Как я наричате

  • 6 141
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 978
Баща ми едно време имаше Волга. Майка ми я беше кръстила баба Наста. Много и отиваше. Возеше като кораб, бавно и славно Rolling Eyes Wink

А на моята, не съм и дала име.

# 91
  • 1st floor
  • Мнения: 9 131
мойта се казва Пешо-то / с ударение на О/ , идва от пеша...щото нямам кола Mr. Green

# 92
  • Мнения: 4 754
" Ламята ", защото ми харчи 10/100 дори извънградско.

# 93
  • Мнения: 803
Аудилина (от Ауди, логично Wink ) - аз съм само кръстница +пасажер; приятелят ми е шофьорът. Grinning

# 94
  • Мнения: 165
АЗ СЪМ С КРАКОМОБИЛА  Flutter

# 95
  • Мнения: 3
Белият лебед
Рендето
Малката
Чудовището

"Белият лебед" и "Рендето" явно са много популярни по Черноморието...и при мен имаше такива "заглавия"!
И понеже в самата тема имаше закачка, относно мъжете с коли, да кажа как наричам колата на моя....."бракма"! Не защото е стара, напротив добра е, а и марката не лъже, обаче ме кефи като кажа "пак ли си с бракмата?" и онзи се цепи през гърба всеки път!  hahaha 
...(вижда въображаеми драскотини непрекъснато и през месец е на бояджия)... Joy

# 96
  • Мнения: 5 622
Просто "колата"

# 97
  • Мнения: 157
Старата - Хондичка /много си я обичах/
Новата не я обичам и за мен е просто колата.

# 98
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз това си мислех - името издава привързаност. Затова едната ни има име, а другата е Возилото...

# 99
  • Мнения: 3
Старата - Хондичка /много си я обичах/
Новата не я обичам и за мен е просто колата.
A? Що така? Що не я обичаш?

# 100
  • Мнения: 77
Първата ни е лада7-Марусия,втората е голф3-Голфчо и сега си взехме рено канго-Кенгурчето Wink

# 101
  • София
  • Мнения: 2 958
Първата Жигула се казваше Жигулатор, втория баба Жигула, третата беше Лада и пак се казваше баба Лада, а сега Аудито е А'удито. Така и каза едно цигане. Како вече А'уди ли караш? hahaha /Дано сте разбрали къде точно е ударението, защото ще ми е трудно да обясня/.

# 102
  • Мнения: 595
Имах познат,който викаше на старата си кола Баба Шкода.
Мъжът ми до скоро имаше едно Ауди 80 на което викаше"работилница"-вече го няма.На новата не знам как ще и вика-сигурно "офис"?!

# 103
  • Мнения: 33
Speedy Gonzales  hahaha

# 104
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Ламята- много харчи Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт