Хайде юли да си заминава, АВГУСТ бебе да ни подарява

  • 11 556
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 998
Гита, добре дошла!!   bouquet
Чакаме да разказваш, когато можеш. Емма на кърма ли е или сте на АМ?

# 31
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Започвам каквото се сетя.

Кроки, на 27.07 сутринта към 6.00ч започнаха да ми изтичат водите. Казвам започнаха, защото до болницата, а и там продължиха да текат. Като ме приеха, бях вече с 6см разкритие, но бебето си беше високо, т.е. позабавиха се нещата, докато слезне. Пуснаха ми и окситоцин. Не съм плащала на лекар, на късмет. Общо взето не са се държали зле. Само се издразних, че не са на едно мнение в един и същ момент. Т.е. единия вика напъвай, другия-дишай. И така стана белята-разцепих се качетсвено. Сега си имам и епизотомия, и шевове.
Ади, в Шейново не е зле. Както казах, не съм плащала. А и не видях разлика в отношението. Родилна зала са я поремонтирали. Преди 6г. беше по-зле. В стаята бяхме 4 момичета/ бяхме заедно с една юлска мама/. Има ТВ със стотинки, банята става, не е много зле.  Само на визитация искат да сме без гащи, през останалото време няма проблем. Еднократните гащи са много удобни за целта.Бебетата ги довеждат през 3ч. Какво друго....?

Кърмиме се доста честичко, тъй като още нямам кой знае колко, но имам напредък от вчера например. Сега ще пия някакъв чай за лактация по препоръка на Sofi Bo.



# 32
  • Мнения: 2 663
Здравейте, мами!
Влизам си за малко до вкъщи и реших да ви пиша...бях при доктора за тонова(нали ходя всеки понеделник и четвъртък) и стигнахме до заключение, че най-добре за бебка е да си седи на топло.Ако бяха 10 дни по-рано можело и да не е страшно, но при положение, че ще са повече най-вероятно ще трябва да се постави в кувиоз , а аз точно това не искам и се моля да не се случва.Ще пия магнезии, за да не взема да родя преди 08.08, когато той се връща и ще си чакам.До сега исках да раждам , сега вече не искам  още 10 дни.

Благодаря на всички ви за пожеланията, много сте мили, обичам ви  bouquet Hug

Гита, добре дошла-Емма е невероятно оформено бебе, пу-пу, красавица

Дрешките купувам от който и да е било магазин с доставка до Бг или ако много ми хареса нещо ми го изпращат познати, че има много солени доставки от рода на 70 паунда, което е грехота.Днес пристигнаха още малко от Франция (www.t-a-o.com) взех ги с голямо намаление, заради края на сезона.
Ето ги:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157975&photo=104

Ставам , че мъжа ми ме чака....

Последна редакция: пн, 30 юли 2007, 17:45 от konstans

# 33
  • Мнения: 423
Гита, добре дошла!!!! Разказа ти прозвуча страшничко, а като се има впредвид че аз не се плаша лесно....Ама това с разцепването хич не ми хареса #Crazy
Май ще си походя още известно време на работа....Чувствам се доста по спокойна. Blush

# 34
  • Мнения: 1 216
Beli4ka, стискам ти палци утре за срещата с беб!!! Нали ще са "астрални близнаци" нашите калпазани, та те мисля.

Гита Ог, добре дошла!

Миа Миа, честито бебе Гого!

Персия, честит Рожден ден!

Констанс, честита годишнина! И да знаеш, че Магнезият помага - аз така устисках до сега!

Veleva, честит рожденик! Стискам палци и за твоето секцио на 1ви!!!

Ирра и Димяни, дано се подреди свет
а около вас както го искате! За припознаването ще си позволя да подкрепя съвета на Щипалчица. Нека детето си има татко, пък така или иначе в ситуацията без брак, той няма особени "защити".

Крокодил, голямо бебе хей! Да расте все така и да е сладко крокодилче!

Мами, да пожелая на всички, които ще родят в близката седмица ЛЕКО РАЖДАНЕ и приятна среща с вашата нова любов!
Аз сега тръгвам към МД, там ще спинкам и утре сутрин - стискайте ми палци! Пък като се върна - ще разказвам!
Много усмивки от мен!

# 35
  • Мнения: 3 388
Гита, добре дошла  Hug

Констанс, сега отворих този сайт, супер неща има! Ще поръчам доста, както се е видяло  Crazy Аз тук си имам 2 любими магазина, и двата са френски и имат страхотни дрешки- идейни, с похвален дизайн! Но в този сайт е доста по-евтино. Ще го използвам, даже си го сложих веднага на фейвритс  Mr. Green

Шоши, успех утре миличка  Hug

# 36
  • Мнения: 423
А, аз май съм влязла в деветия бе!
Боже, сигурно така и ще родя ,без да разбера кога Joy

# 37
  • вкъщи
  • Мнения: 2 461
страхотни дрешки констанс,направо приказни.представям си беба колко ще е красива и модерна още от мъни4ка.
гита добре дошла!
мен ме мъ4ат страшни хемороиди,казвайте лекове,че ще отка4а просто.
успех утре на мамите,дето ще раждат!
айде аз ще ходя на разходка,дано не се спъна от болка някъде.

# 38
  • Мнения: 564
Шоши, и аз стискам много палци!!!!!

# 39
  • Мнения: 82
Шоши,късмет мила!Стискаме палци,а ти бъди спокойна и не се тревожи,всичко ще е ОК! Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 222
Гита- добре дошла! Ах, колко се радвам, че си отново сред нас!!! Hug Hug Hug
Малка беболина е страхотна!!! Да е жива и здрава!!!

Шоши84 и Беличка-стискам палци за утрешния ден!

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гита, добре дошла  bouquet! Емма е просто прекрасна Heart Eyes!

Шоши и Беличка - имате и моите стиснати палци Praynig! Ще чакаме добрите новини!

Кроки, тез 4 кила от морския бриз ли са, от водата ли Laughing...браво, голям юнак, добре че си секцио, че иначе Mr. Green...

# 42
  • Мнения: 3 595
Шоши и Беличка леко разждане! Много целувки на малките като се срещнете очи в очи  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 24
 newsm10Шоши, всички сме с теб и ти желаем всичко да мине леко и безпроблемно! newsm10Като се приберете с бебчо, ще чакаме снимки и подробен разказ за това как е минало.

# 44
  • Мнения: 2 663
Шоши, стискам палци, бъди спокойна, всичко ще е ок и ще си гушкаш беб много скоро.Всички сме с теб
Беличка, и за теб важи същото, мила!

Момичета, имате ли представа колко може да струва рекламен билборд за няколко дни?

Общи условия

Активация на акаунт