Странно ли е това при децата, или нормално ?

  • 2 842
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 999
За мен това е абсолютно странно. И със сигурност бих се консултирала със специалист.
Моите деца по цял ден се трепят.

# 46
  • Мнения: 3 405
О, Байбиби  Joy

не е странно, на 4 години в целувката не се влага сексуален подтекст

# 47
  • Мнения: 7 263
Не бих възразила малко да се поцелуват kiss kiss kiss , защото напоследък са такива битки в къщи #Sniper #Sniper #Sniper jedi jedi jedi чееее свят ми се извива вече:ooooh: ooooh! ooooh!
Ако говорим сериозно обяснявам че децата не се целуват така защото ако другото е болничко и те ще се разболеят и няма сладолед  Naughty Naughty
Винаги действа, поне до следващия път докато забравят  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 934
Целувките и прегръдките понякога са проява на скрита агресия към по-малките братчета и сестричета. Хем много го обичаш, хем пък ти се иска да го стиснеш малко по-силничко...

# 49
  • Мнения: 179
Радвам се когато видя дете, да проявява нежност към по-малкото си братче или сестриче. Аз самата имам двама по-големи братя. Винаги сме изразявали близостта си един към друг с целувки. В тях има вложена само и единствено братска любов. Между тях двамата, целувките не са по устата, както и когато целуват баща ни. Но мен и майка ни, винаги са целували по 3 пъти. По 2те бузки и по устата. Това си е като ритуал за посрещане и изпращане. Heart Eyes

О, Байбиби  Joy

не е странно, на 4 години в целувката не се влага сексуален подтекст


 Peace На 30г. или на 40г. - също. (стига да не са мъже и да се захласнат Joy)

# 50
  • Мнения: 6 164
Не го намирам за странно. Peace

# 51
  • Мнения: 8 999
О, Байбиби  Joy

не е странно, на 4 години в целувката не се влага сексуален подтекст

Ти май ме взе на сериозно. За мен би било странно, защото по принцип моите деца повече се налагат, отколкото целуват, но когато целуват мен или баща си, винаги е по устата. За детето щом целувката излиза от устните, то най-логичното място да я цапнеш е върху други устни. Това няма нищо общо с гледането на вредни филми или изкривени наклонности.

# 52
  • Мнения: 1 733
Не мисля, че е странно. Децата наистина влагат единствено чиста и неподправена обич в целувката!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 787
Не виждам нищо странно в това.
Моя син целува и мен и баща си по устата и за него това е израз на голяма радост и любов.Когато не е чак толкова любвеобвилен,целува по бузите hahaha
Всичките му приятелчета така правят и помежду си се целуват така.Никога не ми е било странно и притеснително от това,нито пък на другите майки.

# 54
  • Мнения: 2 891
Това е обич. какво странно има. ако го душеше, по-добре ли щеше да е?

# 55
  • Мнения: 1 420
Нищо странно не виждам в случката. Детенцето е изразило обич, едва ли е имало някакви "задни" мисли  Wink

# 56
  • Мнения: 3 146
Мен би ме притеснило единствено голямото да не лепне някой вирус на малкото.
И мен  Wink

# 57
  • Мнения: 2 891
Мен би ме притеснило единствено голямото да не лепне някой вирус на малкото.
И мен  Wink

Че те са постоянно заедно. ако има вирус, той е лепнат мнооого преди това.

Общи условия

Активация на акаунт