Падане!

  • 1 420
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Хе,хе и на нас вчера ни беше първото падане,та тая темичка добре ми дойде-успокоих се Simple Smile ...Сега ми е смешно,но вчераааааа Cry -мъжа ми ме намери пребледняла и заекваща,името си не можех да кажа.
А ти да оздравяваш бързо,че каскадите и плонжовете тепърва ни предстоят Laughing

# 16
  • Мнения: 1 046
леле като ви слушам направо ми се доплака такива работи ли ме чакат и мен
за бебетата има една многоооо хубава поговорка до 1 година Господ ги пази после си е наш ред
така че споко

# 17
Малкият Дидко също тупна на земята-цели 2 пъти.Беше на около 6 месеца.Аз също много се уплаших.Цяла вечер му преглеждах ръчичките,крачетата,телцето и главичката.Слава богу,нищо му нямаше!

# 18
  • Мнения: 3 334
Здравей и от мен Ирена,

моята хубавица има поне 3 падания от спалнята,дивана и от спарнята като я бях барикадирала добре,но така или иначе цялото домучадие се чудеше как е преминала барикадите.Нищо й няма за сега,а може би и паданията не са били от жестоките.Дано и при вас всичко е наред.Представям си как се чустваш,но и ние сме преживяло твоят проблем.Просто споко и оправай се бързо,че тези грипове......... Imp

# 19
  • Мнения: 1 289
Барикади не спират малките каскадъори. Както вече ти писах, не се шашкай много. Ние нашите падания не ги броим вече. Днес, докато й купувах пюрета, Ради се изправила в количката и се клатеше напред назад. Как не се размаза на теракота не знам. Направо я плеснах по памперса и я върза с всички колани.
Ти по-добре се погрижи за себеси , че си му нужна на бебчето. Желаем ти бързо оздравяване. smile3545  Ill

# 20
  • Мнения: 2 040
Благодаря ви, страхотни сте, знаех си аз къде да се оплача, където ще ме разберат най- добре. На бабите забраних на тати да казва, нямам нужда от лекции от сорта на: къде спа.

Благодаря ви!

# 21
  • Мнения: 1 283
Оох,значи не съм само аз! Whistling Нашата бебка падна за пръв път на 2 месеца от дивана.Батко й(5г.)правеше мост над нея , направиха кълбо и туп-двамата на земята,като тя беше отдолу.Много се изплаших тогава,батито също.После падна на 5 мес. и имаше синина на бузката,милата Sad .Аз неможах да мигна цяла нощ от притеснение.Сега ми е урок и не я оставям никъде,освен в кошарата.Ама тя така се дере там,като остане сама,4еее #Silly

# 22
  • Мнения: 4 244
Mай като гледам моя син държи рекорд по падане от високо
На 6 месеца така се думна на пода от повивалника - 1,20 висок, та беше рев, ама рев
И таткото не можах да избегна че беше в другат стая и се стреснал сякаш бомба била паднала

Не се притеснявайте, те са по издържливи отколкото ние си мислим

Аз много се чудех дали да го водя на лекар, ама като се успокои и пак се разигра. Следващите дни го наблюдавах непрекъснато. Нямаше му нищо
Гледай го сега - здрав, прав расте и расте. За радост на мама

Общи условия

Активация на акаунт