Помощ бременност и съсиреци

  • 14 326
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Уф, да му се невиди...с тези проблеми.
   Представям си как се чувстваш, мила. Според мен даже дозата е доста малка. Но шпа 3х2 е максималната доза...тя не вреди, а защо ми е останало в спомена че Утрогестан/Дуфастон се пият до 12 г.с.?
   Дано всичко е наред,  Praynig не се колебай да ходиш на преглед всеки път когато имаш някакво притеснение.

# 16
  • Мнения: 82
И аз знам , че се пият до 12 г. с. но с доктор не може да се спори. А да не ги пия също не смея. Но от друга страна тези съсиреци без кръв и болки също са много странно нещо. Така , че май не ми остава друго освен да пия хапчетата и да се надявам , че всичко ще се оправи. И все пак ако някой знае някой по подходящ доктор бих си направила еди допълнителен преглед.

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ох, мила. Подходящ доктор казваш...в момента ходя при д-р Велев от Шейново. Води се много добър специалист при патологични бременности /явно и твоята е такава/. Там знам, че има и други лекари накоито може да се разчита. Защо не си направиш една разходка утре до там. Кабинета е 22. Пробвай, а аз ще стискам палци.   bouquet

# 18
  • Мнения: 82
Благодаря ти , GOLDEN ROSE! При първа възможност ще отида да ме види .А трябва ли да си запиша предварително час?

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Миличко, не ми благодари. Нищо не съм направила.  Heart Eyes
   Час не знам дали се записва предварително...все си мисля, че като отидеш там, няма начин да не те прегледат. В крайна сметка човек не знае кога ще има проблем за да си запише час...отиваш и настояваш да те прегледат. Дори и да не е той, ще е друг специалист. Хубаво е да те погледне именно такъв лекар. Flowers Four Leaf Clover

# 20
  • София
  • Мнения: 324
Дано да си по - добре!!!
Аз съм с подобен проблем, но лекарствата и дозите, които взимам не са такива. Лежах и в Първа АГ - Тина Киркова около 20 дни и там се наслушах и нагледах на лечения. Мисля, че трябва да се консултираш и с друг лекар.

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
АНГЕЛЧЕ, ще чакам да пишеш как  се развиват нещаа при теб. Ох, дано всичко е наред.   bouquet

# 22
  • Мнения: 82
Снощи получи болки ниско долу и днес сутринта отидох на лекар във Вита ,защото беше най близкото място за което бях чувала добри отзиви . Май се оказа , че имам някаква инфекция. Лекарката ми предписа полижинакс 6 глобули , на него   пише да не се ползва по време на бременност, но май ще се доверя на докторката. Също така ми каза да спирам утрогестана и да увелича нош -пато на 3х1. Което малко ме обърква , но май всеки лекар си има собствено мнение. Иначе на видеозона бебо беше добре Grinning. Дано всичко се нареди ,че вече май започвам да полудявам от притеснение. Sad  Благодаря ви за вниманието!

# 23
  • Мнения: 141
Пуснах едно търсене за този полижинакс. Пусни и ти.
Изглежда много жени са го ползвали с успех, въпреки че пише, че не се препоръчва при бременност. То и на прогестерона пише, че води до увеличен риск да заболееш от рак, но пък от друга страна помага за друго.

Общи условия

Активация на акаунт