Форума в който никога няма да влезете (пове&#

  • 2 961
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 075
Нищо лично към Бу и кърмачките , но в кърмене не намерих своето място просто защото не съм фен на самия процес

мхм  Peace

# 16
  • Мнения: 526
Не се водя в Отчетни и нямам намерение да влизам.Чак такава интимност и споделяне-айде нЕма нужда.Пък и какво да отчитам там-колко пъти ми е ритнало бебето и колко ми е пораснал гъза newsm78
Нищо лично към отчитащите се...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
В Близнаци не влизам -  разстройвам се (изгубих едното).
В останалите ако ме отведе търсачката - чета.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В кърмаческия LaughingПо стечение на форумските събития от последните три години се отвратих от този подфорум Sunglasses

 В останалите влизам.И на мен ми е мъчно като чета за починалите дечица SadПлача на всяка тема, но пиша, защото може би майката би могла да намери малка капчица подкрепа Praynig

# 19
  • Мнения: 11 315
Не влизам в Дом и семейство. Цирк Буш. Аре нема нужда. Иначе посещавам редовно Хоби.
Самотни родители - бях такова дете, надявам се да не стигна до там. Peace
Осиновяване - засега не планирам.
Проблемно забременяване - много мъка по белия свят.
Близнаци - на квадрат радости не са за мен.
Красива мама - търапана от хубавици, нямам място там. И диети не ща да пазя.

# 20
  • Мнения: 4 555
От тези, в които някога съм влизала си казах, че няма да вляза отново в Дом и Семейство. Някъде от март месец до сега не съм се изкушавала Sunglasses

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам такъв подфорум.
Ряяяяяяяядко хвърлям по някой белтък към хомеопатошкия  Flutter

# 22
  • Мнения: 534
Хомеопатията(ми не ме влече  Rolling Eyes),Родители преживели загуба(не мога да понеса толкова много мъка),Осиновяване(пак ми става мъчно)

# 23
  • Мнения: X
Миналата година попаднах на форум "Бойна слава"! Стори ми се страшно интересно, исторически теми всякакви, интелигентни хора си говорят. Регистрирах се, влязох в една тема, написах мненийце, в което изказах една съвсем не еретична идейка, с голяма доза боязън...и като се почна... ooooh! Изядоха ме с парцалите и ме изхвърлиха като мръсно коте!  bowuu
Там си е направо английски клуб със специални членове! Аз, обаче, няма да стъпя повече в този клуб!  Crossing Arms

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В повечето не влизам, защото нямам работа там ("Татковци", "Близнаци" или "Проблемна бременност" примерно.)
В "Отчетни" обаче кракът ми няма да стъпи. За мен (подчертавам - за мен) е безумно да отдадеш всяка секунда от ежедневието си на отглеждането на децата. И това да е единственото, което те вълнува. Пък "детенце" сега хлъцнало, пък пръцнало, пък главичката му била еди-колко си сантиметра, пък другия месец - еди колко си. Пък тая нощ не спало, пък другата спало. Брей, че интересно...  Rolling Eyes
П.П. Искам да отбележа (за заядливките) - сама си гледам децата. Денонощно, ежедневно.

# 25
  • Мнения: 2 673
Немога без "Отчетни", защото имам мноого приятелки вече..

МОГА без "Кулинарен". Поръчваме храна Joy

# 26
  • Мнения: 3 695
Mхм  Thinking Никога не казвай никога  Naughty Кой знае в кой момент в кой подфорум ще те заведе съдбата  ooooh!

# 27
  • Мнения: 7 112
Не влизам в готваческия, но чичо Гугле редовно ме засилва първо там.  hahaha

Иначе нямам и намерение да влизам в двата под здравния справочник - даже не им знам и имената.  Grinning

# 28
  • Мнения: 5 299
Отчетните Tired
Има форуми, в които просто не съм влизала изобщо досега....Искам бебе, Проблемно забременяване,  Доктор Нивеа бейби, Недоносени дечица, Осиновяване, Гледане на деца..

# 29
  • Мнения: 5 228
В Татковци. Там съм влизала общо 2-3 пъти. Там се задават някакви въпроси към мъже, на които отговарят жени, които пишат какво мислят, че мъжете им мислят.  Информация от първа инстанция почти.

Общи условия

Активация на акаунт