Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Марсиди беб е невероятен  Hug

Хери стискам палци да мине леко! И ни пиши!
Термина на Хери е след моя  Shocked А аз нищо не съм свършила...само се каня

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Хери, ние сме с теб. Всичко ще е наред и скоро ще си гушкаш бебчето сладко. Стискаме палци да не се налага кувиоз  Hug

# 17
  • Мнения: 1 216
Herelina,  не се тревожи, всичко ще е наред и с теб и с беб и скоро ще се гушкате!
Veleva, благодаря  Blush   bouquet ще се видим скоро и весел ден!
Tsvete_das, това са нещата за беб - памперси и кърпички, а за теб тоалетните, неща с коит ще се чувстваш комфортно. Дават нощница за самото раждане, после си с твоя, за беб дрешките също са от там.
Марсиди, да нацелуваш малък сладък беб!! Пу-Пу-Пу

# 18
  • Мнения: 3 595
Шоши, Гера малко ви остана с вас сме  Heart Eyes

Мъжа ми видял по пътя щъркел и ми звъни да ме проверява  Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Ето ме Simple Smile
МАрсиди малкия е голям сладур Heart Eyes Да ти е жив и здрав! Flutter
Херелинка не се притеснявай мила в болницата ще се погрижат много добре за теб!Стискам ти палци и чакаме новини! Party
Герка радвам се,че си още тук :Шоши ти също!
НА мен също започна да ми изтича нещо ама не знам какво е но си мисля че не са водите понеже вчера изтече нещо безцветно не много  но не и малко и днес сутринта пак.... смятам че си е течение! Rolling Eyes
И днес си е жега и мен не ме свърта...... ooooh!

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 15:35 от Димяни

# 20
  • Мнения: 564
записче Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Херелина стисскам палци-ах скоро ще се гушкате с твоя бебок.
Аз ще съм сама тези 2 дни и мъж ми е забранил да раждам Mr. Green

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добър ви ден  Hug
 Аз вчера нямах АБСОЛЮТНО нокакво време да седна на компа  #Crazy и като се прибрах веднага заспах...
 Хайде сега да си кажа
 Честито на Гита и Боби и на каката Танти  Hug. Да им е жива и здрава малката принцеска и да не слушка много, че то най- малките най- глезени трябва да са  Joy

 Аз вчера бях на лекар както ви спомена Сиренка  Peace на ехографа излиза, че е около 3500-3700  Crazy а още колко време имам  Laughing... видяхме му пишлето и големите торбички  Mr. Green така каза док, че е доста надарен  Mr. Green bowuu ... Видяхме му личицето и мога смело да твърдя, че прилича на мен  hahaha... Вече си имам дата за секцио... точно тази която исках толкова много  bowuu... плацентата е добре за сега... на преглед съм пак на 13-ти ама така ме е шубе да не тръгне, че не знам  Confused.... поговорихме си доста на дълго с доки и тя ми обясни абсолютно всичко което ме интересуваше и съм доволна, че ми обърна толкова много внимание, че ако ви кажа в чакалнята каква лудница бешееее  #Crazy само мами с коремчета и татковците с тях  Laughing имаше поне 8 свойки най- малко... ама това е добре  Mr. Green ще има много бебета  Mr. Green

 Херка мацо къде си тръгнала да раждаш бре жена  Crazy ама айде всичко ще мине както трябва и ще чакам СМС от теб ей   Mr. Green Стискам палци и да информираш какво става... ама ти май вече ще си в болницата де  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 843
jananest -  колкото вярно толкова и невярно , не се шашкай.
 Аз съм със същата структура като на майка ми, а тя милата се е измъчила жестоко с първото раждане. Като говорим за генетична връзка се има това в предвид  Laughing.
Но това въобще не е правило, така че дишай спокойно няма да има проблеми за нищо. Peace

Марсиди  -  Самуил е голям сладур! Да ти е жив и здрав  и много да те радва!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 663


За Майчин дом- след раждането на кой етаж ще сте? Има ли хладилници, чудя се дали да си нося контейнерите за кърма и таблетки за стерилизация, ако имам кърма и ще се цедя, защо да я хвърлям?Аз ще съм секцио и ще стоя поне 6 дни...



След секцио обкновено се лежи на 7-я етаж, във вип-а има хладилници.Иначе можеш да даваш изцедената кърма на акушерките да я съхраняват при тях и после да с я вземеш.

Ако съдим по ражданията на майка ми-тежко ми горко.Тя е раждала 24 часа сестра ми с адски мъки, а аз родих сина ми  за по-малко от час, без болка, упойка и т.н. не знам какво е болезнена контракция-всичко е супер индивидуално

Марсиди, пу-пу  да ти е жив и здрав малкия мъж

# 25
  • Мнения: 564
Момичета, приготвям си чантата за болницата, чудя се да купувам ли на първо време силиконови зърна, помпа за кърма и крем за зърната?
А пък как са ме хванали нервите, да не ви разправям!!!!!!! ooooh! ooooh! ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 595
Беличка всяко едно от тези неща могат да ти го донесат в болницата, вземи ги само ако ще си по-спокойна Peace

# 27
  • Мнения: 564
Аз нямам и сутиен за кърмачки, това дали ще е проблем? Иви, веднага ли ти дойде кърма?

# 28
  • Мнения: 1 554
Божееееееее МАРСИДИ КАКЪВ СЛАДУР ПУ ПУ ПУ ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ  Hug

# 29
  • Мнения: 2 663
Беличка всяко едно от тези неща могат да ти го донесат в болницата, вземи ги само ако ще си по-спокойна Peace
newsm10

Аз нямам и сутиен за кърмачки, това дали ще е проблем? Иви, веднага ли ти дойде кърма?

МОжеш да минеш и без него, на мен лично не са ми  удобни и ползвах безшевни

Общи условия

Активация на акаунт