Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero!!!

  • 25 440
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68
честит рожден ден Клара и от мен! Пожелавам ти да си здрава и много щастлива и  раждането на бьдещата госпожица да е придружено само от приятни емоции!    Наздраве ! Пьк било то и с витаминозно сокче !   bouquet

# 61
  • Мнения: 1 818
Да почерпя,че днес големия син е взел изпитите за шофьорка книжка.

# 62
  • Мнения: 68
4естито на сина ти gaby_s ! ПОжелавам му скоро кола ( ако няма де) а ако има ...внимателно и безаварийно 6офиране !  Simple Smile Peace


# 63
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ЧРД Клара!
желая ти семейно щастие , лесно раждане  и мнооооого, много любов и разбирателство!
  bouquet
весело изкарване на празника !

# 64
  • Мнения: 1 128
КЛАРА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ.

И един визуален подарък Mr. Green
Габи,честит шофиор.Пожелавам му безпроблемно каране.
Асто,още е рано да започваш с други неща.До шестия месец ако е на кърма млякото покрива всички нужди.Пък и с килограмите сте напред с материала.

# 65
  • Мнения: 811
Клара,4естит рожден ден   bouquet Да си здрава и мноооого Щастлива.Леко добременяване и скоро да гуШкаШ едно прекрасно беб4е.  Hug Heart Eyes

Габи ,браво на сина ти.Аз оЩе се мотам за книжка,но напоследък така съм се навила...В Бг е доста по евтино ,но няма да имам време и за това.Ина4е и аз така си го представях...да се върна с книжка,ама  Sad.

Фрики,какви са тия бомбероси  Shocked.Оня ден имаШе пожар при нас и за затър4ах да ги скивам,4е все едни такива са по календарите...мани мани..Голямо ми беШе разо4арованието,Шъ знайШ  Wink Grinning.Може би тия наШте ,тука не са стока. Mr. Green

Асто ,аз запо4нах захранването на 6 месец,заЩото и тогава спрях да кърмя.Твойта хубостница ти е малка оЩе.Ако се кърмите ви пожелавам оЩе дълго време да го правите.
А за еко_то  ,ето едно мнение...
 
¿La ecografía puede dañar al bebé?

La ecografía es inocua y hasta el momento no se han demostrado que condicione la aparición de ningún efecto adverso para el bebé o para la madre. Igualmente se recomienda no abusar de las ecografías y realizar sólo las necesarias.

Не се препоръ4ват пове4е от назна4ените и сигурно са имали неЩо наум.Никога не се казва цялата истина....

Весе,бягаШ ми от полезрението неЩо,все те няма в скайпа.Кога Ще си идваШ за изследванията?
Марица,а вие кога пътувате за БГ?СъбираШ ли багажа,че аз се мотам,а летим в четвъртък.Изморих се от тоя курс и искам да свърШва ве4е...Ама хем така,хем ина4е....записах се на друг от септември  Joy и е за контабле.Дано успея да наглася неЩата възможно най добре,4е да успея да ходя.Криси Ще е на градина,ама Ще ми е толкова притеснено.Тук Ще помоля мамите с опит да кажат как бяха първите дни на де4ицата ви в градината,пла4еха ли ,...а вие? Rolling Eyes
Гери не е писала отдавна  newsm78.Отдала се е на купони и забавления.Митето е свикнал с баба си и  тя се възползва да си поживее  Wink.

# 66
  • Мнения: 201
здравеити, добра ве4ер всъсност
днес тежък ден бе6е, ама имам 3 мин да ви отговориа.
на4и, по вапроса с кърмата, сприах иа на 2 месеца и половина, стото много се агобиах с калора, и тъи като биах на деманда акабе муъ арта..... тъи 4е сме на ле4е де формула по то4но Алмирон. ина4е за килограмите не е никак дебела дже, по скоро е слаба, но е много дълга..... ниама на кого да миаза......
ми аз състо мислиа 4е е малка след 3 седмици кат напраи 4 месеца да иа тъп4а с сереалес ама тва викат.....
alest ти го каза едно мнение е.......
аз се фиам на мнението на един голиам професионалист които е дългогоди6ниатми гиниколог¡¡¡¡¡ а така състо и на втората ми еко на С.С. ми го каза едн от тиах, и тои ем не ми кобра 4е да ме лъжи. макар4е всъсност както ве4е казах е ултразвук, и ниама никаква опасност тъи 4е кво зна4ение има кои ми го е казал, сте ти го каже които и да е доктор.

4естито на цлара и на сина на габи.
ади лека, 4е съм гроги. боли ме вси4ко лиагам

# 67
  • Мнения: 806
мОМИ4ЕТА ПОМО6Т,
тОВА семеиство при което работя тук в Алпедрете както разбрахте се оказаха много ло6и хора ,
трябва да тръгна днес от къ6тата им а аз имам закупен билет за вторник.
Моми4ета,тези които сте от Виалба,моля Ви кажете ми къде мога да отседна за 4 дни,къде предлагат квартири за толкова дни или евтино семеино хотел4е.
4акам спе6но,моля Би отгововор моля Ви.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 10:28 от Dime

# 68
  • Мнения: 235

Честит Рожден Ден на Клара!
Пожелавам й здраве и сбъднати мечти!

Диме, защо искаш да си ходиш? Няма ли друга възможност? Аз съм от декември тук. Нямам документи, чакам тъпата тархета комунитария. И аз съм се отчаяла и не знам какво да правя...

# 69
  • Мнения: 1 128
Dime,има един хостал Бруселас.........91 850 59 47........calle Pardo Santallana,44(малко е мизерно,но ако нямаш друга алтернатива)
El Molino             91 851 40 50           В полигона на виялба,не знам дали е хотел или хостал .....P-29 c/Escofina,14
Lady Ana             91 851 63 44          c/ Nicolasa Fernandez,1       нищо не знам за това място
Santa Barbara     91 851 44 09           c/Goya,1                             и за тези нищо незнам
По щентралната улица навсякъде има залепени хартийки с малки обяви на български,че се дават стай под наем.....ако пък решите да останете все пак.Стискам палци да се оправите добре,свиркай ако имаш друга нужда.
Ето малко снимки и от нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159516
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135178&photo=199

# 70
  • Мнения: 1 461
Момичета като чета разбирам колко е труден емигрантския живот искам да ви пожелая да си получите по бързо документите и да си намерите хубава работа.
Диме дано да се оправиш в тази ситуация.Макар,че какво ли разбирам аз от това колко ти е трудно при условие ,че съм си в БГ при мама и тати.
От другата седмица започвам малко по малко да си оправям мойте документи и на децата. Казаха ми ,че трябва да занеса акта за раждане на децата и свидетелството за брак в общината и да им кажа ,че ще излизаме зад граница .

# 71
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Казаха ми ,че трябва да занеса акта за раждане на децата и свидетелството за брак в общината и да им кажа ,че ще излизаме зад граница.

Това пък защо????  Shocked newsm78 Thinking За първи път чувам нещо подобно!

# 72
  • Мнения: 1 461
И аз незнам защо като отида ще разбера,казаха ми ,че преди да ги легализирам трябва да ги занеса там

# 73
  • Мнения: 1 818
Да,за да се преведе и легализира даден документ-акт за раждане и акт за граждански брак трябва да се издаде специален такъв за чужбина.Става за няколко дена.

Добро утро!
Hug

# 74
  • Мнения: 217
Здравейте,

надявам се че нямате нищо против да надничам тук  Simple Smile

Предстои ни евентуално да се преместим в Испания, родителите ми са там от скоро и ще си опитаме и ние късмета, за съжаление - незаконно за работа. ще пътуваме през януари, ако се решим на тази голяма крачка, затова бих искала ако може да ме ориентирате - тогава бебето ще е на 10 месеца - как стои въпроса с детското здравеопазване - консултации, ваксини, прегледи, болести, такива работи. Всъщност именно притеснението как ще се отрази това преместване на бебето ме спира.
Благодаря ви много предварително

Общи условия

Активация на акаунт