любовницата!

  • 42 316
  • 515
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
С риск да се повторя:
...лошо няма - всичко се връща.

# 46
  • Мнения: 2 270
А защо виновна, грешна и т.н. винаги е любовницата?
Едва ли някоя жена хваща мъжа за косата и го влачи на сила някъде да го прелъстява . . .
Главен виновник за тези ситуации е женения мъж, а от части и съпругата, тъй като едвали мъжа й ще търси нещо навън, ако всичко му е ок вкъщи. . .

# 47
  • София
  • Мнения: 3 480
...
Това за заможните мъже го разбирам- има мотив, има логика.
Но за бедните и не толкова заможните ми е много трудно да разбера мотивацията, наистина.

Биологията е същата и при бедните  Rolling Eyes
Явно при мен биологията е различна.
Изключително непривлекателна ми се струва идеята да правя секс в  автомобили, по чукари и в евтини хотели. Романтиката и изобщо любовта би се разбила на хиляди късчета. Чисто теоритично.
Или? Под биология нещо друго разбираш?

# 48
  • Мнения: 1 425
А защо виновна, грешна и т.н. винаги е любовницата?
Едва ли някоя жена хваща мъжа за косата и го влачи на сила някъде да го прелъстява . . .
Главен виновник за тези ситуации е женения мъж, а от части и съпругата, тъй като едвали мъжа й ще търси нещо навън, ако всичко му е ок вкъщи. . .
То л.йното като удари вентилатора - чия е вината е най-малкия проблем.  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 3 913
С риск да се повторя:
...лошо няма - всичко се връща.
Винаги съм харесвала Руши Видинлиев и творчеството му, но не мисля, че тук е най-удачното място да го цитираме.

А защо виновна, грешна и т.н. винаги е любовницата?
Едва ли някоя жена хваща мъжа за косата и го влачи на сила някъде да го прелъстява . . .
Главен виновник за тези ситуации е женения мъж, а от части и съпругата, тъй като едвали мъжа й ще търси нещо навън, ако всичко му е ок вкъщи. . .

Права си. Но не очаквай някой тук да те разбере. Всички съпруги тук са перфектни, съвършени, изрядни във всяко отношение, скромни и безгрешни и по цял ден си седят вкъщи да си гледат децата и да бъркат манджички и да се чудиш после как при тези съкровища, които си имат вкъщи, мъжете им си хващат любовници...

# 50
  • Мнения: 22 531
Тази тема май се превърна в "богатите мъже с любовници" - за тях е оправдано и "бедните мъже с любовници" - те пък къде са тръгнали.
Аз не виждам каква разлика има в това дали мъжа е богат, или беден, освен изредените преимущества разбира се за жената и за любовницата.
Едва ли не се прокламира - като ще ставате любовница гледайте поне да е на богат мъж, че да ви осигури кола, апартамент, бизнес и т.н.

То е ясно, че дори от еволюционна гледна точка хората не са моногамни същества. Едва ли някой очаква от съпругата или съпругът си да остане вечно с него, никога да не поглежда с друга жена и да не спи с друг човек.
И едно време е имало изневери и сега ги има. Просто сега се коментират наляво и надясно. Кой колко бил крив, как любовниците крадяли съпруги, как мъжете недоволни от жените си тръгват по чуждо и т.н.
Ако един човек има желание да направи нещо, то на него не му трябват оправдания или причини.

# 51
  • Мнения: 2 270

А защо виновна, грешна и т.н. винаги е любовницата?
Едва ли някоя жена хваща мъжа за косата и го влачи на сила някъде да го прелъстява . . .
Главен виновник за тези ситуации е женения мъж, а от части и съпругата, тъй като едвали мъжа й ще търси нещо навън, ако всичко му е ок вкъщи. . .

Права си. Но не очаквай някой тук да те разбере. Всички съпруги тук са перфектни, съвършени, изрядни във всяко отношение, скромни и безгрешни и по цял ден си седят вкъщи да си гледат децата и да бъркат манджички и да се чудиш после как при тези съкровища, които си имат вкъщи, мъжете им си хващат любовници...

Изказвам мнението си по въпроса и не очаквам подкрепа, но нека всички си дадем сметка, че времето на идеала "боса, бременна и до печката" отдавна отмина . . . от нас зависи да задържим мъжете си

# 52
  • София
  • Мнения: 3 913
Тази тема май се превърна в "богатите мъже с любовници" - за тях е оправдано и "бедните мъже с любовници" - те пък къде са тръгнали.
Аз не виждам каква разлика има в това дали мъжа е богат, или беден, освен изредените преимущества разбира се за жената и за любовницата.
Едва ли не се прокламира - като ще ставате любовница гледайте поне да е на богат мъж, че да ви осигури кола, апартамент, бизнес и т.н.

Факт е, че наистина сред богатите мъже явлението любовница е много по-разпространено и по-добре прието от жените им. Както казваше Веселин Данов, любовницата ми винаги ще кара по-малка кола от съпругата ми, а тя не е толкова глупава, за да ме ревнува от любовницата ми. За един мъж с по-скромни възможности не е толкова лесно да си намери любовница - едно младо и хубаво момиче няма да се съгласи да му е забавлението извън вкъщи само заради красивите му очи.

# 53
  • Мнения: 4 916
... Или? Под биология нещо друго разбираш?

Мисълта ми беше, че парите не винаги са движеща сила при е..нето.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 913
Аз беден мъж не искам за нито за съпруг, нито за любовник. Съжалявам, ако разочаровам някого, но безинициативни мъже не са ми по вкуса. То само с е...не не се живее.

# 55
  • Мнения: 2 556
Практиката показва, че и за "по-бедните" мъже се намира "любовница". Факт.

"Щом не може да го задържи жена му, аз какво съм виновна" е оправдателен хит сред всички жени, хванали се с женен мъж. Другото, което всеки повтаря - че за да кръшкал, значи нещо не му е наред в семейството, е другият лаф, който се повтаря като развален грамофон. В кое ли семейство всичко е наред, питам се аз. За мен важи едно нещо и то е - не прави на друг това, което не искаш да направят на теб. Пък нека всеки действа както иска и според собствените си принципи.

Да не забравяме също, че ВСИЧКИ женени мъже казват на гаджето си, че не са правили секс с жена си, откакто се е родило детето (защото жена му не иска да прави секс, разбира се), че жена му за нищо не го разбира, вдига скандали и т.н. И също така ВСИЧКИ любовници на женени мъже вярват, та се късат. Абсолютно го наблюдавам отблизо това явление и колкото и да му се чудя, фактите не се променят.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 913
Това е така, има си стандартни клишета и трикове. Ама друго ми е интересно - защо на богатите мъже жените им не скачат срещу това, че съпругите им си имат любовници, а жените на по-бедните излиза, че са много по-честолюбиви и с по-силно развито чувство за собственост. Може би логиката е тази, че съпругата на богатия има и материалните придобивки, от които не се отказва така лесно, а пък тази на бедния ги няма и си има само него, пък някоя друга иска и него да й вземе...

# 57
  • Мнения: 1 425
Вървиш в правилна посока. Поразсъждавй още малко по темата. Може да си извадиш поуки които ще са ти полезни.

# 58
  • Мнения: 4 916
... защо на богатите мъже жените им не скачат срещу това, че съпругите им си имат любовници...

Скачат, че и се развеждат даже. И понякога мъжете им се връщат при тях с подвити опашки, защото виждат, че малките златотърсачки не са от категорията на съпругата.

# 59
  • Мнения: 25 890
Това е така, има си стандартни клишета и трикове. Ама друго ми е интересно - защо на богатите мъже жените им не скачат срещу това, че съпругите им си имат любовници, а жените на по-бедните излиза, че са много по-честолюбиви и с по-силно развито чувство за собственост. Може би логиката е тази, че съпругата на богатия има и материалните придобивки, от които не се отказва така лесно, а пък тази на бедния ги няма и си има само него, пък някоя друга иска и него да й вземе...

Да ти е минавало през ум, че за да поддържа извънбрачни връзки, бедният мъж лишава семейството и най-вече децата си от нещо? Как се черпи в кръчми, когато нямаш пари за най-елементарни неща, за подаръци да не говорим?  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт