ФЕВРУАРЧО гони стаж по морския ни плаж !!!

  • 14 517
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 245
Да се запиша и аз   261uu
Привет на новите мамиaaa73  plamplam    лека бременност им желая  welcome
kam4o   стискам палци   Praynig

izabela83 да те помоля да ми преместиш термина в началото на страничката за 02.02, така официално ми е по картон, а и тази дата е по близка по последна дата цикъл и овулация, а и лентичката по нея зададох. Първия термин 08.02 който ми сложиха беше съвсем в началото и бебо беше много малък и труден за измерване  Smile Иначе темичката много хубава си я направила шарена и детска  baloni

# 16
  • Мнения: 4 242
Кари аз започнах да спя вече по спокойно, но и на мен ми прави впечатление че се наспивам за много по малко часове. а сметка на това следобед не мога без дрямка поне за час.
desitka* би трябвало да ти направят цито да. А за резултатите не се тревожи, при много лекари практиката е такава, но ако има проблем те търсят веднага, значи ако мълчи лекарката ти всичко е наред  Peace

Я споделете как сте с влагалищното течение, имате ли и какво е?  Аз имам от самото начало, доста сгъстено, понякога като пресечен белтък, друг път като гъста каша, слабо е, рядко слиза до бельото, няма миризма никаква, рядко е леко жълтеникаво.

# 17
Хайде и аз да се запиша в новата тема!
на 1-ви август съм на преглед,тогава ще напиша повече.
Пуснах малката на ясла и за сега всичко е ок.стискайте палци! Hug Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте на всички от мен. wavey
Сложих и аз някой снимчици в албума ни.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 172
Привет и от мен. На новите мами   bouquet.
Kam4o, чак сега отварям темичката и дано не съм закъсняла. Аз в началото също имах ръждиво течение и ходих на консултация при гинеколожката ми. Тя ми каза, че ако се превърне в кръв да тичам в АГ-то, независимо по кое време, защото те единствени могат да помогнат.  Така че, ако си още така, отивай по-бързо да те прегледа лекар. Ще стискам палци всичко да се размине благополучно  Praynig.

Оформлението и заглавието на темичката са страхотни Peace.

# 20
  • Мнения: 4 242
Страхотни са снимките на всички!  Hug Скоро и аз ще се наканя да кача, много ме мързи да се занимавам с това точно...
Тичам в леглото, че след 5 часа трябва да ставам, утре сутрин заминаваме на Черноморец, една дружка от София дето ми липсва най- много от всичко, е там на почивка и съм безкрайно щастлива че ще прекарам малко време с нея  Heart Eyes Така че ми е щастливо от сега още Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро! Записвам се и отивам да приготвям багаж малко по-малко, че утре съм на работа и няма да има много време.  Crazy Хубав и слънчев ден, момичета!
ПС: ще кача и аз снимчици съвсем скоро

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
   Здравейте сладки!
 Как сте в този пореден топъл ден?
Аз вчера ходих на плаж, но днес мисля да пропусна. Ще си мързелуваме в къщи.
Които от вас ще ходят на моренце им пожелавам приятно прекарване и да знаете, морето е страхотно, топло е и ви чака   bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 185
Здрвейте момичета,
Аз съм горе долу добре, ако може так да се каже. Не отидох на доктор, защото честно да си кажа в почивните дни не знам нито къде да отида нито при кой  Embarassed  Изчетох много по темата  купих си утрогестан вит.С и но шпа пия си хаповете и кротувм. Добрата новина е, че това което се появи като течение намаля и стана пак кафяво. Много се надявам да спре  Praynig Утре или най-късно на 1 ще отида до лекарката да види какво става с бебо. Много ми е притеснено направо ще се  пръсна от нерви. От друга страна, видях че има доста жени на които им се случва при някои даже в продължение на цялата бременност.
Благодаря ви за милите думи Simple Smile
Дано през идващата седмица имам добри новини. Hug

