~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 3 ~

  • 8 277
  • 161
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 535
Да се отчета и аз ...имам -0,500 кг. Все още не смея да ги смъкна от линийката си защото не знам дали са реални .....след ден два ще видим  Wink

# 121
  • Мнения: 6 958
Аз прецаках лунната диета снощи за пореден път, но отчитам 200 гр. в минус... Браво на всички успели и до нови срещи   bouquet

# 122
  • Мнения: 3 219
И аз съм -1500.
До нови срещи    bouquet

# 123
  • Мнения: 434
Да се отчета-1 кг.
Настроението ми е супер и направо летя!
Отивам да си избирам бански!
Целувки на всички! Kissing Heart

# 124
  • Мнения: 372
  Момичета искам и аз да се присъединя към вашите редици.

  Отивам сега да чета назад в темите,за да разбера повече.

# 125
  • Мнения: 1 092
да се отчета и аз за днес ,след вчерашния ми по-лек режим на хранене след лунуването кантара днес ме зарадва с още -800гр Party

# 126
  • BG
  • Мнения: 390
И аз съм свалила 1.5 кг, незнам от лунната ли е или от Липозана и Зеления чай  newsm78
Все едно важното е, че килограмите са надолу  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 092
И аз съм свалила 1.5 кг, незнам от лунната ли е или от Липозана и Зеления чай  newsm78
Все едно важното е, че килограмите са надолу  Simple Smile
малко встрани от темата ама да те питам като пиеш Липозан тренираш ли или просто си спазваш режима newsm78.Щото аз го пих една седмица и качих 1,5кг Embarassed,естествено го спрях защото си наумих че той ми действа недобре #Cussing out,та мисълта ми беше да не би аз нещо да обърках с този Липозан newsm78,толкова хора са доволни от него а аз.... Sad

# 128
  • Мнения: 2 631
Да не би да прекаляваш с храната?

# 129
  • Мнения: 1 092
Да не би да прекаляваш с храната?
Не мисля че прекалявам newsm78,просто режима ми на хранене почти не се променя всеки ден,спрях го и продължих да си свалям Hug

# 130
  • BG
  • Мнения: 390
та мисълта ми беше да не би аз нещо да обърках с този Липозан newsm78,толкова хора са доволни от него а аз.... Sad
[/quote]
Не, не тренирам, намалила съм храната.
Сутрин пия кафе, 200 мл. вода и 2т. Липозан + 2т. Зелен чай. До обяд се старая да изпия около 1.5 л. вода+ още кафета. Обядвам супа и вечерям салатка + малко пилешко месо и  Embarassed 1 биричка, около 1 час преди вечерята взимам 2т. Липозан и 2т. Зелен чай.

# 131
  • Мнения: 1 092
и?какъв е резултата newsm78.Мисълта ми е забеляза ли прогрес в слабеенето от както пиеш Липозана

# 132
  • BG
  • Мнения: 390
и?какъв е резултата newsm78.Мисълта ми е забеляза ли прогрес в слабеенето от както пиеш Липозана
1.5 kg надолу за 1 седмица като спазвах и лунната през тази седмица.

# 133
  • Мнения: 2 631
Вчера започнах Липозан 2-ра опаковка, както и зелен чай. За около една седмица съм свалила 2.6кг. с лунната диета, умерено и разделно хранене и малко кардио като имам време. Метаболизма ми е сравнително бърз. Дали е от Липозана - божа работа  Hug
Поци знае  Wink

# 134
  • BG
  • Мнения: 390
kafe, ти ми даваш стимул да продължавам с Липозана. Браво, добър успех в борбата с килата.

Общи условия

Активация на акаунт