Мастит - как да се справя?

  • 2 958
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Има и нагревки на гърдата - практикува се по лекарска преценка, не само в новите клиники. Също и при силно разранени зърна понякога, които не се лекуват иначе.

# 16
  • Мнения: 1 672
при мен беше по същия начин.Беше ми се образувала бучка.Изцеди ме една акушерка и бучката ми изчезна.Аз не знаех че изцеждането на ръка на гърда с подобен проблем е толкова болезнено. Но вече знам как да се изцеждам правилно.Бях 8 дни с 40.3 температура и я свалях само за 1 час и пак я вдигах.Беше ужасно.Втрисаше ме постоянно







# 17
  • София
  • Мнения: 2 658
Аз имах такъв проблем и горещите компреси и панадола не ми помогнаха. Цяла седмица бях зле и ето какво ми помогна: преди кърмене заставах над тенджера с вряла вода парата да ми облъхва гърдата и вечер спях с компреси с риванол и за 3 вечери стопих бучката и ми мина.

# 18
  • Мнения: 1 735
Към всичко казано, само да добавя: махнете сутиените и ходете по цици, без нещо да ги стяга или притиска. Ако по принцип ползвате сутиени с банели, забравете ги, поне докато не отшуми проблемът.

# 19
  • Мнения: 2 784
Моят съвет е лед. Увиваш пликче замразени зеленчуци или торба замразено месо в кърпа(по-малко се топи и тече от кубчетата лед, а и не трябва да е направо върху кожата) и държиш, колкото  можеш да търпиш. Аз така си излекувах мастита, след като бях опитала всичко останало.

# 20
  • Мнения: 1 328
От моята лична лекарка знам, че ако се стигне до мастит, може напълно безболенено и гарантирано да се излекува чрез радар някакъв.
Всичко хубаво:)

Аз правих нагревки с такъв радар, но след като ми отшумя кризата. 10 процедури, не знам дали ми помогнаха особено тогава.

Общи условия

Активация на акаунт