Благотворителност за дом за сираци - гр. Варна

  • 19 503
  • 209
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Нека да не пишем така открито, защото от Лагард може да обявят, че има бомба и да затворят заведението като разберат за настъплението от майки с деца. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 595
Аз въобще не съм в час  Embarassed Къде е Лагард? И по колко парички събирате? Бройте ме и мен Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 187
Ей, пак без мен ще се събирате... На 22 март племенника ми става на 2 г. и ще има торта, детско парти и много игри в негова чест... Няма как да отсъствам, разбирате ме нали? ДиВа се надявам, че ще се справи с Касата...  Laughing Слънчава и усмихната среща ви желая!

# 33
  • Мнения: 1 290
Цитат на: Ivy
Аз въобще не съм в час  Embarassed Къде е Лагард? И по колко парички събирате? Бройте ме и мен Simple Smile


Иви - ще събираме по кой колкотом оже (средно мамите са предложили суми между 5 и 20 лева)  А заведението е бившата пицария ЛАУТА - срещу ФК - ще се ориентираш по шума на банкноти и този на счупени чаши приплетен с детски смях Wink

До момента обещаната сума е:
320 БГ пари - по добре от това здраве му кажи!

1   Gvendolin
2   Muriel
3   very nice
4   Dessy
5   DiVA
6   Павлина
7   Ina Sebieff
8   Tufi
9   alma
10   Melpomena
11   stella
12   pepita24
13   Flash
14   AFRODITA
15   klamer4e
16   pepta
17   Lans
18   Despina
19   malina_m
20   lydi
21   Radina
22   Тането


За срещата аз съм на линия, но малко ще закъснея - ще дойда в 17:00 най-късно. Да ме чакате ей!

# 34
  • Мнения: 3 211
Аз съм до 18ч. на работа, мислите ли, че ще стоите дотогава, ако не ще се уговорим на ЛС

# 35
  • Мнения: 73
Pls, някакъв вариант и за тези, които няма да успеем да се появим на срещата! или ми пишете на ЛС. Мерси!

# 36
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Момичета,
аз забравих да задам въпрос.
Ще носим ли картинки за оцветяване, книжки или дискове с филмчета и музика и пр?
Ако да - каква е организацията, за да може да се организирам, че трудно се събирам в кондиция.

# 37
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Ina Sebieff
Ще носим ли картинки за оцветяване, книжки или дискове с филмчета и музика и пр?


Не. Донеси си само тумбака и портмонето  Mr. Green  Нали Гвен предложи като занесем бельото да поставим задача на децата да пишат писма с желания, пък тогава да видим ние добрите феи кое можем да изпълним и кое не  Wink  Гаранция ще има и желания за игри и филми, така че ще се наложи да ги носим, ама на по-късен етап. Засега събираме само парите за бельо и тетрадки.

# 38
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Портофел, шкембе и аз Mr. Green - там сме

# 39
  • Мнения: 2 839
Да докладвам  Grinning
 Sign Exclamation До тук в касичката пуснаха парички lydi, Павлина и malina_m Sign Exclamation

За срещата във вторник имам гаранции за присъствие /доколкото е възможно да се искат гаранции от жени с по 1-2 деца  Laughing / от:
Gvendolin
Muriel
Ina Sebieff
Tufi
alma
Melpomena
stella
pepita24
Flash
AFRODDITA
Despina
Radina (не е сигурна, но ще прати ако не идва)
star
Ivy
Taneto

------------------
Остана лично да се видя и рекетирам:  Mr. Green
klamerche
pepta
very_nice
Dessi

------------------
Напомням
Вторник, 16:30, Бистро Европа /бившото Лаута/

# 40
  • Мнения: 2 839
Искате ли да пиша кой колко е дал, да ви е по-прозрачно? Thinking

# 41
  • Мнения: 1 290
Цитат на: DiVA
Остана лично да се видя и рекетирам:  Mr. Green
klamerche
pepta
very_nice
Dessi

------------------
[/color][/size]


НИКОГА НЕ Е КЪСНО ДА СЕ ПРИБАВИ ОЩЕ НЯКОЙ Wink

DiVA,

Прибави в "черния" Wink си списък Milena и Sun flo - доброволно се предадоха на ЛС Wink

А дали няма да е добре да си резервираме маса в ЕВРОПА-та - май бая народ ще се съберем Wink

# 42
  • Мнения: 4 187
Най- добре е да се резервира маса според мен! Вчера минах и забелязах, че още не са изкарали маси от вън Rolling Eyes ! Жалко !!! Ако е задимено вътре май няма да остана защото ще съм с детето! НО ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ ЩЕ СЕ ОТЧЕТА! Даже съм си направила римаиндър на телефона да не стане някоя грешка! Laughing

# 43
  • Мнения: 5 713
Утре и аз ще дойда на срещата. 4 дена ме нямаше във Варна и съм изпуснала бая материал. Писах и на Гвен на лични.

# 44
  • Мнения: 264
newsm44 хей мами, искам и аз да дам парички
Много вероятно да не мога да присъствам на срещата (леле то без дете щом не мога да се домъкна незнам като се появи бебо какво ще става), но предполагам че парички приемате и за без присъствие.   Mr. Green
Не че искам да клюкаря ама DiVa си е направила резервация за почивка точно от вторник нататък....... сигурни ли сте че ФОНДЪТ е в сигурни ръце?! хихихихихи  Money  Шегитка Simple Smile Калкулирайте и 20лв от мен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт