Кански рев 2 пъти на ден по едно и също време???

  • 1 254
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
В нашата отчетна, една мама беше споделила същото преди време, в чужбина се смятало за нормално, наричали го "следобеден/вечерен рев", било абсолютно в реда на нещата и нямало никакво място за притеснение. Така по - емоционалните бебоци разтоварвали напрежението и презареждали батериите.  Laughing С времето отминава - казвам го от личен опит, търпение и разбиране към Човечето, че и на него не му е лесно...  Heart Eyes

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Да не би да му се спи, нашата беба хленчи и плаче като й се спи.
И ние така се нервим щом ни се спинка

# 17
  • Мнения: 490
Да не би да му се спи, нашата беба хленчи и плаче като й се спи.
И ние така се нервим щом ни се спинка
И ние така от скоро, даже манджата си зарязва/което не ни е присъщо/, но при вас не е изключено и да са колики, нали до 9 м.може да се появяват. А ако проблема е в спането на тъмно го пробвай по корем или с някоя голяма играчка, която да гуши и да му седи пред лицето.

# 18
  • Мнения: 644
Аз имам опит с големия...той си имаше даже "програма" ...по нощите особено...задължително се будеше с писък...изпиваше едно шише вода и заспиваше,все едно не се е будил...Този цирк продължи 3 години!!!!!!! Sick #Crazy ooooh!
Но според мен при бебока май е някакъв кисел период,знам ли.... Но метна ли му завивката...укротява се и се унася...Няма да се изненадам и ако са зъбки....

# 19
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Пепеляшка , моят син го прави този номер за 3 път само че в 6.20 всяка сутрин-като си спи и изведнъж ревввввввв реввввввв-  и плаче със затворени очи милия.Дали нещо сънува- ама 3 дни подред кошмари??? newsm78 newsm78 newsm78
 Като се прегърнем се успокоява  и пак заспива.
Вили

Общи условия

Активация на акаунт