# 24
  • Мнения: 85
Kam4o според мен отиди още утре на док. да ви види така и ти ще се успокоиш. За бебчо е много важно да не си притеснена.
Мен вчера цял ден ме боля коремче, но мисля че е защото ядох краставица без да я обеля, но днеска съм добре. Сега се притеснявам че от няколко дни не ме болят гърдите, въобще не са така чувствителни както бяха отначало  Thinking  Абе май като всяка първескиня се тревожа излишно ама айде... Утре сме на доки: ще ми правят картон, изследвания и т.н. и той предния път каза че ще ни гледат пак на ехограф, а аз бях съвсем убедена че няма да е нужно: за кво да се гледаме да го оставим за по-нататък ехографа hahaha Оптимист  hahaha Сега нямам търпение пак да го видим че всичко е наред.
Хайде момичета пазете се още малко и ще презкочим рисковия период Peace
Имам и предложение: защо не помислим след някоя и друга седмица да се видим /по градове например а и софиянки ако минават през Варна примерно../ ще има да бърборим...
Лек и спокоен ден от мен Hug И утре няма да мога да пиша така че ви пожелавам от сега успешна и усмихната седмица и само добри новини да чуваме  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета...Как прекарахте почивните дни?...Моето февруарче вече натрупа послиден стаж по плажуване ама на река.....Скоро и рибарски билет ще му вадим, че с него и бая риба хващаме.... newsm47
Мери , при мен течението се появява много рядко. Предимно бяло и гъсто е, и наподобява желе. Няма никаква миризма. През останалото време нямам никакво течение.kam4o, почивай си повечко и при първа възможност отиди на лекар. Очакваме добри новини в скоро време. Hug
Ние ще ходим на море чак на 16-ти август. На мен много далече ми се види.... smile3548 Нямам търпение да се шльопна у моренцето smile3549
Вече и моя милост я има в галерията.....Момичета, гответе се скоро и за още снимки... photo

# 26
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,
Случвало ли се е на някоя от вас да и те4е крьв от носа 4есто? От няколко дни всеки ден сьм така и малко се притеснявам. Нямам високо крьвно, по-скоро е ниско...

# 27
  • Мнения: 669
plamplam, и аз съм така от 4 дни. На мен по принцип и преди ми е текла кръв от носа, имам слаби капиляри, но сега е истинско бедствие.  Кръвта е много рядка и някак "извира" и трудно спира.  Капна ми на дрехите и не изглежда като нормална кръв, а сякаш е разредена с вода.
И аз по принцип съм с ниско кръвно. Да добавя че резултатите от кръвните ми изследвания отпреди няколко дни са добри.
Чудя се дали е от жегата, от температурата или кръвта ми е станала повече Wink .. не знам.
Утре ще ходя до ЖК заради температурата (странно, гинеколожката не я прие като нещо нормално и ще ме прати на консултация) и мисля да спомена и за кръвта от носа.

Лека и прохладна! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 68
plamplam, и аз съм така от 4 дни. На мен по принцип и преди ми е текла кръв от носа, имам слаби капиляри, но сега е истинско бедствие.  Кръвта е много рядка и някак "извира" и трудно спира.  Капна ми на дрехите и не изглежда като нормална кръв, а сякаш е разредена с вода.
Да много то4но го определи ааа73...рядка и трудно спира...и аз сьм така. Консултирах се и с други мами по-напреднали от нас, казаха 4е това си е "екстра" на бременността  Mr. Green така 4е май 6те трябва да го изтьрпим ooooh!

# 29
  • Мнения: 672
plamplam, и аз съм така от 4 дни. На мен по принцип и преди ми е текла кръв от носа, имам слаби капиляри, но сега е истинско бедствие.  Кръвта е много рядка и някак "извира" и трудно спира.  Капна ми на дрехите и не изглежда като нормална кръв, а сякаш е разредена с вода.
Да много то4но го определи ааа73...рядка и трудно спира...и аз сьм така. Консултирах се и с други мами по-напреднали от нас, казаха 4е това си е "екстра" на бременността  Mr. Green така 4е май 6те трябва да го изтьрпим ooooh!

И на мен ми тече кръв от носа. Четох, че е нормално, не се тревожете.

Здравейте на всички и добре дошли на новите мами. Камчо стискам палци всичко да е наред.
Да се похваля - вече си имам малко шкембенце, но все още съм минус 1 кг. Прегръдки и целувки на всички.

Общи условия

Активация на акаунт