Мислите ли още за него като за мъж?

  • 5 981
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
изчакай
знае ли човек...
а мвоже и да се притуснява - да й се струва че си по-различна...знам ли
съ ссигурност и на нея не й е леко още повече ако те харесва - тогава сигурно страда като майка, че сина й е леке..упс сори за езика
и дори да си го признава това - не обчаквай да ти го признае

# 151
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Мразя петъците!!!Пак ми е тъжно и самотно.Приспах децата едното спи в креватчето а другото до мен на спалнята аз се въртях ,въртях и немога да заспя от мисли.Как ми липсва човека ,който доскоро гушках и заспивах.Онази сутрин се събидих от гръмотевици(мен от дете ме е страх от тях) и инстинктивно потърсих да се гушна в Него,но не го намерих!!!Завих се през глава със завивката и се почъвствах безкрайно самотна и изоставена.
Сигурно ще разкажа нещо мног лично(но колко ли пъти съм го правила с вас).Последната ни нощт заедно той се държа безкрайно нежно и усетих страстта ,която имаше между нас преди намесата на другата.Немога да си обясня и до днес ,защо постъпи по този начин?.Защо след като беше решил да ме напусне направи последната ни нощт така нежна и незабравима?Защо,за да ме боли още повече ли?Знам ,че е ужасно тъпо но сега когато се въртя в голямото легло и немога да заспя от мисли ми е иска отново да усетя топлината на тялото му и дишането му до мен,да се обърна и  него да го има там,на неговото си място.Знам,че сега неговото място е другаде,но ....
Имала съм и други мъже,но този явно така ме е завладял ,че няма отърване от него.
Ох дано пак някой не ме нахока:)

# 152
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Извинете,за грешките в предният пост,много съм бързала:)

# 153
  • Мнения: 424
бе няма да те нахокам...ама...яд ме е , че някой човешки характери са устроени така нелогично, че да обичат тези, които са ги наранили, предали, или поне да не са злопаметни, щом могат все още да изпитват човешки чувства към тези индивиди.логичните характери са устроени така, че мразят този , който ти е причинил болката Thinking

мисли си за това , че всичко е било лъжа. ако беше истинска емоция, никога нямаше да те зареже. ако те обичаше, сега щеше да е там до тебе, не другаде.звучи гадно, но ми се струва логично  newsm78

# 154
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И мен ме е яд на мене си ,че явно съм от тези характери.Преди много лесно казвах -абе,майната му.А иначе човешкият разум разбира логичното,ама човешкото сърце,то май не......

# 155
  • Мнения: 853
От време на време ми се случва да мисля за него въпреки че вече съм поохладняла  ooooh!

# 156
  • на морето
  • Мнения: 314
Мисля че е нормално да страдаш по човек, който си обичала и комуто си възлагала големи надежди.С времето мисля че ще отшуми...Просто ми се струва ,че трябва да си изтъкваш и негативните му страни и да не го идеализираш.В крайна сметка незаменими хора няма!Иначе много добре те разбирам ,защото и аз,макар и след 3 год от раздялата ,изпадам в такива настроения .Истината е, че се чувстваме самотни и се хващаме за миналото като удавници за сламка.Горе главата, всичко ще се оправи!

# 157
  • Мнения: 451
бе няма да те нахокам...ама...яд ме е , че някой човешки характери са устроени така нелогично, че да обичат тези, които са ги наранили, предали, или поне да не са злопаметни, щом могат все още да изпитват човешки чувства към тези индивиди.логичните характери са устроени така, че мразят този , който ти е причинил болката Thinking

мисли си за това , че всичко е било лъжа. ако беше истинска емоция, никога нямаше да те зареже. ако те обичаше, сега щеше да е там до тебе, не другаде.звучи гадно, но ми се струва логично  newsm78
Само това е спасението Peace
Скоро,като се бях размекнала,си казах:кой нормален човек обича "палача"си,макар и силно казано newsm78

# 158
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
нормално е да се чувстваш така
само не се поддавай на това НЕПРЕКЪСНАТО да се чувстваш по този начин

# 159
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Навън вали и времето напълно отговаря на душевното ми състояние.Днес бях с малката на разходка и си купих бански и рокля ама това ми донесе само временно удовлетворение ,просто моментно.Сега  отново ми е адски самотно!!!

# 160
  • Мнения: 1 732
Вали ли?
О, колко прекрасно!
Филм и тъжна книга.
Блях!  Sick

Днес съм отвратителна просто, ша ма прощавате!  Embarassed

# 161
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Вали,гърми,трещи,святка и аз полудявам от тъга,болка ,самота.Добре,че си ви имам вас във форума newsm44

# 162
  • Мнения: 1 732
Вали,гърми,трещи,святка и аз полудявам от тъга,болка ,самота.Добре,че си ви имам вас във форума newsm44
На мен пък ми е скучно. Вяра спи.
Нямам търпение да стане маааалко по-голяма, та да си говоря с нея.  Mr. Green

# 163
  • Мнения: 2 327
Славка, намери си някакво занимание извън грижите за децата. Намери с какво да си запълваш времето, нещо, което да ти харесва. Почни да се радваш на живота. Опитвай се да намериш нещо хубаво във всеки миг.
Поставяй си малки цели всеки ден. И не забравяй, че ти си важната в твоя живот.
Виждам, че много страдаш, но ако постоянно мислиш за това, няма да се подобрят нещата. Ще става все по зле и няма излизане после от това самосъжаление.
Когато се усмихнеш на живота вместо да мислиш защо те наказва и той ще ти се усмихне.

А за последната нощ - при вас е била само една... При нас беше многкратно. Всеки път когато си тръгваше беше прекрасно. И после... Накрая разбрах, че той не може да е с мен и да ме обича. Може само отдалеч. Има и такива хора. Това ми помогна да сложа край.

# 164
Не трябва да мислиш за бившия по този начин, ако си решила да го разкараш. Когато аз се разделих с моя, нещо като че ли се пречупи в мен и го ударих на задявки с други мъже. Може би затова не ми е липсвал той. Може и малко курвенски да ви звучи, но на мен ми е добре.
Ако не се отърсиш от това желание за него, няма да се разделиш с него.

Общи условия

Активация на акаунт