Отговори
# 255
  • Мнения: 1 209
Здравейте мацки, искам да ви почерпя по случай навършването ми на така дълго чаканото от мен  smile3534 "пълнолетие" + още нещичко!!!   Wink

Днес е моя ден рожден,
от слънце озарен,
с усмивка на уста,
купона ще е в хижа Странджата!!!



Наздраве на всички...




А това е само за бременни и кърмачки...




Целувки...

saxophone ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!!! Пожелавам ти една прекрасна бременност без излишни мисли...  Hug

Мерси Вес, щъркелчета има за всички...  Joy

# 256
  • Мнения: 7 112
Вери4, бъди жива, здрава, щастлива, обичана, късметлийка, а скоро и други неща!    bouquet

# 257
  • Мнения: 1 369
Честито на рожденничките!!! Да сте много здрави и щастливи и в най-скоро време да усетите по един бебок как рита в тумбака и после- много да се гушкате:))

Саксофонке, нормално е да се страхуваш след преживян неуспех. Взимай тестовете,прави ги, гушкай си мъжа и действайте. Страх винаги ще има. Колкото повече време минава и го мислиш,толкова повече ще се засилва. Ако искаш да станеш мама, не трябва да се отказваш, трябва да се бориш със страховете,но да гледаш само напред. Аз знам какво е страх. Искам да заспя и да се събудя след 8 месеца и директно да гушна бебенцето,но за жалост така не става... Всички трябва да си минем по пътя, да си изживеем страховете...за да бъде накрая още по-истинско щастието:)

# 258
  • Мнения: 160
Здравейте сладурки Wink
Едни силно стиснати палци за KikiNiki fingerscrossed
Голямо ЧЕСТИТО за хубавата точка на Kali Hug
Много лека бременност и прекрасен резултат ви пожелавам Hug
Верич, saxophone , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet
Да сте много здрави, много щастливи и обичани  bouquet Да се сбъднат и най - смелите ви мечти, а съвсем скоро да видите така желаните две черти.  bouquet
Приятно изкарване на купонджиите  cheers

# 259
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от мен! Пожелавам приятен уикенд на всички,които почиват, пък ние работещите ще поработиме и днес Simple Smile
На Верич и на Саксофона мога да пожелая ЗДРАВЕ най-вече, защото то е най-важното, ЩАСТИЕ, ТЪРПЕНИЕ и на двете ама най-вече на Саксофон,защото повечето красиви неща стават трудно.Не губи кураж, и когато ти стане тъжно, влез във форума и ще намериш сродна душа винаги  Peace
Още веднъж ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,момичета !
 newsm59 newsm59 newsm59
Знайте,че сте много специални хора и заслужавате най-доброто ->  smile3504
Целувки от мен
П.С. Мен май ще ме огрее и ще се срещна с тая шматка Муша  smile3508

# 260
  • Мнения: 7 112
Саксофоня, злото да те забрави. И лелята да те забрави заради склероумието ми. Жива, здрава, щастрива и без талия ти пожелавам през тази година от твоя живота!

# 261
  • Мнения: 1 247
честит рожден ден вери пожелавам ти да ти се сбъднат всички мечти да си жива и здравацелувам те сега,а по късно на истина ще те нацелувам  newsm51 newsm51 newsm51

# 262
  • Мнения: 179
Да се запиша и аз при вас. Дано взаимно си донесем късмет за по 2 чертички. Praynig Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 3 524
Вери и Саксофон- честит рожден ден!  bouquet Да ви пожелаем и ние на 1во място здраве и след това всичко което си пожелаете да стане реалност скоро-скоро! Hug

# 264
  • Мнения: 1 765


Честит Рожден Ден, Саксофон!!!

# 265
  • Мнения: 1 765
Вери , нека ти честитя и тук твоя ден рожден ден и чакам да споделиш много скоро най-прекрасната новина... Heart Eyes newsm59  bigdance2

# 266
  • Мнения: 1 765
Хрус-хрус  welcome и дано по-скоро видиш така жадуваните  EFP

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хрус хрус, добре дошла и дано не се задържиш дълго тук Hug
Вери и Сакс, честито  bouquet Много здрави, обичани щастливи и скоро с тумбаци Heart Eyes
На всички приятни почивни дни, аз изчезвам да ме черпи едната рожденичка Mr. Green

# 268
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Верич и на Саксофон,да сте живи и здрави,много щастливи и догодина да си гушкате бебчетата  bouquet
Честити точки на Кали и Кикиники,да растат и хубавеят и след 8 месеца да сте най-щастливите мами Hug
Честито и на бъдещите младоженки,много щастлив семеен живот Hug
Стискам палци на всички нечакащи и ловуващи тези дни Praynig

# 269
  • Мнения: 1 446
Честит Рожден Ден на Саксофон и Вери4 !

Пожелавам ви и на двечките и злото, и лелката да ви забравят и скоро-скоро да се преместите в отчетни!


Общи условия

Активация на акаунт