Отделно пране на бебешки дрехи- до кога?

  • 7 339
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
Като беше съвсем малка ги перях отделно,но при положение,че спи на нашата спалня,гуши се постоянно в мен не видях смисъл да ги деля!Пера ги заедно с нашите,дори цветно и бяло пера заедно с цветоулавящите кърпи Peace

И аз не виждам смисъл да ги деля-ситуацията при нас е същата.Пера всичко общо с подходящ прах (с пералня).
И ние сме така Peace

# 16
  • Мнения: 4 496
Не бях мислила...Ами може би до годинката ще ги пера отделно.

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз на Ивчо дрешките все още ги отделям - не ги пера с нашите. Понякога не ползвам пералнята за тях - пера ги на ръка, особено ако са по-малко!

# 18
  • Мнения: 1 264
Аз още ги пера отделно.  Rolling Eyes
Ще ми е по-лесно ако не ги деля, защото сега все пускам половин пералня.

# 19
  • Мнения: 5 393
От няколко месеца ги пера заедно с нашите.Преди това бяха отделно, с бебешки прах, сега вече пера с обикновен.Избягвам само да ги пускам с работните дрехи на мъжа ми.

# 20
  • Мнения: 6 618
Отделно ги перем още ,ама и аз като се замисля не виждам някакъв смисъл в това.

# 21
  • Мнения: 595
Дъшеря ми е на 3,5 години и още ги пера отделно.

# 22
  • Мнения: 1 233
От около месец вече ги пера заедно с нашите.

# 23
  • Мнения: 3 929
Срях да ги отделям на около 7 месеца.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Още ги пера отделно.Но рядко ползвам бебешки прах.

# 25
  • Мнения: 842
Аз ги пера отделно - с бебешка прах в пералнята, но понякога ги смесвам с чаршафи или пък  с дрехите на баткото. Не знам до кога ще продължавам така - сигурно до годинка, но ако покаже някакви алергии - може и повече.

# 26
  • Мнения: 982
Продължавам да пера отделно.

# 27
  • Мнения: 483
На мен ми е по-удобно да ги пера отделно.А и винаги събирам достатъчно нейни дрешки , за да ги пусна в отделна пералня.Пера с бебешки прах Сано максима и същия омекотител, като мисля и нашите дрехи да пера с този прах вече, защото съм много доволна и е икономичен.

# 28
  • Мнения: 196
Вече ги пера заедно, но с неговия прах (сано)

# 29
  • Мнения: 342
За се отделно..после ще видим!

Общи условия

Активация на акаунт