Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Здравейте момичета! Аз имам новина от уикенда - видях  EFP  newsm44
Бихте ли ми казали в коя г.с. трябва да отида на лекар за установяване на бременността? Май бях чела 6 г.с., но в момента ми е едно объркано и се ровя из нета и нищо конкретно не намирам и така.
Дано да повлека крак тая седмица и да се съберем дружинка за отчетни  Hug
Брой си 10 дневно закъснение Simple Smile
Честито!

Кали, после да се отчетеш за мъдруващия там долу Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро!!!
КОМИКСЧЕ-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦИ!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА МАМА СКОРО!!! newsm51 newsm51 newsm51
Кали-успех на прегледа, мила!!! Hug
Мамче-дано не дочакаш тази седмица! Peace
Аз се завърнах от Бойково, където си изкарахме страхотно...Чист въздух, хапване, пийване и даже един хубав поход си направихме...абе природа! Ето ви и малко снимчици...('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158072');
Иначе ме сполетя малка беда-най вероятно от катетъра по време на операция съм получила лек цистит и от вчера ме наболява коремчето...Ходих на доктор-изписа ми бисептол и сега за съжаление ще трябва да го пия-но днес като че ли съм по-добре...Абе все има за нещо човек да мисли, ама какво да се прави, важното е да минава!
Успешна седмица на всички!!! И много положителни тестчета и емоции!!!

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Лека и успешна седмица и много двучертичкови тестчета на нечакащите да има! Hug

Коалката, честито!   bouquet


Да почерпя с кафенце, виждам, че все още никй не е сложил Mr. Green


# 18
  • Мнения: 117
koalkata, честито! Приятни 9 месеца ти желая! smile3525

На всички останали приятна седмица  newsm10

# 19
  • Мнения: 851
Добро утро момичета кокичета  Hug

Бързам да пожелая на всички скоро да видят двете чертички  Peace Laughing

Коалката: Честито и лека бременност ти желая   bouquet В края на 6 г.с. или 14 дни закъснение можете да чуете и сърчице  Hug Heart Eyes

Вес: Благодаря за кафенцето - чудно е  Grinning

# 20
  • Видин
  • Мнения: 4 921
ЕЕЕ всеки понеделник започва с хубава новина   Party
Дано всеки ден има такива не само днес Simple Smile
Честито на коалката, да ни кажеш като идеш на лекар как се развиват нещата Simple Smile   bouquet
Успешна седмица от мен Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 209
Здравейте мацки... Успешна и плодотворна седмица и от мен...  Hug
koalkata ЧЕСТИТО!!! Страхотна новина! Много лека бременност...

Ето го и инфото за справки  Joy

hahaha Списъка на успеха погали и в него бързо ще се включиш ти  Joy

Най-прекрасното списъче на УСПЕХА   EFP от 01.05.2007 г.  preggo  newsm51
1. Сноуфлауър  stork-girl ; 2. Усмивка !  stork-boy ; 3. Morgy  stork-girl ; 4. biko stork-boy ; 5. Desan4e  stork-girl ; 6. juleto18 stork-boy ; 7. slan4ogled  stork-girl ; 8. iramira stork-boy ; 9. DesiT  stork-girl ; 10. dama stork-boy ; 11. didikar  stork-girl ; 12. Skiorche stork-boy ; 13. izabela83  stork-girl ; 14. Мери stork-boy ; 15. Iveto_86  stork-girl ; 16. anita7 stork-boy ; 17. жаси  stork-girl ; 18. evelinar stork-boy ; 19. Славундер  stork-girl ; 20. alina_si stork-boy ; 21. myran  stork-girl ; 22. Gigamiga stork-boy ; 23. Вили_ stork-girl; 24. mimeto-rz  stork-boy; 25. Andjela81 stork-girl ; 26. kalli  stork-boy ; 27. koalkata stork-girl ;


Хубавото списъче на НАДЕЖДАТА... Praynig

EFP 22.04 - biko; 24.04 - Desan4e; 01.05 - Morgy; 02.05 - slan4ogled; 07.05 - Усмивка !; 16.05 - DesiT; 16.05 - dama; 19.05 - Skiorche;
EFP 27.05 - izabela83; 30.05 - Мери; 04.06 - anita7; 10.06 - жаси; 17.06 - evelinar; 18.06 - alina_si;26.06 - Slavunder; 26.06 - myran;
EFP 07.07 - mimeto-rz; 09.07 - Вили_; 12.07 - Andjela81; 25.07 - kalli; 25.07 - koalkata;


НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮНИ ще види две черти!!!

24.06 - doddo
30.06 - skygirl

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец ЮЛИ ще види две черти!!!

10.07 - dari75
12.07 - г-жа Ен4ева
13.07 - ritka
15.07 - didi-2; Maya_M
17.07 - KikiNiki
22.07 - Juturna
23.07 - samimami; diksis
27.07 - Viviani
28.07 - kalinkish
30.07 - Marinela flo; saxophone

НАДЕЖДА всяка мама от списъка таи, че месец АВГУСТ ще види две черти!!!

01.08 - SLADKA MAMA; milinea
03.08 - Жаклин; Iris_blu
04.08 - geri-meri(popins); pav111
05.08 - Veri4; mu6morok; puh golqm
06.08 - joli75; kati_peal
08.08 - koteto7975; ral4e
11.08 - lanna
18.08 - baraborka
20.08 - KorNeliq; Луда гъба
21.08 - бланш; silvi 35
22.08 - Аз съм си
23.08 - Martina75
24.08 - galita84
25.08 - nikkita_deneva; *milenna*
26.08 - tai
29.08 - ro6ko_

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 17:17 от Veri4

# 22
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Коалката ЧЕСТИТО ! Лека и безпроблемна и след 9 м. да гушкаш най-сладкия бебок!
kalli , след доктора отчет нали знаеш!

# 23
  • Мнения: 534
Коалката Честито   bouquet
Пожелавам хубава седмица на всички и много пъти две чертички!

# 24
  • Мнения: 2 751
Коалка, честито!  Hug Hug Hug
Хубаво е понеделник да започва с хубави новини.

Довечера след прегледа ще ви пиша  Mr. Green

# 25
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте на всички!!!
След седем месеца отсъствие от форума ето ме пак при вас. То този период беше и без бебеправене, защото трябваше да лекувам едни други глупости, но от един месец пак съм в играта  Grinning Днес лелката си отива, така че се впускаме с нови сили luvbed
Пожелавам на всички лека и успешна седмица и много  EFP

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте и от мен.
На Коалката честито.  bouquet
Кали да пишеш след прегледа.

# 27
  • Мнения: 712
Здравейте, мили дами!
Ето че започва още една прекрасна лятна седмица с прекрасни новини  Laughing - дай Боже всяка да започва така  Praynig!
На коалката - едно голямо ЧЕСТИТО    bouquet
На Кали - стиснати палци за прекрасни новини от док
На всички от нашата дружина на Шаро  Wink - един много, много щастлив август, който да промени живота ни завинаги  Wink
Аз трябва да се похваля, че (може би заради лятото и лежерния темп на работа) малко по малко си възвръщам позитивната, оптимистична нагласа за живота и мястото ми в него  Laughing. Не знам как да го опиша... просто едно чувство, че всяка сутрин се събуждам за един прекрасен ден, с детско учудване каква радост ще ми предложи той, с някак естествена вяра и убеденост, че най-хубавото тепърва предстои  Flutter
Ако можеше винаги да е лято...  Sunglasses
Оставям ви и чакам още хубави новини  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 128
roxanne25  Леле направо как ми подейства твоя пост , ако ти кажа че аз така не съм се чувствала от години и много се радвам че ти можеш да се почувстваш така и за мен ! Просто това е прекрасно начало на месеца! Пожелавам ти с тази позитивност на края на месеца да видиш 2-те чертички  EFP също така жадувани като по детски !!!

# 29
Рокси, ще ти предложи бе,  Peace  но все пак чакай и тайничко се надявай, може човека да чака да стане по студено, знаеш ли............. newsm78 не знам кой сезон предпочита............пожелавам ти скоро да ни зарадваш с пръстенче!  bouquet
Анджи добре дошла! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт