваше /на който има златна грамофонна плоча с "Излел е Делю хайдутин". В резултат увеличаването на масата на Земята, по закона на Нютон за гравитацията нашите чушки, домати, сирене тежат все повече и съответно срищу 1 килограм получаваме все по-малко.

# 1 002
  • Мнения: 25 808
   


                                      Търговците и Нютон
                                             ранно утринно есе
...................
........съответно срищу 1 килограм получаваме все по-малко.

Не трябва да се забрави все пак и звездната радиация, която благодарение на изтънелия озонов слой все повече и повече облъчва продуктите на родното производство и те стават все по-качествени и по-качествени. Съответно и цените нарастват, хората са казали, че качеството струва пари. Може сиренето да е само сол и вода, а ябълките - нагнили, важното е, че са висококачествени, посипани със звезден прах продукти и достъпът до тях трябва да се ограничи в рамките на най-заможните класи.
Но пък от друга страна, ако бедните измрат, това дали няма да разтовари земята откъм натиск, което да се отрази на гравитацията, ерго и на мерната система?  Thinking

# 1 003
  • Мнения: 3 405
Наистина е така, прав си, Улф. И аз изглеждам с десет кг. отгоре, а всъщност това е заблуда, гравитацията е виновна.
Благодаря ти, успокоих се  Hug

# 1 004
  • Мнения: 4 586




Правех си гаргара с думите, докато си правех гаргара, докато си мия зъбите.
Анджи, за това не бях се сетил. А се чудех защо нашите каки ми изглеждат
добре, пък пазят диети и тичат с токчета из парка.
То доста звезди са паднали върху табелите на хотели и ресторанти, та
ми е все по-трудно да намеря заливче без отходни води на някой хотел,
да си забия дръжката на чадъра. В пясъка.

Общи условия

Активация на акаунт