Ще имам близнаци! Тема с продължение....

  • 31 014
  • 332
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Пишете ни и нас с моите две дами... Чакаме ги на 28.11.2007.
Първа бременност, без да сме правили процедури... Работихме за едничко  - те двечки се появиха на монитора... После се оказа, че и в моя род имало и в рода на мъжа ми... Да бяхме се надявали на такава радост - нямаше да ни се падне  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ей ни на сега   newsm06

Честито на Ирина - да са живи и здрави!

# 16
  • Мнения: 1 165
Благодаря! Аз щом науча пола на децата веднага ще пиша, но това ще стане чак през септември, защото докторът излиза във ваканция август. Нали не мислите, че ще е фатално, че ще пропусна прегледа един месец. Засега всичко е наред и нямам усложнения. Между другото близнаците са в една плацента, така, че най-вероятно са еднояйчни, макар, че докторът каза, че има вариант да са от две яйцеклетки и пак да са образували обща плацента. Вие чували ли сте за подобни случаи?

Вики, ти да не си при д-р Стаменов!? Не мога да ти отговоря на въпроса, но и при мен има вероятност да са еднояйчни...като родиме ще се разбере.  newsm78

# 17
  • Мнения: 23
Не, Каси. Аз съм при д-р Иво Тодоров.

Честито на Ирина! Много здраве, щастие и късмет за нея и за децата!

# 18
  • Мнения: 173
 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet
Чесито и от мен на мама Иринка...!!!
И тя и бебчовците да са живи и здрави и мнооооого щастливи Joy!!!

Аз съм Иви,на 27 години.След спонтанен аборт и стерилитет няколко години,забременях с близначета(стимулация-1 месец).Терминът ми е (живот и здраве) на 19.02.2008 година.
В момента съм в 12-та седмица,но като видят пола на бебчетата ,ще пиша...!
Дано всичко с нас е наред Hug Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 50
Аз като албански реотан, чак сега видях, че тук нещо като отчетна тема сте направили. Иначе и в другата темичка писах - чакам момче и момиче. На 34 години съм, имам си голям батко - на 6 години. Термин - 30 септември. Ще раждам в АГ Варна, за сега се очертава да е секцио, заради момъка, който не ще да застане надолу с главата.

Хайде, молим, включете ни и нас в това симпатично списъче!  Hug

# 20
записвам се в клуба! току що видях бебоците как се въртят в стомаха ми! много съм шокирана!терминът ми е 27.02.2008,но няма да се родят тогава,ще е по-рано! не съм на себе си от вълнение Crazy ще следя темата,защото въпросите са ми много  bouquet
и да се представя Румяна с едно детет момиче на почти 2 год. близнаците са тотално непланирани Joy

# 21
  • Мнения: 1 069
Румялка и Зоя добре дошли при нас.

Леко бременеене ви желая от все сърце!

Стискай те зъбки и бъдете многооооооооо спокойни

# 22
  • Мнения: 2 950
Каси, тези дни ще добавяш нови членове в колонката на гордостта! Стискам палци на Нели всичко да е наред! newsm17 newsm17

# 23
  • Мнения: 1 959
Ами и аз да се запиша тук.Казвам се Ани и съм на 27г.Сега бяхме Peace на видеозон и видяхме двете тупкащи сърчица.Много съм радостна и не мога да си намеря място.Моят термин е за 25.03.2008 /живот и здраве/

# 24
  • Мнения: 3 638
Добре дошли на всички нови двойни тумбачета!  Hug Успешно и леко бременеене!

Виждам, че и клубът на девойките най-накрая се увеличава  Flutter

# 25
  • Мнения: 1 165
Добре дошли на новите мами!
И аз много се радвам, че момиченцата се увеличават! Браво!

# 26
Пишете точка за отбора на момичетата,приятелката ми трябваше да роди някой си септември, но ............. при обилните валежи и на нас ни истекоха водите и на 08.08 имаме  Peace момиченца ,понеже са малки трябвало да останат 20-на дена да пораснат за което съм силно притеснен.

# 27
  • Мнения: 1 165
Пишете точка за отбора на момичетата,приятелката ми трябваше да роди някой си септември, но ............. при обилните валежи и на нас ни истекоха водите и на 08.08 имаме  Peace момиченца ,понеже са малки трябвало да останат 20-на дена да пораснат за което съм силно притеснен.

Честито, госпожици! Първо се регистрирай, ако искаш. Колко големи се родиха бебетата и къде? Дано бързо се възстановят!

# 28
  • Мнения: 6
Стефани - 1450 и Гергана - 1550 във Видин, майката Стефка е още там а те са във Враца аз пък уплашения татко Георги съм си в Белоградчик ,тук живеем.

# 29
  • София
  • Мнения: 565
Преди всичко, ЧЕСТИТО,Татко Батко!!! Не се бой , а отивай при жената за морална и всякаква подкрепа! Вие татковците сте най- важните и нужни хора в този момент.Нашият татко беше толкова шашнат първите дни, но без него първия месец щях да откача. Много ми помогна. Татковци, вие сте незаменими!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт