Хайде юли да си заминава, АВГУСТ бебе да ни подарява

  • 11 557
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 200
 [b]Беличка и Шоши[/b] успех утре и леко възстановяване и много скоро да гушкате вашите бебоци!

# 61
  • Мнения: 2 663
Вип-а в МД е 35 лв, а само бебетата родени секцио не са при майката, носят ги за кърмене.Нормално родените са си нон стоп при мама, но са в подвижна количка и могат да се оставят в помещението между двете стая(на всеки 2 стаи има една която ги свързва, със стъкла от двете страни там се преглеждат и преобуват бебетата, долната част на стъклените стени липсва и количката просто се избутва там)

mimiksim, благодаря за линка

# 62
  • Мнения: 127
Здравейте и от мен Simple Smile  Hug
Колко щастливи събития има днес..
започвам с честитките
Честитито на мамите сдобили се рожбички, да са живи и здрави и многооо добрички!

Честита годишнина на Констанс, много семейно щастие!
Честито и на татковците които имат рожден ден, много да се грижат за мамите и бебетата!
Стискам палци на Шоши и Беличка.. оххх като си помисля утре ще се гушкате с бебчовците, това е страхотно  Hug
При мен нещата са си както и вчера  Mr. Greenоколо мен обаче всички казват че корема доста ми се е смъкнал, ама аз не се спирам само скитам из парка с една мама:) а и понеже потниците ми са вече доста малки и ми стигат до пъпа, хората ме гледат бая странно  #Crazy в корема  hahaha

# 63
  • Мнения: 998
konstans , колко струва доставката до БГ от t-a-o.com? Иначе има страхотни неща и на много добри цени, ако доставаката е като от Ла Редут, поръчвам веднага  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 111
Шоши и Беличка стискам ви палци за утре! Всичко ще мине добре и ще си гушкате сладките бебоци! (искам и аз вече  Crazy!)

Кроки, какъв е тоз юнак, бре? Да ти кажа и моят младеж (баткото) се роди 4100, 53 см и то по естествен начин  #Crazy Crazy Shocked Сега, ако знаеш какъв е голям и хубав, да му се не нарадва човек...  Simple Smile Сега ще го видим втория момък, дали ще е същия юнак.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 443
На всички с повод - ЧЕСТИТО и ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИЧКИ  Hug

Гера, мерси за инфото, мила! Доволна ли си от нещицата? Похвали се  Hug Ох, дано и моята след няколко дни дойде...нямам търпение вече  Mr. Green

Контракциите (мисля, че Сонитка питаше) трябва да станат силни и регулярни, а болката да започва от гърба и да се сключва на корема. Да се свива целия пояс...така ми обясняват и раждали жени и лекари и акушерки Simple Smile))

Аз днес бях на преглед при мойто любимо доки. Шийката все си стои на 1,5 см, входа все още е запушен...всичко е наред...нямало да се ражда скоро  Crazy То май колкото ми се иска, толкова по-дълго ще се проточи...ЖК имам на 7-ми август, а следващия път съм на УЗД - на 15-ти чак  hahaha

# 66
  • Мнения: 127
Мамчета една прятелка ми сподели, че е добре ако имам епизотомия и шевове е добре да ползвам "Pandenol" spray. Аз вече си го набавих, но не съм сигурна че в Майчин дом това препоръчват. Тя ражда в правителствена.

# 67
  • Мнения: 998
Ekaterina, аз бях поръчала само за каката и за бебка, доволна съм от нещата, само в размерите на бебка има голямо разминаване, примерно разликата между размер 60 и 67 е много голляма, но няма страшно пак ще се износят  Mr. Green  За себе си ще чакам да отслабна и тогава ще поръчвам  Embarassed Получих и имейл от тях, в който ми дават код, чрез който при следваща поръчка над 55 евро и направена до три седмици от пращането на мейла, имам право на 20 евро отстъпка, така че смятам да се възползвам  Mr. Green  Кажи после дали са ти пратили каталог, че на мен  не са.

man4eva, и в МД дават някакъв спрей, мисля че беше Бивацин, но ти си кажи това което имаш, може и да става.

# 68
  • Мнения: 1 554
стискам ГОЛЕЕМИ ПАЛЦИ  на ШОШИ И БЕЛИ4КА утре вси4ко ще е наред само бъдете спокойни

 АБЕ КОЙ МИ ПИПА ЛЕНТИ4КИТЕ ПОСТОЯННО?
много странно в4ера ми я нямаше едната днес са една до друга поне едно ли4но да бяха ми писали баси newsm78

# 69
  • Мнения: 257
Добре дошла на Гита и малката принцеса Емма!Шоши и Беличка-стискам ви палци за утре!Всичко ще бъде наред.

# 70
  • Мнения: 287
Щипалчице ,мерси за успокоението! Hug Твоя юнак на колко е сега?Едричък ли си върви?В нашия род няма такива големи хора!Ние с мъжа ми сме 1,64 и 1,69 .Дреб4овци от където и да го погледнеш  Laughing Явно гена на някой височък дядо се е проявил. Mr. Green И как се справи с кърменето?все си мисля ,4е няма да успея да го изхраня. Thinking
Franito(Валентина) ,малко ме съмнява някой да ти сменя реда на ленти4ките. newsm78 Може просто понякога да не зарежда както трябва страницата.

# 71
  • Мнения: 82
Хайде и от мен още веднъж късмет на Беличка и Шоши84!!!

# 72
  • Мнения: 1 460
Гера дрешките 67 размер на колко торе- долу отговарят по твоя преценка. Доста по- големи ли са от 60- ти. Аз като гледам 60-ти е за бебе на 2, макс.3 месеца. Питам тъй като и аз си направих поръчка и чакам да дойде

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Мираа, Честит Рожден Ден   bouquet Много да си здрава и винаги усмихната. Двете ти слънчица много радост да ти носят, а пък третото да се роди бързо и лесно и да е най-послушното бебче.  Hug

Шоши и Беличка, стискам ви силно палци всичко да мине както е по план и бързо да се възстановите после. И да нагушкате малките сладурковци  Hug

# 74
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, мамчета!
Аз ли съм най-ранобудната?

Честит рожден ден, Мира, бяла рицарке! Много щастие и любов да цари около теб с прекрасното ти семейство, а най-малкият му член скоро да се появи бързо и леко!


Много стиснати палци за Беличка и Шоши Praynig Praynig Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт