Празнува ли се първият рожден ден?!

  • 17 331
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 671
Празнували сме първите рождени дни и на двете ми деца.
Не съм суеверна.

# 76
  • Мнения: 660
Рожден ден не се празнува само на умрял човек...


 Peace

Ето това изчерпва въпроса според мен! Можем да отговаряме така на всички многознаещи доброжелатели наоколо и да си празнуваме на воля! Hug

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
от теб чувам за такова суеверие....
Да не говорим, че ние до сега празнувахме на Петър всяка месечинка  Laughing а на годинката не знам, направо ще се разпразнуваме сигурно - три дена, яли, пили и се веселили.

# 78
  • София
  • Мнения: 36 149
Разбира се  Grinning!
Ние празнувахме и 1 и 2 и 3 и т.н. всички месеци, какво остава за 1 год.

# 79
  • Мнения: 1 671
Днес чух още едно суеверие, на което ми идеше да се изсмея, но се въздържах, че да не обидя иначе интелигентните хора.

До една годинка бебчето не се подстригвало Shocked

# 80
  • София
  • Мнения: 6 011
Днес чух още едно суеверие, на което ми идеше да се изсмея, но се въздържах, че да не обидя иначе интелигентните хора.

До една годинка бебчето не се подстригвало Shocked


Чак сега ли го чуваш това? LaughingАз го чувам всеки ден-сина ми е на 9 месеца и вече е подстригван 3 пъти и винаги ме питат-ама как така преди годинка??? Shocked

# 81
  • Мнения: 1 671
Днес чух още едно суеверие, на което ми идеше да се изсмея, но се въздържах, че да не обидя иначе интелигентните хора.

До една годинка бебчето не се подстригвало Shocked


Чак сега ли го чуваш това? LaughingАз го чувам всеки ден-сина ми е на 9 месеца и вече е подстригван 3 пъти и винаги ме питат-ама как така преди годинка??? Shocked

Ми да, чак сега го чувам. Значи е нещо популярно? Никога не съм робувала на суеверия, около мен няма хора, които да са ми казали такова нещо.

# 82
# 83
  • София
  • Мнения: 6 011
Ми да, чак сега го чувам. Значи е нещо популярно? Никога не съм робувала на суеверия, около мен няма хора, които да са ми казали такова нещо.
Популярно е и още как! LaughingГледат ме като престъпник заради това,че отрязах огромни над 10-сантиметрови къдрици,в които гребен не влизаше.

# 84
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Аз смятам да го празнувам.
Няма да давам коментар относно суеверността, но бих искала сама да си отговориш с колко и какви суеверия би се съобразявала ти самата. Все трябва да има някаква граница, защото то такива поверия - безброй! И какво се случва, ако не спазиш нещо, защото не си го знаела? А също и как несуеверните хора са се запазили живи и здрави, при положение, че не се "неутрализират"?

# 85
  • Мнения: 1 243
Празнува се ,и аз смятам да празнувам на дъщеря си 1-вия рожден ден Simple Smile

# 86
  • Мнения: X
да празнува се.

# 87
  • Мнения: 891
Това го чувам за първи път  newsm78
Ние сме си го празнували.  Peace

# 88
  • Мнения: 2 674
За мене 1-вия рожден ден на децата ми е изключително специален!Чакала съм го с нетърпение и сме го отпразнували подобаващо.И как иначе-та това е първия рожден ден!!!!

# 89
  • Мнения: 22
Първи рожден ден на Боки го очаквам от како се е родил и смятам да го празнувам подобаващо.

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 14:33 от i_n_a_79_

Общи условия

Активация на акаунт