Празнува ли се първият рожден ден?!

  • 17 286
  • 138
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 849
Аз също съм суеверна и тук във форума бях чела за празнуването на 1 рожден ден ,но не ми хареса идеята да пропусна такъв голям празник .Празнувайте си като му дойде времето и не си пълни главата със страхове .

# 61
  • София
  • Мнения: 1 368
Благодаря ви! Hug

# 62
  • Мнения: 4 621
Празнувахме го, разбира се Hug

# 63
  • Мнения: 5 362
За пръв път чувам да не се празнува newsm78
Ние си го празнувахме Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Това го публикувай в "Номер едно при бабините дивитини"... Няма да се порадваш на живото си бебенце, понеже Ева взела, че изплюскала ябълката и пуснала смъртта в света? Wink Да знаеш, това точно бебе втори път НИКОГА няма да навърши годинка. Пък ако ти харесва, в чекмеджето го заключи по повода - детето си е твое...

# 65
  • Мнения: 3 478
Аз лично точно първият РД не бих пропуснала. В интерес на истината това нещо го чух тук за първи път във форума преди РД на малката, но и през ум не ми е минавало да го пропуснем.

# 66
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Вчера го празнувахме и за миг не съм си помислила да пропусна първия рожден ден на моето слънчице!И на вас желая много красиви моменти и хубави емоции! 

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не се оставяй на суеверията. Ще ти вгорчат живота.
Радвай се на хубавите неща и обърни гръб на суеверните бабешки приказки.

# 68
  • Мнения: 386
Не съм суеверна преди една седмица прузнувахме първият Рожден ДЕН на дъщеря ми с много балони, цветя, подаръци и приятели беше страхотно трябва да се радваме на живота  Hug

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Тази тема ме изуми!  Shocked Shocked Shocked
Само това не бях чувала: как може?!

# 70
  • Мнения: 8 769
Здравейте!Това е въпросът ми.Празнувахте ли първият рожден ден на децата ви?Имам предвид с торта и гости.Моята баба е на 80г. и според нея 1г. не се празнува,не трябвало да се пали свещичка,единствено родителите може да почерпят с бонбон,когото пожелаят.
Празнувах и на двете си деца първите рождени дни, и смятам още дълго да празнувам рождени дни-техни, мои, на мои близки! Това е един стрхаотен празник! Grinning
Казват, че старите хора са мъдри. Казват също, че с възрастта хората започват да оглупяват. Не знам кое е по-вярното становище.  Mr. Green В случая обаче, при всички мои уважения към баба ти (нека е жива и здрава дълги години още), не виждам капка мъдрост в логиката на съвета й.
Не си внушавай глупости и направи най-хубавия празник на детето си! Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 2 968
Празнува се и още как.

# 72
  • Мнения: 3 268
Абе какви са тия бабини деветини!Ти с ума си ли си да слушаш 80 годишна баба какво да правиш с дедето си?Че това е най-вълнуващия рожден ден,първия!Естествено,че трябва да го отпразнувате!

# 73
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ние ще си го празнуваме с торта с 1 свещичка и много гости.

# 74
  • Мнения: 4 965
Здравейте!Това е въпросът ми.Празнувахте ли първият рожден ден на децата ви?Имам предвид с торта и гости.Моята баба е на 80г. и според нея 1г. не се празнува,не трябвало да се пали свещичка,единствено родителите може да почерпят с бонбон,когото пожелаят.
Празнувах и на двете си деца първите рождени дни, и смятам още дълго да празнувам рождени дни-техни, мои, на мои близки! Това е един стрхаотен празник! Grinning
Казват, че старите хора са мъдри. Казват също, че с възрастта хората започват да оглупяват. Не знам кое е по-вярното становище.  Mr. Green В случая обаче, при всички мои уважения към баба ти (нека е жива и здрава дълги години още), не виждам капка мъдрост в логиката на съвета й.
Не си внушавай глупости и направи най-хубавия празник на детето си! Grinning


  bouquet

Между другото, ще си празнувам и 33-ти и 40-ти рожден ден, живот и здраве.
Рожден ден не се празнува само на умрял човек...

Общи условия

Активация на акаунт