Въпрос от един обикновен мъж, който все още не познава жените

  • 2 352
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 623
Не, бе, Блонди и другите, то ясно, че провокира. Ясно е също така, че го прави за кеф. Ама що за удоволствие може да бъде това? То наистина, че какви ли не извратености има сред хората, ама ако може и някаква светлина да получа...

Стоенчо, пак ще ме обвиниш в кво ли не, ама аз да си кажа. Не си ли чувал за садо-мазо, бе рожбе?  Wink
За някои това са камшици и белезници, за други - размятане на цици и задник пред оплезили езици войници...  Mr. Green
Да излееш върху напукана от жега земя чаша вода, пред очите на умиращ от жажда пустинник...
Мдам, понякога жените можем да бъдем мнооооого гадни! 

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Низки страсти му се вика на това в литературата ( и от двете страни на чешмата  Laughing).
(Аз съм книжен плъх, без кой знае каква житейска опитност. )

# 17
  • Мнения: 150
Низки страсти му се вика на това в литературата ( и от двете страни на чешмата  Laughing).
(Аз съм книжен плъх, без кой знае каква житейска опитност. )

Е, ама то е ясно, че не говорим за поезия, нито за картини на Каналето (примерно)... Низки или не, ама страстите съпътстват човека, както меда - пчелата...

# 18
  • Мнения: 843
 дА, ДЕ..  да те " облекат" /" съблекат"/  стотици мъжки погледи, на ранина...  Laughing  Приятно е, предполагам.  Нямах тази длъжност.
   Май повечето войници имат този род спомени.  Ми няма лошо.
    Повече се притеснявам за това, Стояне, че  непрекъснато ни " събличат"   и " претеглят " сума ти  погледи..., а дори не го забелязваме.. защото бързаме,  например... или се бавим,  притеснени сме.. или смятаме нещо наум  и най- вече говорим по ГСМ-то.,
   А си е " гъдел" за самочувствието.     Не визирам конкретния пример.

# 19
  • Мнения: 3 835
Комплексарство му се вика на това ... 

И аз мислех да кажа същото, но се замислих над варианта, всичко наистина да е било постановка.

# 20
  • Мнения: 27 524
Блонди, ако една жена е наистина желана и красива, няма да има нужда да си го доказва непрекъснато, и то по този начин. Grinning

Тук опираме до акъл, защото за да се чувства такава и да е над тези неща, трябва да е умна. А това вече е друга тема   Wink

# 21
  • Мнения: 150
А това вече е друга тема   Wink
Ами да я развием тази тема Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 835
Блонди, ако една жена е наистина желана и красива, няма да има нужда да си го доказва непрекъснато, и то по този начин. Grinning

Тук опираме до акъл, защото за да се чувства такава и да е над тези неща, трябва да е умна. А това вече е друга тема   Wink

Да, права си. Тогава излиза, че въпросната персона е била или глупава и хубава, или хубава и .............(без значение), защото това е било режисирано поведение.

# 23
  • Мнения: 5 622
Много философстване, много нещо..А нещата са толкова прости.....

# 24
  • Мнения: 3 835
Много философстване, много нещо..А нещата са толкова прости.....

А, нещата са от прости, по прости. Обаче Стоян подхвърли идеята, че може да е режисирано, та затова. Обаче Стояне, аз доколкото си спомням, на войниците им слагаха бром, въпреки, че е недоказауемо. Та чак да им правят такива постановки.

# 25
  • Мнения: 2 829
Казва му се суета и четкане на егото. Войниците са най-благодарните мъже  Laughing
Бих добавила и някакви комплекси и търсена на масово одобрение newsm78 Laughing newsm78 #Crazy newsm78



и аз мисля така Peace

# 26
  • Мнения: 25 623
Обаче Стояне, аз доколкото си спомням, на войниците им слагаха бром, въпреки, че е недоказауемо. Та чак да им правят такива постановки.

Тоя бром хваща десетилетия по-късно.  Naughty
Не знаеш ли вица?
Седят двама старци и единият вика:
- Наборе, помниш ли като бяхме в казармата?
- Помня - казал другият - И какво?
- И ни слагаха бром в супата?
- Помня. Какво се сети пък ти?
- Ами мене почна да ме хваща! - замислено споделил пърият.

# 27
  • Мнения: 150
А, нещата са от прости, по прости. Обаче Стоян подхвърли идеята, че може да е режисирано, та затова. Обаче Стояне, аз доколкото си спомням, на войниците им слагаха бром, въпреки, че е недоказауемо. Та чак да им правят такива постановки.
Дори да са слагали бром, мъжката сексуалност не е само в тестисите Simple Smile Освен ако бромът не удря в мозъка, но кому са нужни съвсем доволни войници? Какво ще накара един напълно щастлив и доволен човек да се сражава, или да марширува и да виси караул по цели нощи? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 27 524
А това вече е друга тема   Wink
Ами да я развием тази тема Simple Smile

Умната жена има самочувствие и знае колко струва. Умната жена не се самоизтъква и не парадира. Не търси явно одобрение, уверена и сдържана е. На умната жена й личи и обикновено плаши мъжете, които не са за нея. Но истинските я намират  Sunglasses

Както казах - войниците са благодарни и лесни. Харесва им всичко. Кой ти иска акъл и говорене. Време няма  Tired Не е случайна приказката за тях - метла да е...

# 29
  • Мнения: 3 835
- Ами мене почна да ме хваща! - замислено споделил пърият.

Бях го забравила. Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт