Хайде юли да си заминава, АВГУСТ бебе да ни подарява

  • 11 559
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Какво ще ме посъветвате?

Да тичкаш към болницата.

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 1 470

ЧЕСТИТА РАДОСТ НА МАРИАНАМАМА И БЕЛИЧКА ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ СИНОВЕТЕ И ДА ИМ НОСЯТ МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ

ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИЯ И БОРИЛ С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЩАСТЛИВИ ДНИ И ЗДРАВИ УСМИХНАТИ БЕБОЦИ


ФРАНИ ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕНИКА ДА ТЕ СЛУША И ДА ТИ ПОМАГА МНОГО. НАЗДРАВЕ ОТ МЕН

# 257
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Борил, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!!!



# 258
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА БЕЛИЧКА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА БОРИЛ!

Иррра, стискам палци всичко да е наред и до довечера да гушкаш най-прекрасното бебче!

jananest, според мен да поизчакаш още малко да станат на 7-8 мин и да тръгваш.

Сега да попитам  и аз нещо- някои беше споменал, че е възможно да има прилошаване и повръщане като признаци на започващо раждане?! От сутринта ми и е доста лошо, но не повръщам. И ми е замаяно, скапано.....контракции сега нямам, но през нощта не спах от тях.
Има ли и други днес като мен- да не би да е от промяната на времето просто?!

# 259
  • Мнения: 763
Честити синове на Beli4ka и Marianamama!. Да са живи и здрави и Бог да бди над тях!.

Честит рожден ден, Niya Petrova!  bouquet

Кроки
Успешно и безаварийно раждане!Сигурна съм, че всичко ще бъде наред и ще се радвате на прекрасен малък мъж!  ylinfant

На Ирра и на всички майки, които ще раждат тези дни, бързо раждане и здрави и хубави дечица!

Момичета,
Аз нещо съм се депресирала. Случва ми се за 1-ви път от началото на бремеността. Почти всяка нощ сънувам, че докато се усетя и съм родила.
А на практика доктора не вижда никакви признаци за предстоящо раждане и затова премести датата на секциото.

Поздрави на всички и много хубав ден! newsm68

# 260
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от мен  Hug

Честито на празнуващите рожденници, честито и много прегръдки за новите бебоци и техните мами.   bouquet

Отчитам се от доки- орина чиста, хемоглобин 118, тонове чути за 20 сек. с доплера- добри, едно кило съм свалила. В общи линии, незнам колко разкритие имам, имам ли изобщо, нито узрялост на плацента знам, нито дяволи. Така обаче ми е по- спокойно, чакам си момента, пък когато дойде.  Simple Smile Кръста продължава да ме боли, но дори и контракции нямам, така че едва ли наближава нещо.

Родилите мами, знам че сте много заети, но моля ви, разкажете по- подробно за ражданията си. Ужасно много ще ми е интересно да прочета  Hug.

 HugТова е от мен, отивам да полегна, че така ми се спи, натова отгоре мъжа ми е претърпял инцидент на работа, нещо с коляното и сега е в болницата и чака за снимка, много ме разтревожи. Надявам се да му дадат малко болнични, че да си почине милия, второ лято и втора година я кара без отпуска.  Tired

# 261
  • Мнения: 660
Да Ви се оплача,върнаха ме за утре рано сутринта,че забравил да ми каже ,че трябвало да е сутрин рано,тъкмос е бях настроила за днес,сега още една нощ напрежение,ама нишо де айде ще е на 2 или 3,мерси за окуражителните думи,и задължително ще пусна смс утре,поне разбрах ,че до няколко часа се ражда след хапчето,индивидуално де ,ама след часове  най много 7,8  се надявам:(
Утре с нови сили,накрая само ще излезе хехех,макар че сега пак нямах разкритие,не иска да илзиа тоя мъник бре:)

# 262
  • София
  • Мнения: 5 746
Честит рожден ден на Ния Петрова и Борил  bouquet
Честити бебковци на Марианамама и Беличка  bouquet нека растат здрави и щастливи и скоро да се връщат при нас! Бързо възстановяване!  Praynig Hug  bouquet
Франи честит рожден ден и на твоето мъжленце! Нека те слуша много и помага за бебо  Heart Eyes  bouquet
Ирра стискам палци всичко да мине добре и днес,утре най-късно да гушкаш едно здраво и сладко бебче!  Heart Eyes
Кроки успех и на теб!  :hug:
Леко раждане на всички ни!  bowuu
jananest,ако се притесняваш тръгвай,но на мен ми казаха да чакам контракциите ми да станат на 7,8 минути и поне 1 час 1 час и половина просължение!  Peace
Ирра..... нищо мила его къде е утре  Party Радвай се че момента е наблизо а ние дето си чакаме да му мислим!  Rolling Eyes

 Тиги мила,чакам разказ за раждането ти и ТК! Казвай за всичко каквото се сетиш.....  Hug Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 361
Здравейте пак!!!

Аз сега се прибрах и кръста разбира се ме заболя, но сутринта се събудих пълна с толкова енергия, след вчерашния гаден ден, че чак не можах да се позная.

Бебка пак много се размърда, а на гащите ми пък се появи някакво кафяво нещо-не е много, но е кафяво, та ще видим как ще да е.

Момичета вас болят ли ви гърдите-мен зърната от няколко дни взеха много да ме болят?
Дидисв, аз вчера бях така цял ден.Много ми беше зле, все едно се върнах в първото тримесечие с кръвно 90/60.Едвам се движех #Crazy

# 264
  • Мнения: 117
   Здравейте и от мен, днес бях за тонове и ехограф в Шейново(наистина много мили хора). Тоновете са много добри, водите ми също, плацентата е второ степен, казано на кратко това е. Иначе се оказа че очаквам една мецанка сега и 3400 и доктора ме гледаше странно че ми е първо раждане бебето ми е голямо пък аз нямам 1.60см. имат ли взаимовръзка тези неща, щото той вика може и да успееш да го родиш., ама на въпроса дали ще е скоро каза че не знае с моите слаби контракции може да си откарам още 10 дни(то толкова добре да не са повече), но то пък никога не се знае тъй, че аз съм в очакване. Много ми е спокойно и весело, целувам ви всички лек и сух ден ви желая(мен такъв дъжд ме пра).

# 265
  • София
  • Мнения: 5 746
Ади виж да не е това кръв и ако е бягай веднага към болницата!
Моето кръвно последните 2 месеца все си е 90/60 и ми е доста отнесено но май започнах да свиквам с неудобствата Rolling Eyes Кръста и мен си ме боли доста и най- ми е леко като седя!А започнах да ходя и като патка така разчекната Crazy и имам чувството че беб ще изпадне на моменти! Rolling Eyes
Саше радвам се че си добре и се включвай по често де.... никаква те няма Crossing Arms

# 266
  • Мнения: 361
Тони, не е кръв, по скоро е като това дето тече преди да ти дойде цикъл, пък и беше много малко, но ако се увеличи изчезвам.
А така ми се щеше бебка да се появи на 1 август, много я харесвам тази дата, но и за 8-ми съм навита.

Айде, отивам малко да полегна-до после Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 200
 Здравейте мами!
 ЧЕСТИТО НА BELI4KA I MARIANAMAMA!. Много да ви радват малките бебоци!
 Ирра ти секцио ли ще раждаш в Селена или ще предизвикат раждане? При кой доктор?

# 268
  • Мнения: 195
Да се похваля, че съм малко по-добре, изпих 2 чаши айрян със сол и може би наистина е било кръвното по-ниско, защото веднага усетих разликата.
Димяни, това с ходенето като патка го има и при мен от няколко дни и това неудобство в междукрачието.....
Аdriana d, не ме болят зърната, но са много чувствителни на допир и ми е неприятно ако някой ги докосва Embarassed мъжо  имам впредвид де  Joy

# 269
  • София
  • Мнения: 3 895
Честити синове на мама Мариана и мама Беличка!
Да са живи и здрави!




Честит рожден ден на Ния и Борил!
Да сте живи, здрави и много щастливи!




Франи, да ти е жив и здрав рожденника.
Ирра, не се ядосвай, че са те върнали. Утре ще е големия ден за теб Peace.
Тиги, добре дошла отново Hug.
Елисе, много се радвам за теб, че вече си нагушкала Цвети. Кога ще си я взимате вкъщи?
Ния и Емма са много красиви Heart Eyes, пу, пу.
Като гледам всички искате да раждате, а аз не. Не, че не искам да си гушкам бебето, но ме е страх от болката при раждането Whistling. Първия път отидох в болницата, без никакви притеснения, защото не знаех какво да очаквам, а сега такова шубе ме хванало, че от няколко нощи насам въобще не мога да спя Tired и само за бебета и раждания  си мисля. Страхотна паника съм по отношение на болката и от най - малката правя трагедии ooooh!. Такъв екземпляр като мен едва ли има втори.

На мамите, на които им предстои скоро среща с бебо им стискам палци всичко да бъде наред Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт